PURE STAFF----Northfield

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 20 paź 2009, 20:30 PURE STAFF----Northfield

p.damian kolek sie nrozszalal na bham.pl ---dalej szaleje z ofertami pracy ,tylko jak z platnoscia?!

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 20 paź 2009, 20:48 Re: PURE STAFF----Northfield

No wlasnie .. jak to jest z ta agencja i z Panem Damianem?? Zastanawiam sie czy rejestrowac sie w tej agencji bo widzialam sporo ogloszen .. Prosze o jakies info ?

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 20 paź 2009, 20:56 Re: PURE STAFF----Northfield

a co to za agencja?? chcialam tam kolezanke wyslac, ale teraz sie zastanawiam :roll: nie placa??

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 20 paź 2009, 22:20 Re: PURE STAFF----Northfield

Ja wam powiem że z tej agencji przychodzą osoby do mojej firmy.
Jest to na zasadzie samozatrudnienia stawka za godzinę wynosi 6,25 £
Moim zdaniem to jest tylko wykorzystywanie ludzkiej naiwności, a z drugiej głupota ludzka pchać się w takie bagno/

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez iwona21200 » 21 paź 2009, 00:04 Re: PURE STAFF----Northfield

heh napiszcie coś wiecej o tej pracy...heh bo ja właśnie czekam na telefon od Pana Damiana

iwona21200
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 22 wrz 2009, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agness247 » 21 paź 2009, 09:52 Re: PURE STAFF----Northfield

karmelek, witam z jednej strony masz racje ale jak ktos nie ma innej pracy to podejmie sie wszystkiego aby tylko miec zarobek a polacy juz dawno sobie pozwolili na to by tak nisko ich cenili wiec co sie dziwic ja pracuje przez agencje pana Damiana i nie narzekam bo pracuje w tych godzinach w jakich mi pasuje fakt pieniadze nie sa duze ale zawsze to cos jak sie nie ma nic innego pozdrawiam

agness247
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 40
Dołączyła: 22 lip 2009, 08:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tekla » 21 paź 2009, 10:30 Re: PURE STAFF----Northfield

karmelek napisał(a):Ja wam powiem że z tej agencji przychodzą osoby do mojej firmy.
Jest to na zasadzie samozatrudnienia stawka za godzinę wynosi 6,25 £
Moim zdaniem to jest tylko wykorzystywanie ludzkiej naiwności, a z drugiej głupota ludzka pchać się w takie bagno/


Dlaczego bagno? Możesz coś więcej na ten temat napisać? Z góry dzięki.

tekla
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 42
Dołączył: 5 cze 2007, 11:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez propoz » 21 paź 2009, 11:20 Re: PURE STAFF----Northfield

dlaczego bagno?
1)nie masz platnego urlopu
2)placisz za ksiegowosc
3)zbierasz rachunki do odliczen od dochodu(obowiazkowe trzymanie ich 5 lat)
4)za kazda pomylke lub poprostu niewiedze odpowiadasz ty.Ani szanowny pan damian ani ksiegowosc nie ponosi za to odpowiedzialnosci(masz to w umowie)o pomylke nie trudno.Wiesz czym to grozi.
Jeszcze pare ciekawostek.oczywiscie mozesz sprubowac,tyle ze proba bedzie cie kosztowac 5 lat niepokoju.

propoz
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 paź 2009, 22:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tekla » 21 paź 2009, 11:35 Re: PURE STAFF----Northfield

Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej.

tekla
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 42
Dołączył: 5 cze 2007, 11:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 21 paź 2009, 18:21 Re: PURE STAFF----Northfield

to ja juz nie wiem jak z ta agencja jest ... bylam tam i dowiedzialam sie ,ze moge otrzymywac wyplaty rozliczane przez jakas firme,nieplatny holiday, dodatek do paliwa, dodatek do godziny przepracowanej itd tak jak ktos wczesniej pisal ...
ALE tez podobno jest opcja ze moge otrzymywac wyplate normalnie przez agnecje, z platnym urlopem 28 dni .... to moze mi wyjasni w koncu ktos jak to jest ?? bo jak sa takie problemy to lepiej moze sie w to nie angazowac? Dzieki pozdrawiam!

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tekla » 21 paź 2009, 19:10 Re: PURE STAFF----Northfield

A więc z tego co mi tłumaczyli: jeśli wypłata robiona przez payroll agencji dostajesz 5,80; druga opcja to rozliczanie przez firmę Back Office (jest tam Polak i papiery dostaniesz niektóre tez po polsku) i oni będą cię rozliczać na podstawie godzin i odlicza ci z podatku twoje wydatki tak jak napisałaś(pralnia, benzyna, dojazdy, jedzenie, itp.).Wszystkie wydatki muszą być udokumentowane i wysłane przed rozliczeniem do biura ( i tak co tydzień chyba).Wtedy wychodzi niby jakies 6,25. Dzisiaj doczytałem i pomogli forumowicze ze opiera sie to na samozatrudnieniu (czyt. posty wyżej).Jeśli wprowadzam w błąd i ktoś jest bardziej zagłębiony w temacie to prosimy o posta.

tekla
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 42
Dołączył: 5 cze 2007, 11:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez propoz » 21 paź 2009, 22:11 Re: PURE STAFF----Northfield

nie ma opcji PAYE.PURE STAFF nie ma ksiegowosci i jest tylko posrednikiem miedzy toba a back office i bierze za to kase czytaj;haracz
jak pisalem wlascicielem pure staff jest syn manadzera landera.
pan damian kolek wywiesza ulotki na polskich sklepach(lapanka).kto moze niech wieje

propoz
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 paź 2009, 22:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 21 paź 2009, 23:39 Re: PURE STAFF----Northfield

dodam iz na samozatrudnieniu poprzez backoffice placicie im okolo 20f za rozliczenie... + 5f na insurance tygodniowo. reszta do waszej kieszeni... jesli przepracujecie 1 dzien w tygodniu to i tak placicie te 20 za usluge... tak to dziala... lepiej na to nie isc, tymbardziej jesli ktos nie ma o tym pojecia, bo od nich uslyszycie jakie to jest fajne i ile kasy/korzysci mozna z tego miec.... 50 pensow wiecej plus caly tax w skali roku w porownaniu z praca dla agencji (nie back office) wychodzi dokladnie to samo. tylko, back office wszyscy pracodawcy kochaja... pracodawca kompletnie o Ciebie nie musi sie martwic... Ty to robisz, i do tego wszystkie te papierki... 50 "pi" wiecej... nieoplacalne...

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez diabełek » 22 paź 2009, 07:59 Re: PURE STAFF----Northfield

Czesc tak czytam te Wasze wypowiedzi i Wszyscy macie racje,ale nie wiecie ze temu dyr.Roger to po prostu chce zrobić z Nas tanią siłe roboczą po którą dzwoni kiedy chce mało tego już słyszę że wymiślili że Nowi pracownicy będą mieli urlopy tylko w czasie postoju fabryki.Podsumowanie nic nie macie z umowy z tą firmą,prawo głosu też Wam zabiorą a jak nie to Liderzy powiedzą: Jak komuś coś się nie podoba to tam jest brama.Mają też brzydki zwyczaj kłamać np.nie znasz jęz.ang. a On czy Ona tłumaczy menagerowi coś innego iż Ty powidziałeś/aś.Porównać to można do Obozów Pracy z czasów Wojny 1i2! :cry: Esesmani(liderzy)i Hitler(Roger)chca znowu przejąć władzę tym razem nad Lander-Automotiwy :mrgreen:

diabełek
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 21 paź 2009, 09:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 22 paź 2009, 08:15 Re: PURE STAFF----Northfield

a i jeszcze jedno wasz inszurans wynosić będzie 0,99£, żadnych składek na przyszłe emerytury i podatek, bo tak Cię podliczą że to co sobie odliczysz za dojazdy, jedzenie, pranie etc. to dostaniesz w tej samej wysokości dodatek. I jak słyszę że pracownicy się nie muszą już rozliczać na koniec roku podatkowego to śmiać mi się chce:) Oni wierzą że nie będą musieli nic zwrócić do Revenue a wręcz przeciwnie dostaną jeszcze zwrot bo nie wszystko byli w stanie sobie odpisać. Jestem w szoku jakie pranie mózgu zrobili ludziom w tej agencji. Wizja wielkich pieniędzy robi z ludzi tumany....
A i jeszcze płacisz im te 20 £ za rozliczenie i proszę nie mylić z opłatami podatek, NIN etc.
Kasaka jest dla agencji:D

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA