radio samochodowe

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez lutek26 » 23 cze 2007, 12:28 radio samochodowe

witam ptanko czy radio samochodowe kupione w angi bedzie odbieralo w polsce. :oops:

lutek26
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 62
Dołączył: 30 lip 2006, 06:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 23 cze 2007, 13:01 Re: radio samochodowe

tak raczej tak bo to my sie musielismy swego czasu dostosowac do rygorow nadawania w europie :) ale glowy obie urwac nie dam
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 23 cze 2007, 17:46 Re: radio samochodowe

Mam JVC kupione tutaj.W Polsce chodzi bez problemu.Ja zrobilem sobie w ten sposob,ze na 6 stacjach FM 1 mam zaprogramowane stacje z UK a na FM 2 mam zaprogramowane polskie stacje.I nie musze za kazdym razem ,,saerch'owac.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 23 cze 2007, 18:11 Re: radio samochodowe

bedzie odbieralo na bank, chyba ze kupisz radio z USA to mozesz miec problem z niektorymi stacjami nadajacymi na parzystych koncowkach, kumpel mial takie w furze i dalo sie skanowac tylko co 0.2 MHz, ale chyba to bylo stare jakies bo teraz dokladnosc skanowania jest raczej w kazdym co 0.05 MHz, takze najlepsze radia sa japonskie z tego wynika ;P
-----------------------------
[ you ] a teraz pij szczesliwym stawaj sie, gdy malo Ci dolewke sobie wez;)
polecam kapelke posluchac!!!!!!!!
http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... d=82143349
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 23 cze 2007, 20:13 Re: radio samochodowe

Ja mam Dodga z amerykańskim firmowym radiem i mam problemy z większością stacji :sad:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 24 cze 2007, 16:51 Re: radio samochodowe

tylko azjatyckie radia 'chodza' na tych samych, nizszych czestotliwosciach, ktore kiedys byly w pl. takie z anglii bedzie smigalo na sto procent..... mozesz miec jedynie problem z odbieraniem wiadomosci...................... nie kazdy model wytrzymuje takie ilosci gadania glupot hehehehehhehehe


pe

KA i PE
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA