Tenis table

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez anczi21 » 31 sie 2011, 21:23 Tenis table

od pewnego czasu zastanawiam sie gdzie tu mozna pograc w pin ponga :P tak naprawde prosta rzecz ale z chcecia pogralbym ale nie wiem gdzie jest taka mozliwosc . wie kto moze ?

anczi21
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 38
Dołączył: 5 lut 2007, 01:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 31 sie 2011, 22:43 Re: Tenis table

Przez całe lato stoły były porozstawiane po całym centrum. Można było grać za darmochę do woli. Były paletki, piłeczki. Sama grałam. Niedawno jeszcze jeden na Brodway Plaza. Sama grałam :grin: Pierwszy raz od chyba 18 lat.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez anczi21 » 31 sie 2011, 23:43 Re: Tenis table

tak tylko ze stoly do ping pong-a wystawione na zew. sa troszke do kitu a tym bardziej w angli poniewaz jest zbyt wietrznie zeby grac lol takze w dlszym ciagu szukam czegos "in side" :)

anczi21
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 38
Dołączył: 5 lut 2007, 01:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nautic » 1 wrz 2011, 17:59 Re: Tenis table

Proszę bardzo. Przesyłam link do strony birmingham city council, przez którą zamówisz sesję ping ponga (i nie tylko) online. Grywam w - Perry Beeches, Nechells Community Centre, Wyndley Leisure Centre. Przyjemnej gry życzę.
https://www.leisurebookings.birmingham. ... wci=Login&

nautic
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 19 mar 2009, 23:27
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI