Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

Kobieta PostNapisane przez anka1999 » 15 paź 2014, 17:43 Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Witam Wszystkich :)

Mam pytanie --> Czy wie ktoś gdzie można kupić suszoną pokrzywę ?

Przyjechalam w kwietniu do Angli i zaczeły mi bardzo wypadać wlosy ( w Pl troche tez wypadaly ale nie aż tak ) i zrobily sie bardzo suche , plączą się i nie chcą sie układać . Stosuję maseczkę z drożdzy , Olejek Migdalowy , Maske majonezową i biorę drożdzę w tabletkach i każdego dnia jest coraz gorzej i widać przerzadzenia :( . Może to wina wody ? Zna może ktoś jakieś skuteczne sposoby na wypadanie wlosów , porost . Boję się że za niedługo zostane łysa . Dodam ,że jestem nerwowa i byle co mnie denerwuje , mam duzo stresu możliwe ,że wina lezy w tym . Nie wiem co mam robić Help ! :(

anka1999
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 19 wrz 2014, 14:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 15 paź 2014, 19:16 Re: Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Zamiast eksperymentowac, wybierz sie do lekarza. Nadmierne wypadanie wlosow nie jest normalne. Badalas kiedys sobie tarczyce?
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez s_virus » 15 paź 2014, 19:32 Re: Wypadające włosy ->Pokrzywa Help

Napar ze skrzypu polnego do picia naturalnie, tylko nie licz na efekty w tydzień. W polskich sklepach powinnaś bez problemu dośtać. Jak nie to zawsze możesz kupic na syjonistycznym targu:
Kod: Zaznacz cały
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Equisetum+arvense&_sop=15


Niemniej proponuję zacząć od głębokiego relaksu.
Avatar użytkownika
s_virus
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączył: 22 lut 2014, 08:51
Reputacja: 15
Neutralny


Powrót do ZDROWIE