Zmiana adresu a Child Benefit i Tax Credit ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez karolinqa2491 » 20 lis 2011, 17:06 Zmiana adresu a Child Benefit i Tax Credit ?

Witam , mam pytanie i moze ktos bedzie sie orientowal w tej sprawie . Mianowicie w styczniu mamy zamiar sie przeprowadzic . Obecnie wynajmujemy flat ale zmieniamy lokum na domek :) Miesiac temu wyslalismy forme o Child benefit oraz o Tax credit . Wciaz czekamy na decyzje ... Czy ktos sie moze orientuje czy musimy im dac znac wczesniej ? Jesli tak to ile ? Oraz czy teleonicznie czy listownie ? Chcialam rowniez zapytac czy zmiana adresu ma jakis wplyw na czas podjecia decyzji przez nich ? Czy moze go wydluzyc ?? Dziekuje z gory za pomoc;)
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez umisiak » 20 lis 2011, 19:53 Re: Zmiana adresu a Child Benefit i Tax Credit ?

Najlepiej jest poinformować ich telefonicznie (to przyśpiesza sprawę, bo listy to dłuższy czas oczekiwania- wysyłka, przeskanowanie do systemu, wprowadzenie zmian itd.) Zadzwońcie najlepiej jakoś zaraz po przeprowadzce. Nie sądzę by zmiana adresu miała jakikolwiek wpływ na okres oczekiwania na decyzję, bo na te decyzje czeka się miesiącami. Będą się z wami z pewnością kontaktowali (pisemnie) w sprawie uzupelnienia dodatkowych dokumentów. Jedyny ,,zastój,, może byc spowodowany tym, że mimo waszego kontaktu w sprawie zmiany adresu, oni tej zmiany nie wprowadzą (tak niestety bywa), i wyśla wam jakies papiery na stary (obecny) adres. Dlatego w razie czego proponuję po przeprowadzce czasem zaglądać na stary adres i sprawdzać czy przyszła tam jakaś poczta... Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Może ktoś ma inne doswiadczenia, niech się zatem z koleżanką podzieli :)

Dodano: -- 14 gru 2011, o 22:42 --

karolinqa2491 czy udało Wam się skontaktować w wiadomej sprawie?

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Wiek: 39
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI