czy ktos moze pomoc???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 25 sty 2007, 10:12 czy ktos moze pomoc???

chcialam dodac ogloszenie ale niestety nie wiem dlaczego po zalogowaniu nie pokazuje sie nigdzie zamiesc ogloszenie tak jakbym w ogole nie byla zalogowana? moze cos robie zle? robilam wszystko tak jak pisze w "jak zamiescic ogloszenie?" i nie wiem co sie dzieje?
prosze o pomoc.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 41
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 25 sty 2007, 10:38 Re: czy ktos moze pomoc???

Witam
Musisz najpierw wejsc do kategori w ktorej chcesz zamiescic ogloszenie.
Po wejsciu powinno sie pojawic dodaj ogloszenie
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 25 sty 2007, 12:09 Re: czy ktos moze pomoc???

no ale niestety nie ma...... :???: czy to moze miec cos wspolnego z tym ze mam internet z AOL???? bo czesto mam problem z roznymi stronami bo mam internet z tej firmy?
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 41
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 25 sty 2007, 14:07 Re: czy ktos moze pomoc???

emcia04, Tto nie ma zadnego zwiazku jaki masz internet
Sprubuj sie zalogowac i wylogowac jeszcze raz tylko zaloguj sie na stronie głownej a nie na forum, czasami moze byc tak ze na forum pokazuje Cie jako zalogowna a na stronie jestes nie zalogowana.
Aby miec pewnosc czy jestes poprawnie zalogowana sprawdz czy w menu po lewej na samej gorze wyswietla sie : Witaj jestes zalogowany jako emcia04,
Jesli tak to wejdz w np Drobne
i powinnas miec Moje ogłoszenia Dodaj ogłoszenie
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI