Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez P880920 » 12 paź 2011, 10:30 Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Witam wszystkie mamy i kobietki które czekaja na swoje pociechy:)
Jestem w 31 tc i chcialabym sie zdecydowac na poród w wodzie ale nie znam opinii mam ktore taki poród przezyly. Czy któras z was rodzila w wodzie lub slyszla opinie kolezanek na temat takiego porodu w Heartlands lub innym szpitalu w Bham?? czy sa jakies przeciwskania, jak taki porod wyglada?? z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 12 paź 2011, 12:16 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

P880920, ja rodzilam w wodzie w solihull hospital. wpisz w wyszukiwarke ten temat i ci wyskocza posty, bo juz o tym pare razy byla mowa. jak masz pytania to pisz:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agness247 » 13 paź 2011, 11:16 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Witam serdecznie ja co prawda rodziłam w innym szpitalu no ale na życzenie moje w wodzie i sama odczulam i wady i zalety .... zaleta jest to ze nie czujesz skurczy bo ciepla woda koi ten ból no i możesz zmieniac pozycje jak tylko chcesz :) Lecz ten basen w ktorym ja rodziłam byl duzy okragly i wysoki nie bylo raczek by sie chwycic woda cialo wypiera wiec ciezko bylo utrzymac stabilizacje. Balam sie ze sama sie utopie:) dziecko wyciagniesz sobie sama no chyba ze maz wejdzie z Toba do basenu bo jest taka możliwosc to bedziesz miała wsparcie oparcie i pomoc .Ja radzilam sobie sama i to bylo straszne sadzilam ze gdybym rodzila na łóżku mile panie położne może by mi pomogly a tak.... no niestety ale przezylam :) Ale nie ma co sie słuchać innych każdy poród wyglada inaczej wiec nie sugeruj sie tym:)pozdrawiam

agness247
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 40
Dołączyła: 22 lip 2009, 08:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 paź 2011, 12:04 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

agness247 napisał(a):dziecko wyciagniesz sobie sama
jesli chcesz oczywiscie;) nie musisz tego zrobic , polozne ,,lapia,, dziecko tak samo jak na lozku.:)
ja rodzilam w wodzie inie pozwolono mizmienic pozycji... i na ostatnie 5 minut musialam wyjsc z wody bo malemu spadalo tetno. i wtedy lasnie polozna zlapala malego.... mialam 2 polozne bo tyle potrzeba do porodu wodzie...i nierobily kompletnie nic... plotkowaly sobie...a jak je poprosilam zeby mi pomogly i mowily kiedy przec kiedy nie itd zeby szybciej poszlo..to caly czas potarzaly:,, twoje cialo wie co robic,,... :P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez anika m » 13 paź 2011, 12:23 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Mnie natomiast ze wzgledów zdrowotnych zalecono poród w wodzie jako najlżejsz...i faktycznie muszę powiedzieć że było super,ból zdecydowanie mniejszy,rodziłam w Polsce,w dużym mieście,w dobrej klinice a opieka może się chować w porównaniu z tą tutaj,miałam przecudowne położne,które bardzo pomagały,wspierały a nawet masowały..więc mnie się wydaje że zależy na kogo się trafi,sama dziecka nie łapałam,one wyciągały z wody,zaraz po tym mi oddały dzidzię.Ja rodziłam w Birmingham women's hospital.Pozdrawiam:))

anika m
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 43
Dołączyła: 22 mar 2011, 13:50
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez P880920 » 13 paź 2011, 21:37 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Dziekuje serdecznie za informacje drogie Panie:)
jezeli ktos jeszcze ma jakies opinie to z checia wyslucham :)

P880920
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Wiek: 35
Dołączyła: 11 lut 2011, 22:31
Lokalizacja: Shard End
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sylwio70 » 8 lut 2012, 12:18 Re: Heartlands Hospital-Poród w wodzie?

Witam
Jestem w 29 tc i mam zamiar rodzić w wodzie w Solihull Hospital w kwietniu 2012. Może ktoś to przeżył to proszę o opisanie jak to wygląda i co ze sobą zabrać do szpitala dla mnie?

Dodano: -- 29 mar 2012, o 11:37 --

Czy wiecie co powinnam spakować do szpitala na poród i jak wygląda poród w Heartlans Hospital?

sylwio70
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 21 lip 2009, 10:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET