City Hospital

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez maniolka9 » 14 kwi 2011, 21:50 City Hospital

Witam ;)

Lekarka na ostatniej wizycie poleciła mi City Hospital (Dudley Rd) jako naprawdę dobry szpital do rodzenia. Jestem w 10 tygodniu ciąży w przyszłym tygodniu mam pierwszą wizytę u położnej i chciałam zapytać o wasze opinie na temat tego szpitala. Może któraś z Was tam rodziła i mogłaby mi powiedzieć jak jest?

maniolka9
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 39
Dołączyła: 5 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Z Polski
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 14 kwi 2011, 23:00 Re: City Hospital

Witam!Jestem facetem(wiec nigdy nie rodziłem:)) ale wiem,bo moja siostra tam(w City Hospital) rodziła i mówiła,ze nigdy więcej nie poszłaby tam znowu rodzic-okropna obsługa .Jeśli mogę Ci coś doradzić to pytaj lekarki o QUEEN ELIZABETH HOSPITAL-podobno maja tam super warunki bo to typowy szpital dla kobiet.Musisz się jednak spieszyć z bukowaniem lozka bo jest bardzo wiele chetnych do rodzenia w tym szpitalu.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asiencja20 » 15 kwi 2011, 09:06 Re: City Hospital

Ja tez bym sie z mila checia dowiedziala jakie macie opinie na temat tego szpitala. Ja tez mam tam rodzic,a to juz (wg.terminu) za 8 tyg. Mam nadzieje ze mozna zmienic miejsce porodu.

asiencja20
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 33
Dołączyła: 24 lut 2011, 17:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gośka20 » 15 kwi 2011, 13:05 Re: City Hospital

Ja tam rodziłam i uważam,że jest całkiem dobrze....
Pielęgniarki bardzo miłe, co chwile pytały się czy wszystko w porządku, czy sobie radze itp.
Nie mam porównania co do innego szpitala, bo rodziłam w Anglii tylko raz, ale na prawdę nie ma co się bać City Hospital...:)
W razie pytań proszę pisać...:)
Pozdrawiam

Gośka20
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączyła: 16 mar 2010, 15:30
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 15 kwi 2011, 14:27 Re: City Hospital

Moje dwie koleżanki rodziły w tym szpitalu i nie wspominaja swoich porodów źle. Co do obsługi to sądzę, że jest taka jak wszędzie zalezy na kogo się trafi no i dużo zalezy od oczekiwań samej rodzącej... Ja tez będę rodziła w tym szpitalu i mam nadzieję,że bedzie ok czego również Wam życzę :) ;)


".... QUEEN ELIZABETH HOSPITAL-podobno maja tam super warunki bo to typowy szpital dla kobiet.Musisz się jednak spieszyć z bukowaniem lozka bo jest bardzo wiele chetnych do rodzenia w tym szpitalu"
Rozmawiałam ze swoją połozną na temat bukowania miejsca w tym szpitalu i powiedziała mi,że w przypadku porodu przed terminem i tak będę rodziła w szpitalu w którym będzie miejsce....bo w tym szpitalu bukujesz sobie miejsce na konkretny termin a tego chyba żadna z nas nie jest do konca pewna...

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez majka123 » 15 kwi 2011, 20:22 Re: City Hospital

Hej:)
Ja rodzilam w tym szpitalu dokladnie 7tyg temu:)Moje zdanie jest takie:wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi,przy samym porodzie mialam mlode dziewczyny,ktore byly wporzadku i pomagaly aby ten porod nie byl taki ciezki.Po porodzie musialysmy zostac kilka dni bo dostawalysmy antybiotyki te 4 dni wspominam roznie,w zaleznosci od pielegniarek.Wazne jest zeby sie im nie dawac;)Pamietajcie to Wy i wasze malenstwa jestescie najwazniejsze :)
Zycze powodzenia wszystkim rodzacym:)

majka123
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 gru 2010, 18:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE