pomocy mezczyzni:)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez asiunia141 » 26 cze 2010, 15:54 pomocy mezczyzni:)

powiedzcie mi prosze co mozna kupic mezczyznie jako prezent bo juz mi pomyslow brakuje. czekam na innowacyjne pomysly. thx

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 cze 2010, 16:04 Re: pomocy mezczyzni:)

Niewolnicę (albo najlepiej dwie) :twisted: , samochód, TV, stereo, zegarek, elektroniczny gadget (navi, mp3 player, etc.), dobre muzyka na CD też zadowoli, albo jakikolwiek inny prezent byle nie skarpetki albo krawat :mad:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 26 cze 2010, 16:40 Re: pomocy mezczyzni:)

Va - popieram - a jak budżet ograniczony to i wystarczy w zupełności czerwona wstążeczka i kokardka.
I nic więcej...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 26 cze 2010, 16:41 Re: pomocy mezczyzni:)

Możesz kupić ładne perfumy do tego kartka z życzeniami (jeżeli to ma być prezent z okazji urodzin bądź imienin), może być to złoty/srebrny łańcuszek z literką (jego imienia bądź Twoją), złotką/srebrną bransoletkę z wygrawerowanym napisałem, miśka pluszowego, bluzę może być to np. bluza sportowa no nie wiem co jeszcze by Ci tutaj napisać może kup mu kratkę piwka :mrgreen: zależy jeszcze czy spożywa alkohol :-P no nie wiem jeszcze co mógłbym tutaj dopisać osobiście lubię dostawać od swojej kobiety perfumy bo ma gust i przeważnie jestem zadowolony z prezentu chodź z bransoletki i łańcuszka też byłem bardzo zadowolony jak z każdego prezentu :wink: Trochę tutaj masz do wyboru ja stawiałbym na perfumy ale to już zależy kto co lubi nie znam tego pana więc jedynie napisem Tobie co ja lubię dostawać może to Ci ułatwi zakup prezentu dla niego ;)


Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 cze 2010, 16:50 Re: pomocy mezczyzni:)

AdamBoltryk napisał(a):Va - popieram - a jak budżet ograniczony to i wystarczy w zupełności czerwona wstążeczka i kokardka.
I nic więcej...

O taaak :!: Zamiast bielizny oczywiście :twisted: :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 26 cze 2010, 18:29 Re: pomocy mezczyzni:)

Ja dla swojego meza na urodziny kupilam sobie bielizne w sexshopie i sprawilam upojna noc :twisted: oczewiscie kozystna dla obu stron. Ale prezent sie mu podobal.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez giowanni77 » 26 cze 2010, 19:23 Re: pomocy mezczyzni:)

myśle że to zależy od zainteresowań , ale my wszyscy ( a przynajmniej większość) jesteśmy fanami motoryzacji , więc spalinowy zdalnie sterowany model samochodu ,lub samolotu- efekt murowany, ale jako główny prezent to zdecydowanie ten:


marzencia2333 Wysłany: Dzisiaj 19:29 Temat postu:

Ja dla swojego meza na urodziny kupilam sobie bielizne w sexshopie i sprawilam upojna noc oczewiscie kozystna dla obu stron. Ale prezent sie mu podobal.

giowanni77
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 47
Dołączył: 11 cze 2010, 12:42
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 26 cze 2010, 19:47 Re: pomocy mezczyzni:)

Mnie by sie przydala elektryczna golarka.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez 33studio » 26 cze 2010, 20:09 Re: pomocy mezczyzni:)

wyobraz sobie jak by chlopak zareagowal na fantastyczny twoj akt, taki lajcik.
no chyba ze jest zazdrosnik i bedzie sie czepial :d

pozdrawiam i polecamy sie

33Studio

33studio
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 sty 2009, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asiunia141 » 26 cze 2010, 23:03 Re: pomocy mezczyzni:)

AdamBoltryk napisał(a):Va - popieram - a jak budżet ograniczony to i wystarczy w zupełności czerwona wstążeczka i kokardka.
Sebool_uk napisał(a):może być to złoty/srebrny łańcuszek z literką (jego imienia bądź Twoją), złotką/srebrną bransoletkę z wygrawerowanym napisałem, miśka pluszowego,


no niestety ale te tematy juz sa przerobione :sad:
Sebool_uk napisał(a):kratkę piwka


no to niestety odpada bo nie kupuje mu alkoholu
Sebool_uk napisał(a):Możesz kupić ładne perfumy do tego kartka z życzeniami

giowanni77 napisał(a):spalinowy zdalnie sterowany model samochodu ,lub samolotu


te pomysly mi sie podobaja :idea::

33studio napisał(a):pozdrawiam i polecamy sie

a co miales na mysli :?: :-)

ten prezent moze byc rowniesz zabawny. moze dostaliscie kiedys cos co wam sie naprawde spodobalo i malo nie popusciliscie ze smiechu :?: :?: :?: :grin:

[ Dodano: Nie Cze 27, 2010 00:06 ]
jego glownym zainteresowaniem sa komputery no samochody tez ale nie tak jak komputery :-| ja juz poprostu wymiekam

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 cze 2010, 23:37 Re: pomocy mezczyzni:)

Mojemu bratu kiedyś marzył się Ferrari to otrzymał na gwiazdkę. Made in China :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asiunia141 » 26 cze 2010, 23:49 Re: pomocy mezczyzni:)

VA napisał(a):Mojemu bratu kiedyś marzył się Ferrari to otrzymał na gwiazdkę. Made in China

hahaha :-D pewnie brat sie rozczarowal :grin:

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 27 cze 2010, 00:26 Re: pomocy mezczyzni:)

asiunia141 napisał(a):jego glownym zainteresowaniem sa komputery no samochody tez ale nie tak jak komputery :-| ja juz poprostu wymiekam

Co do komputerów to mogła byś mu kupić jakiś nowy gadżet, może to być nowa mysz bądź klawiatura, głośniki, słuchawki, kamera internetowa, nowy monitor dużo można na ten temat wymieniać :) a może nową część do kompa o ile się na tyle interesuję komputerami, że grzebie w nim od czasu do czasu i wymienia sobie podzespoły na nowe. W tej kwestii możesz do mnie pisać na PW a na pewno pomogę coś wybrać ;) chyba, że zdecydujesz się na perfumy w tej kwestii również mogę Ci coś doradzić :P
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 cze 2010, 03:41 Re: pomocy mezczyzni:)

Sebol - bez sensu kupować część, bo za dużo trzeba wiedzieć o danym kompie, żeby dokupić coś co będzie pasowało.
Chyba, że jakaś gift-card do jakiegoś elektronicznego sklepu i niech sobie wybierze co chce.

asiunia141 napisał(a):no niestety ale te tematy juz sa przerobione

Pamiętaj o jednym - my jesteśmy facetami - nie przeszkadza nam ubranie tej samej sukienki 2gi raz na imprezę :P

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asiunia141 » 27 cze 2010, 07:16 Re: pomocy mezczyzni:)

AdamBoltryk napisał(a):Pamiętaj o jednym - my jesteśmy facetami - nie przeszkadza nam ubranie tej samej sukienki 2gi raz na imprezę


no ja o tym akurat cos wiem:) ale chcialabym czyms zablysnac zeby nie bylo ze pomyslow nie mam:)

asiunia141
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Wiek: 34
Dołączyła: 13 sie 2009, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI