ANTY RADICAL ISLAM

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 16 lip 2009, 20:37 ANTY RADICAL ISLAM

brak
Ostatnio edytowano 13 wrz 2011, 16:17 przez lomax20, łącznie edytowano 1 raz

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 16 lip 2009, 21:23 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Stary, chyba wiem po co to robisz (rysunek ponizej), ale mimo ze film jest z Naszional Geografik (fork to widelec) to nawet go nie skonczylem ogladac. Film ma te przewage nad zdjeciem, ze oddaje wiecej, ale jest na tyle ulomny w porownaniu do ksiazki, ze jest subiektywny niezauwazalnie (nawet dokument). Sam popieralem te pierdoly dopoki nie poczytalem o tym troche. No i co? Ano to, ze i wzrok juz nie ten i Klaudia mnie ignoruje.
Sam moge zaproponowac np tego Pana http://www.youtube.com/user/patcondell , a i sie jakis milujacy Islam pewnie znajdzie.
W zwiazku z ponizszym uznaje to za reklame

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 17 lip 2009, 06:36 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Nie wiem o jakich ksiazkach piszesz, ale jezeli nastepnym razem bedziesz sie odnosil do konkretnych tytułow ksiazek a nie "ksiazek" jako takich napewno łatwiej bedzie mi zrozumiec co masz na mysli :)


PS. Myśle, ze w Twoim przypadku ksiazki sa jak najbardziej wskazane. Rozszyfrowanie sensu twojej lanonicznej, pozbawionej składu wypowiedzi zajeło mi kilka czytań a i tak do konca nie wiem o co Ci chodzi.

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 lip 2009, 08:33 Re: ANTY RADICAL ISLAM

it takes practice my friend. czytajac tego kolesia trzeba byc na biezaco we wszystkich innych tematach na tutejszym forum (i pewnie najlepiej na kilku innych tez) jako ze uzywa odnosnikow bez ostrzezenia i trudno jest podazyc za jego blyskotliwym umyslem. po przeczytaniu kilku postow zauwazysz ze to co pisze jest bezposrednim odzwierciedleniem tego co mysli, a to, zapewne z racji wieku i ekstensywnej eksploatacji zaangazowanego organu, jest nieco chaotyczne i tylko pozornie pozbawione sensu. na przyklad ta wstawka o widelcach odnosi sie do jego postu w dziale praca gdzie wystepowal samozwanczo jako ekspert. jesli tego nie wiesz to oznacza ze nie jestes na biezaco i powinienes to skorygowac codziennie rano wchodzac w jego profil i naciskajac "wszystkie posty jed" zeby zobaczyc czy w czasie kiedy ty spales on przypadkiem nie zaszczycil nas kolejna ekspresja. podobnie nie powinienes pytac o jakie ksiazki chodzi, jesli mowi o ksiazkach to powinienes doskonale wiedziec o jakie mu chodzi, i jesli nie wiesz to odkrywasz sie jako ktos kto nie jest na biezaco z jego lista lektur, a fe!!

mysle ze teraz kiedy uswiadomilem ci calosc twojego fo-pa nie pozostaje ci nic innego tylko rzucic wszystkie pieniadze biednym i odziany jedynie w przescieradlo i japonki podazac za nim w charakterze ucznia..........

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 lip 2009, 08:42 Re: ANTY RADICAL ISLAM

he he he KA i PE, dobre to było mozna przenieść do działu humor ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 17 lip 2009, 11:49 Re: ANTY RADICAL ISLAM

A mnie sie podobalo srednio, bo ani nie naciskam zeby mnie sledzono, ani nie potrzebuje uczniow. To fakt, ze nalezy sledzic aby wiedziec o co chodzi, ale mam wrazenie ze forum traktujesz jako cos wiecej niz witryne do wygadania. Reasumujac jak sie komus nie podobam to polecam ignorowac, choc juz wkrotce znikne. A z widelca sie dalej nie wytlumaczylas/wytlumaczyles KAPE.

No i tak by byla jasnosc: ja jeszcze cos o Islamie dodalem, wiec moze byscie cos o tym napisali? Zaproponowalem Pana z YouTube, tak jak kolega kanal zaproponowal. Ksiazki sa takie: 1. wygooglowac haslo "koran", 2. wygooglowac haslo "anty radical wrogowie islamu".

to ja wiem, Panie Siekierkowy ze ja z nich najglupszy. Pisze jednak po kilka razy, bo za 1000 postow mozna cos przecie wygrac. I kubek bham.pl i plakat z artysta i wycieczke w dwie strony mozna wygrac. A jakby sie gajowy pytal, to jestem w osrodku zdrowia..... Dajcie spokoj, nie jestem ani w tych 80 postach ekscentryczny, ani kontrowersyjny, ani nawet liberalem nie jestem. Niech Was moja skromna osoba nie obchodzi, IGNORUJ. Albo wyrzuc.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 lip 2009, 17:37 Re: ANTY RADICAL ISLAM

jed napisał(a): A z widelca sie dalej nie wytlumaczylas/wytlumaczyles


a co tu tlumaczyc (tym bardziej sie tlumaczyc), tlumaczyc sie powinien ten kto publicznie oznajmia sie 'ekspertem' jednoczesnie demonstrujac brak znajomosci zagadnienia. wiele osob uczy sie jezyka obcego poprzez nasladownictwo dzwiekow (dla dzieci w wieku niepismiennym jest to metoda naturalna) i nie wie ze czesto zbitki glosek ktore nasladuja to 2 albo wiecej slow. dlatego jesli tlumacze komus jakies zagadnienie staram sie wytlumaczyc dokladnie jakie poszczegolne slowa wchodza w sklad pojecia. z tad wzial sie widelec, wozek do workow itp (dla niezorientowanych polecam jak wyzej: profil 'jed', 'wszystkie posty jed', post w dziale slownik tematyczny p.t. 'jak sie mowi paleciak po angielsku?' http://bham.pl/forum/viewtopic.php?p=54512#54512
dobrym przykladem tego problemu jest gdzies juz tutaj opisywany przeze mnie przypadek czlowieka ktory zapytal mnie co to jest 'antyrobol?' a chodzilo mu o czesc samochodowa 'anti-roll-bar' (nie bede ci tlumaczyl co to bo w tej dziedzinie tez zapewne jestes ekspertem).

mam nadzieje ze to wyjasnienie wyczerpuje twoj niepokoj duchowy zwiazany z widelcem, i ze w przyszlosci bedziesz potrafil okazac wiecej wyrozumialosci dla mniej zaawansowanych w rozwoju lingwistycznym.

pozdr
pe


aha, KA i PE to dwie osoby, pierwsza, KA jest rodzaju zenskiego, druga, PE meskiego. teraz w tej sprawie tez jestes ekspertem, nawet jesli sobie zyczysz moge ci wystawic certyfikat.

pozdr ponownie

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 18 lip 2009, 11:10 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Islam, katolicyzm.... Jeden kit
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 18 lip 2009, 19:07 Re: ANTY RADICAL ISLAM

W koncu jakis glos wnoszacy cos do dyskusji. Tylko pamietaj, kucza, zebys nie przegial. Wypowiedzi tylko merytoryczne, bo to jest przeciez forum

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 19 lip 2009, 07:41 Re: ANTY RADICAL ISLAM

kucza21 napisał(a):Islam, katolicyzm.... Jeden kit


z ta roznica ze niektorzy wyznawcy tego pierwszego chcieliby przemoca wcisnac swoj kit wyznawcom tego drogiego...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 19 lip 2009, 11:11 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Mike napisał(a):
kucza21 napisał(a):Islam, katolicyzm.... Jeden kit


z ta roznica ze niektorzy wyznawcy tego pierwszego chcieliby przemoca wcisnac swoj kit wyznawcom tego drogiego...

Nie słyszałem o takich przypadkach... Poważnie za każdym razem jak rozmawiałem z normalnym islamistą czy wyznawcą hinduizmu nie spotkałem się z tym,żeby ktoś mi wciskał coś i to jeszcze na siłę. Jak się popatrzy dogłębnie na fakty to każda religia niesie za sobą zagrożenia.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 19 lip 2009, 13:09 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Skoro tak lubicie UTube to mam kolejne filmy: http://www.youtube.com/watch?v=XRJADccQSzA , ale problem jaki tu powstaje wynika z faktu, ze to filozofia i po 60 minutach ogladania nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego jak juz sie zatracimy w swoim ateizmie, obejrzyjmy np http://www.youtube.com/watch?v=H7OWwLURQnU . Oczywiscie mozna tez oddzielic Boga od religii, ale to juz sprawia ze wszystko jest zagmatwane.
Sam na nic nie odpowiem, bo mialem jednego wykladowce z filozofii i stronil on od pytan o Bogu jak mogl, a i tak dal mi zaliczenie. Zeby bylo smieszniej zapamietal mnie mimo, ze bylem tylko na jednym wykladzie. Sa jeszcze na tym swiecie ludzie, ktorzy daja sie nabrac na to, ze jestem specjalsta. :)
Ja mam pytanie do lomax20: to jest Twoj kanal?

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 19 lip 2009, 14:04 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Jed to nie jest moj kanał, nie jestem zagorzałym aktywista tylko człowekiem, który pragnie wiedziec wiecej nie tylko na ten temat.

Jezeli ktos lubi dobry dokument to zapraszam do obejrzenia mojego TOP 10 w kategorii FILM DOKUMENTALNY

1. Arizona - - film dokumentalny opowiadający o popegieerowskiej rzeczywistości
http://www.youtube.com/watch?v=_Ld6aiyahXs

2. Dzieci z Leningradzkiego -nominowany do nagrody Oscara w kategorii Najlepszy Dokument, przejmujacy film Dzieci z Leningradzkiego" Produkcja ukazuje historie bezdomnych dzieci zyjacych w postkomunistycznej Rosji.
http://www.youtube.com/watch?v=WKbWitKZAdM

3. Zabawy z bronią - W 1999 w trakcie strzelaniny w Columbine High School w USA zginęło 12 osób. Czy musiało dojść do tragedii? Skąd fascynacja bronią, której ofiarami są sami Amerykanie? Czy odpowiedź o przyczyny nasilania się przemocy leży w łatwym dostępie do broni? Czy winni są politycy? Czy za ich działaniami stoi lobby związane z przemysłem zbrojeniowym?
http://www.youtube.com/watch?v=5dWLvBeFJPg

4. 11 września Niewygodne fakty- Czyli wszystkie kontrowersje wokół zamachów z jedenastego wrzesnia
http://www.youtube.com/watch?v=JUpLVnzMsog

5.Blokersi- to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu.
http://www.youtube.com/watch?v=st6uHw6aQUE

6.Zeitgeist- Mocny film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane
http://www.youtube.com/watch?v=kRDvbXaQvB8

7.Klata- Opowieść o kulcie przemocy, którego wyznawcami są młodzi ludzie. Dokument opowiadający o kibicach-chuliganach, którzy umawiają się z innymi kibicami na bitwy - ustawki.
http://www.youtube.com/watch?v=I4gGf5zFmZE

8.Marsz pingwinów - Film zdobył Oscara w kategorii Najlepszy dokument. Każdej zimy, od lat, na ogromnych pustych przestrzeniach Antarktydy, odbywa się niesamowity, dwustu kilometrowy marsz. Tysiące pingwinów cesarskich opuszcza swój bezpieczny, błękitny ocean i wspina się po zmrożonym śniegu, by rozpocząć długą podróż do rejonów, w których nie ma śladów jakiegokolwiek życia. Ptaki maszerują gęsiego, oślepiane mroźnym wiatrem, lecz prowadzone przemożną potrzebą reprodukcji i przedłużenia gatunku. To dopiero początek ich niebezpiecznej wędrówki.
http://www.youtube.com/watch?v=YRwyH6tsaPU

9.Czeski Sen -Przedsięwzięcie polegało na otwarciu wielkiego hipermarketu w pobliżu Pragi 31 maja 2003. Przed tą datą zorganizowana była bardzo silna kampania reklamowa w prasie, radiu i telewizji, rozprowadzono także ogromną liczbę ulotek reklamowych, rozklejono plakaty i ustawiono przydrożne billboardy. Hasła głoszone w tych reklamach przewrotnie wzywały: "Nie przychodź!", "Nie kupuj!" itp. Hipermarket zlokalizowano w pewnej odległości od najbliższej drogi tak, że osoby, które chciały do niego dotrzeć, musiały kilkaset metrów przejść pieszo polną drogą, widząc z daleka długą na ponad sto metrów i na kilkanaście metrów wysoką ścianę hipermarketu.
http://www.youtube.com/watch?v=XFi5HtNKB5Q

10.seria Jackass - głupie ale bardzo smieszne :)

Miłego ogladania :)

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 19 lip 2009, 14:12 Re: ANTY RADICAL ISLAM

Hehe, ale szybka odpowiedz. Moze zalozymy temat z filmami utub, chyba ze jest?
Rozumiem, ze chcesz sie dowiedziec, ale mam nadzieje rozumiesz, ze np ja chce tu wypoczac. Pewnie rozumiesz, nie jestes kobieta...
Polemizowalbym z Twoja 10tka, choc nie wszystie ogladalem. Ale i tak dzieki :)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 19 lip 2009, 17:13 Re: ANTY RADICAL ISLAM

jed napisał(a): Moze zalozymy temat z filmami utub, chyba ze jest?


Jest tylko w dziale Humor tak wiec smialo :-)
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK