kursy angielskiego

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez loczek » 12 lis 2008, 13:43 kursy angielskiego

czy ktoś może coś wie o kursach języka angielskiego w bham bo juz przeszukałam całego neta a nie mogę nic znaleśc tzn są ale w porach dziennych a ja niestety pracuje do 18...czy są wogóle kursy wieczorowe w centrum??? bo tak samej w domu ciężko mi sie zmobilizować...

loczek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 39
Dołączyła: 21 paź 2008, 20:55
Lokalizacja: z księżyca
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 12 lis 2008, 14:07 Re: kursy angielskiego

Wszyystkie college oferuja kursy angielskiego. Poranne i wieczorowe. Np. esol w mthew boulton albo bardziej zaawansowane troche drozsze ale duzo lepsze kursy w brasshouse.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez loczek » 12 lis 2008, 23:14 Re: kursy angielskiego

a chodziłaś na ktorys z tych kursów??? bez problemu mnie zapisza?nawet teraz w srodku sezonu czy powinnam czekac np do lutego czy sa tak samo nabory jak w Polsce?

loczek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 39
Dołączyła: 21 paź 2008, 20:55
Lokalizacja: z księżyca
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 13 lis 2008, 12:24 Re: kursy angielskiego

Moja kolezanka ze Slowacji konczyla esol w Mathew Boulton, a kolezanka z Rsji chodzi do brasshouse. Obie bardzo zadowolone. Odradzam adult learning centre w spark hill. Tam niby masz egzamin zeby sprawdzic na jakim poziomie jest twoj angielski ale i tak zapisuja do tej grupy w ktorej jest miejsce. W efekcie w jednej grupie sa osoby ktore nawet nie znaja angielskich liter z osobami ktore mowia i pisza plynnie tylko potrzebuja podciagnac gramatyke.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI