cos dodatkowego

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 20 sty 2009, 13:26 cos dodatkowego

hej chcialabym uzyskac kilka informacji.Obenie niepracuje gdyz wychowuje swoja 10 miesieczna coreczke.Pobieram child benefit oraz moj partner pobiera working tax i chalid tax credit.Wobec teogo mam pytanko czy jako osoba niepracujaca ale wychowujaca dziecko moglabym sie starac o jakies jeszcze dodatki dodam jeszcze ze nieotrzymywalam macierzynskiego gdyz pracowalam na umowe zlecenie i niby mi sie nienalezalo i niestety niemoge wrocic do poprzedniej pracy.Wiec jezeli ktos wie jak jeszcze moge leciutko wykorzystac brytyjska krolowa Ele prosze o jakies pdpowiedzxi z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich pa :o

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 20 sty 2009, 15:13 Re: cos dodatkowego

Sprobuj pod tym numerem : 0800 882 200
To jest Benefit Enquiry Line (udzielaja tylko porady). Doradza ci co jeszcze moze ci sie nalezec.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 21 sty 2009, 12:19 Re: cos dodatkowego

dzieki zadzwonie pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 22 sty 2009, 08:03 Re: cos dodatkowego

Proponuje ruszyc sie i znalesc prace :-P ,a nie tylko na jezdzic na garbach ciezko pracujacych ludzi,bo nie wykorzystujesz ELE :neutral: tylko nas ludzi pracujacych i placacych podatki,za ktore m.i.n. ludzie tacy jak ty mogla siedziec w domu.Oslabiaja mnie takie posty a pojawiaja sie co tydzien.

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 22 sty 2009, 10:49 Re: cos dodatkowego

a mnie oslabiaja takie posty jak twoje prosilam o odpowiedzi ktore mi sie przydadza a nie rozsmiesz.Pracujesz to pracuj,zal d.... sciska ze takie kobiety siedza w domu i miaja za to pieniadze dla nas wazniejsze sa nasze dzieci i ich dobro dlatego niepracujemy :mrgreen:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez BOZENA1972 » 22 sty 2009, 11:32 Re: cos dodatkowego

Popieram Cie julka.Skoro tyle innych ludzi pobiera zasilki(nie wspomne o rodowitych mieszkancach) to dlaczego my nie mozemy?!W tym momencie nie rozumiem zachowania *abcd*.Ja pracowalam i jakos nigdy nie mialam za zle ludziom,ze siedza w domu i maja pieniadze a ja musze pracowac.A podatki pobierane sa wszedzie zadna nowina tyklo, ze nie wszedzie sa dobrze wykorzystywane.Sama teraz nie pracuje(zwolniono mnie z pracy gdy powiedzialam,ze jestem w ciazy) i mam zamiar siedziec w domu jak najdluzej i pobierac wszystko co mi przysluguje.Powiem szczerze,ze troche benefitow mi przysluguje i nie mam zamiaru z tego rezygnowac.

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 11:40 ]
Dzieciak.co.uk-Portal dla rodzicow w UK Benefity zasilki pomoc socjalna w UK julka tutaj mozesz poczytac o zasilkach
do_you_know*_*

BOZENA1972
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączyła: 30 sie 2007, 20:59
Lokalizacja: Erdington B-ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 22 sty 2009, 11:59 Re: cos dodatkowego

dzieki BOZENA1972 ZA INFORMACJE I WSPARCIE


A DODAM JESZCZE DO TEGO ZE PRACOWALAM CALE 9 MIESIECY Z CIAZY I TO W TAKIEJ FABRYCE ZE NIEMIALAM ZADNYCH PRZYWILEJOW JAKO CIEZATNA DLATEGO TERAZ BEDE BRALA WSZYSTKO CO MI SIE NALEZY.ZRESZTA WSZYSCY ZROBILI BY TO SAMO NAWET :abcd: gdyby taka mial okazje pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 22 sty 2009, 13:04 Re: cos dodatkowego

oj dziewczyny troche was nie rozumie dlaczego nie walczyłyscie o swoje prawa bedac w ciązy? no ale trudno troche za późno już.
Jeżeli macie niskie dochody mozesz starać sie o dofinansowanie do mieszkania i cauncilu czyli hausing benefit + cauncil benefit , vouchery na mleko, pampersy i owoce dla dziecka.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez BOZENA1972 » 22 sty 2009, 13:50 Re: cos dodatkowego

malaroksi to nie tak...Dzis przepisy sa troszke inne niz wczesniej.Zanim powiedzialam o mojej sytuacji siegalam po informacje nie tylko w internecie ale w samym Citizens A dvice i otoz agencja dla ktorej pracowalam mogla mnie zwolnic gdyz nie mieli dla mnie lzejszej pracy.Oni zatrudniali na piking-niezbyt lekka praca.Niektore rzeczy byly dla mnie zbyt ciezkie(art papiernicze i gosp.domowego) i dlatego zdecydowalam sie powiedziec-bylam wtedy w 5 mies-bo nie moglam wyrobic performansu.Co innego gdybym miala umowe na stale.
do_you_know*_*

BOZENA1972
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączyła: 30 sie 2007, 20:59
Lokalizacja: Erdington B-ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 22 sty 2009, 14:53 Re: cos dodatkowego

no tak agencjia to co innego ...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 23 sty 2009, 08:12 Re: cos dodatkowego

buehehehehehe :-D
robic dzieci to nie sztuka,tylko utrzymac je i wychowywac na porzadnych ludzi.Jak na razie 1 Ci nie wychodzi.Nie przemawia przez Ciebie ochota wychowywania dziecka tylko lenistwo-do pracy nie chce Ci sie wracac.A zal mi 4 liter nie sciska,za to prawda w oczka Cie zaklola. :-P

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gosiulek » 23 sty 2009, 10:41 Re: cos dodatkowego

Sadzac po malutkim znaczku przy twojej nazwie sadze ze jestes kobieta i mam nadzieje ze nie doswiadczysz radosci rodzicielstwa.szkoda dzieci...Tak po prostu nie godzi sie pisac kobiecie...dla mnie jest to szokiem ze mozna prezentowac takie prostackie opinie!!!

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda31 » 23 sty 2009, 11:33 Re: cos dodatkowego

A ja się dziwię ,że takie osoby jak abcd,w ogóle sie wypowiadają,jak tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia!!! A gosiulek super podsumowała ten temat.julka 030308 a Tobie Zyczę powodzenia i nie przejmuj się durnymi docinkami,bo takie osoby tez jak by mogły,to by same wydzwaniały i pytały co im się należy.Pozdrawiam :-)

Magda31
Rozeznany
 
 
Posty: 116
Wiek: 48
Dołączyła: 18 wrz 2007, 17:41
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 23 sty 2009, 11:50 Re: cos dodatkowego

abcd kto powiedzial ze ciezko mi wychowac dziecko bo ja o tym nie wspomnialam,i niewtracaj nigdy swoich opini na temat o ktoeym niemasz pojecia.I zamiast siedziec na komputerze znajdz dodatkowy etat bo przecierz ktos musi pracowac na nasze benefity a przy kompie posiedzimy my szczesliwe mamy a nie zrzedzace zmije pozdrawiam cie abcd :grin:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez abcd » 23 sty 2009, 11:59 Re: cos dodatkowego

prostackie opinie!?!? :mrgreen: hehe.Tez moglabym zrobic sobie dzieciaka i brac benfity ,ale chce od zycia troszke wiecej. A ograniczony sposob w jaki myslicie jest zabawny.Patrzycie tylko przez pryzmat wlasnej osoby.Droga Gosiuniu Twoje podle zyczenie pokazuje jedynie jaka jestes plytka i zawistna a dziecie bede miala jak mnie na to bedzie stac i bede na to w pelni gotowa.Wpadka tak jak w Twoim zapene przypadku nie wchodzi w gre.Moglabym Ci zyczyc roznych przykrych rzeczy,ale nie znize sie do Twojego poziomu :-P

Zapomnialyscie co to znaczy byc silna kobieta i twardo stan na ziemi.

abcd
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 22 sty 2009, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do RODZINA I DZIECKO