bilet na pociag

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez dagi » 7 cze 2007, 17:59 bilet na pociag

witam.mam pytanko dotyczace biletow na pociag.jak to jest z cenami.na wszytskich stronach prezentowne sa ceny jakie obowiazuja przy zakupie biletu przez internet.stad pytanie-czy ktos orientuje sie o ile drozszy jest bilet kupowany na stacji na miejscu jesli np.zamawiany przez neta 24 funty..bede ok,8.15 rano w birmingham i nie wiem ile potrwa odebranie bagazu i te wszytskie sprawy wiec nie chce zamawiac biletu droga internetowa.w sumie tez nie orientuje sie na jakiej zasadzie dziala taki bilet,czy tak jak bilet na samolot(a ktory kupuje sie on-line)?z gory dziekuje za odpowiedz

dagi
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 24 maja 2007, 19:22
Lokalizacja: Lublin-Ostrowiec Sw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez 19831114 » 8 cze 2007, 07:10 Re: bilet na pociag

bilet na pociag im wczesniej kupisz tym mniej zapłacisz.. cena zalezy od godziny i czasu zarezerwoania, a czy kupisz na stacji czy przez neta i wydrukujesz sobie na stacji to bez roznicy nie ma wplywu na cene..

pozdrawiam i polecam Virgin Tains odradzam Central trains :D

a skad dokad chcesz jechac ??

:roza: :roza: :roza: :roza: :roza: :roza:
Avatar użytkownika
19831114
Stały Bywalec
 
 
Posty: 310
Dołączył: 18 lut 2007, 15:07
Lokalizacja: Łódź Widzew Zarzew
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagi » 8 cze 2007, 17:24 Re: bilet na pociag

Dzieki za odpowiedz tylko ja nadal nie bardzo rozumiem to kupowanie biletow.jesli wysiade z samolotu to tak spokojnie w kasie kupie bilet na godzine ktora mi odpowiada i za cene zblizona do tej co oferuja w necie?wygodniej byloby mi to zalatwic na miejscu.poza tym bedzie pewnie problem z platnoscia a ja w tej chwili mam takie urwanie glowy ze brakuje mi na wszytsko czasu.acha,jeszcze jedno pytanie,czy stacja kolejowa obok glownego lotniska jest jakos blisko tego lotniska(tak to wyglada na mapkach w necie) czy trzeba sie z walizkami troche nalatac?:)pierwszy raz wybieram sie sama gdzies dalej niz w Polske i stresuje sie kazda rzecza:)
a miejsce do ktorego sie udaje to Boston,a z niego do Swineshead..masakra:)

[ Dodano: Pią Cze 08, 2007 18:25 ]
aj,ja to gapa jestem.zapomnialam dodac ze rozchodzi mi sie o lotnisko w Birmingham..no ale to chyba mozna sie domyslic:)

dagi
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 24 maja 2007, 19:22
Lokalizacja: Lublin-Ostrowiec Sw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 8 cze 2007, 17:43 Re: bilet na pociag

zalezy jaki bilet masz na mysli :) Jezeli chcesz kupic gdzies do Birmingham - czyli np. cale miasto, Walsall jakies takie blizsze okolice to spokojniemozesz kupic na stacji i nie zawracac sobie glowy internetem. Natomiast gdybys chcial jechac gdzies dalej juz warto kupic z wyprzedzeniem gdyz roznice cenowe potrafia byc powalajace (na kolana)

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dagi » 8 cze 2007, 17:48 Re: bilet na pociag

no wlasnie pisalam wyzej ze interesuje mnie bilet na trasie birmingham-boston:)...czyli lepiej kupic jednak przez neta...rety,pogubie sie w tym wszystkim

dagi
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 24 maja 2007, 19:22
Lokalizacja: Lublin-Ostrowiec Sw
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI