Zmiana karty SIM na MicroSIM

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 9 kwi 2014, 17:40 Zmiana karty SIM na MicroSIM

Szukam informacji czy, i jesli tak, to gdzie moge dokonac przemiany standardowej karty SIM na karte MicroSIM?

* chce kupic nowy telefon, ktory obsluguje tylko karty MicroSIM, a nie chce zmieniac numeru telefonu
* nie mam abonamentu, a wiem ze w takim przypadku przy zakupie nowego telefonu dostaje sie dopasowana karte ze swoim numerem tel

Slyszalam, ze mozna to zrobic w zwyklym serwisie u ci***ak, ale nie jest to pewna informacja, dlatego pytam na forum, moze ktos sie spotkal z czyms podobnym.

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 9 kwi 2014, 17:56

Skontaktuj sie ze swoja siecia. Powiedza Ci co I jak

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Goosia » 9 kwi 2014, 18:22 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

pewnie ze tak wystarczy isc do sklepu swojej sieci zrobia Tobie to od reki , ja placilam 5 funtow jakis miesiac temu w o2 . aktywacja po 24 godzinach .
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 9 kwi 2014, 18:38 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Goosia i masz telefon na zwykle doladowania, a nie na abonament, tak?

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dox » 9 kwi 2014, 18:46 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

ja mam bez abonamentu i bez problemu zmienilam sim na micro u swojego operatora

dox
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 17 paź 2011, 08:46
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Goosia » 9 kwi 2014, 19:10 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

tak mam na zwykle doladowanie , nie na abonament :)
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez patii8121 » 9 kwi 2014, 19:51 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

W salonie u twojego operatora powinni bez problemu tobie wymienić.

patii8121
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 18 lip 2013, 18:54
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 9 kwi 2014, 22:03 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Dwa tygodnie temu bylismy zmieniac karte sim na micro karte. Byl to salon o2 w Walsall. Zwykla karta tak zwana top up - na doladowania. Nie placilismy nic za ta zmiane. Aktywacja do 24godzin, nam dzialalo juz po ok 3. No i oczywiscie otrzymujesz micro na miejscu.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 11 kwi 2014, 05:44 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Lol, ludzie, wystarczą nożyczki i szablon z internetu, jak chcesz profesjonalnie to wycinarka sim-microsim z ebaya za 2 funty :D -do salonu to się biega tylko jak masz iphone-a i potrzebujesz nano-sim (choć też da radę dociąć)

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 kwi 2014, 08:18 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

w zyciu bym sama nie obciela karty , wole isc i w kilka minut nowa karte mam bez zadnego problemu
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Goosia » 11 kwi 2014, 09:26 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

ludzik50 napisał(a):Lol, ludzie, wystarczą nożyczki i szablon z internetu, jak chcesz profesjonalnie to wycinarka sim-microsim z ebaya za 2 funty :D -do salonu to się biega tylko jak masz iphone-a i potrzebujesz nano-sim (choć też da radę dociąć)
no niestety ja probowalam obciac ale jak sie okazalo micro chip jest innej wielkosci i nie da sie dopasowac tej karty do telefonu z microsim . telefon pokazywal brak sim . nawet w sklepie powiedzieli ze sie nie da bo sa inaczej zbudowane ....
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 11 kwi 2014, 13:58 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Omg większej głupoty nie słyszałem, sam mam wyciętą kartę, moja żona i paru znajomych. Fakt że mam wycinarkę za chyba 1.5 funta (lol) bo nożyczkami jest trochę ciężej ładnie dociąć, ale nie wiem jak krzywo trzeba by było wyciąć żeby styki źle dociskały chip, co najmnie 3 mm przekosić chyba na moje oko :D

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Goosia » 11 kwi 2014, 14:03 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

dziwne .. u mnie w telefonie z normalna karta sim dzialalo , a jak wlozylam do micro to nie dzialalo . wiec wiem ze karty nie uszkodzilam .... a po za tym pisze co mi powiedziano w serwisie o2 ..

Dodano: -- 11 kwi 2014, o 14:12 --

a po za tym po co mi wycinarka na ktora musze czekac kilka dni i jeszcze nie wiem czy bedzie mi karta dzialala i na jedna karte sim :shock:
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 11 kwi 2014, 16:56 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Gosia-karta będzie działała choćbyś ją wygryzła zębami, to tylko zwykły zbędny plastik dookoła chipa, jedną kartę to można nożyczkami dociąć w 20 sekund zamiast łazić po salonach, czekać na aktywację albo jeszcze lepiej PŁACIĆ ciapkowi, żeby on dociął nożyczkami :D

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Goosia » 11 kwi 2014, 17:18 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

to chyba nigdy na oczy nie widziales karty microsim , bo jest inna , chip jest mniejszy ...a po za tym do ci***ak sie nie chodzi tylko do salonu swojego operatora sieci , oni nie docinaja daja Tobie nowa micro od reki ...

Dodano: -- 11 kwi 2014, o 17:53 --

nie ma co sie klocic kto bedzie chcial pojdzie do salonu proste ;)
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI