Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Takise » 3 lut 2012, 20:40 Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Pracowalem dla jednego goscia przez miesiac, wisi mi 900 funtow i nie chce oddac. Ja nie mam czasu aby z nim w jakikolwiek sposob walczyc po sadach czy innych citizens advice. Za pare tygodni wracam na stale do polski, a jakiekolwiek proby mediacji nie daja jakiegokolwiek skutku. Nie mam jakis znajomych zeby go z nimi odwiedzic, jedyne co mi przyszlo na mysl, to zeby komus sprzedac ten dlug, i wtedy oni bo ten dlug od niego jakos odpowiednio wyegzekwowali. Ma ktos takie znajomosci, bardzo zalezy mi na czasie. Dziekuje za wszelkie proby pomocy.

Takise
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 lut 2012, 20:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 4 lut 2012, 16:42 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

jakie masz dokumenty potwierdzajace naleznosc?
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Takise » 5 lut 2012, 03:38 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Smsy, w ktorych ciagle sciemna, ze zaplaci mi duzo pozniej, ze bedzie wydluzac wszystko specjalnie, a ja nie mam na to czasu. Jednakze wydaje mi sie, ze ja wyrazilem sie dosc jasno jakich ludzi poszukuje. Moge sprzedac caly dlug wlaczajac w to wizyte u tego goscia za polowe tego.

Takise
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 lut 2012, 20:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 5 lut 2012, 11:00 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

na takiej zasadzie drogi kolego to kazdy moze wynajac kilku ludzikow i stwierdzic ze ktos jest mu winny kase i trzeba ja odzyskac za polowe wartosci.tym sposobem polowa tego forum bedzie w szpitalu a druga polowa w areszcie.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ona79 » 5 lut 2012, 13:03 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Sam masz cykora,żeby jechać do osoby,która jest Ci rzekomo winna pieniądze,więc szukasz frajerów,którzy wypłacą Ci 450 i jeszcze będą się uganiali,za Twoim "wierzycielem" 8) Raczej na polonii ich nie znajdziesz :D Podjedż raczej wieczorem pod,któryś polski sklep,może tam znajdziesz osoby,które Ci pomogą :evil: Niestety polskiego menelstwa jest w Uk coraz więcej :(

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lut 2012, 13:38 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Jak nie masz umowy, rachunku, jakiegokolwiek DOKUMENTU, to zapomnij. SMS nie jest żadnym dowodem.
Nauczka na przyszłość - nic na gębę.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez wda » 5 lut 2012, 20:38 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Hej. Też mam taki problem z bylym pracodawcą - mam nawet wyrok sądowy i nic - szukam ludzi skupujących długi....

wda
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 gru 2011, 21:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Takise » 5 lut 2012, 21:43 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Widzisz, zawsze mozna zainteresowanego zabrac na rozmowe, gdzie uslyszy, ze ten gosc rzeczywiscie jest winny kase, tylko strasznie sciemnia.

Takise
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 lut 2012, 20:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 6 lut 2012, 17:40 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Za duzo filmow ogladales, tylko mam wrazenie ze nie do konca rozumiesz co robisz. Jak naslesz na goscia "odzyskiwaczy dlugow" ( zakladam ze masz racje i jest Ci cos winny), a koles jest kumaty to zamiast jak to pisales wrocic niedlugo do PL, zostaniesz tu jeszcze kilka miesiecy zeby przemyslec swoje zycie. W odosobnieniu od spoleczenstwa.Trzeba miec nie po kolei w klepkach zeby sie czyms takim chwalic na otwartym forum.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Takise » 8 lut 2012, 17:30 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Czyli rozumiem, ze wedlug ciebie gosc nie placac mi zaleglych 900 funtow robi wszystko w porzadku? To, ze ja do domu nie moge wyslac pieniedzy, a on sobie siedzi na dupie i sie cieszy to tez jest w porzadku?

Takise
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 lut 2012, 20:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 8 lut 2012, 20:14 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Żeby starać się LEGALNIE/PRAWNIE o odzyskanie pieniędzy musisz mieć jakąś podstawę. Na gębę nikt Ci niczego i nigdzie nie załatwi.
Taką podstawą będzie umowa podpisana przez obie strony, albo rachunek podpisany przez dłużnika.
Wątpię, żeby KTOKOLWIEK zrobił cokolwiek (legalnie) na podstawie SMSów...

Jak rozumiem nie masz ani umowy, ani rachunku.
Więc wniosek jest prosty.

A czy gość się zachowuje w porządku czy nie, to już inna para kaloszy. SAM SOBIE jesteś winien, jeśli nie masz umowy/rachunku. Taka nauczka na przyszłość. Człowiek uszy się na błędach. Najczęściej swoich. A jak gościa obijesz, to wtedy te 900 funtów długu będzie Twoim najmniejszym zmartwieniem. Uwierz.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 8 lut 2012, 22:45 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Przesadzacie troszke, nie wiadomo ile kolega tutaj jest, moze ktos mu naobiecywal, poszedl robic, a teraz mu wala pokazal. Jak sie nie potrafi doprosic, to mysle, ze podejsc z dwoma wiekszymi panami nie zaszkodzi. Nie koniecznie nalezy lamac zeby w pierwszej kolejnosci, ale moze to w jakis sposob zaskutkuje.

Osobiscie znam taki przypadek, gdzie ktos nie chcial oddac glupich 400funtow, poszedl z wiekszym kolega, dluznik dostal jednego plaskiego na opamietanie i pieniadze sie znalazly na nastepny dzien, moze czasami na takich drani najprostsza metoda jest najskuteczniejsza.

Moze Wy mieliscie szczescie, ze zawsze wam kazdy placil w terminie. Ja osobiscie mialem sytuacje i nadal bywa tak, ze o pieniadze musze sie prosic i wcale nie jest to przyjemne, tym bardziej jesli pieniadze potrzebujemy na juz.

A i jeszcze jedno umowa slowna czy SMS jest tak samo wazna jak na papierku, tylko trudniej ja udowodnic.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 9 lut 2012, 02:55 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Jak dla mnie, to tu nie chodzi o to czy metoda w stylu dac komus w ryj jest skuteczna czy nie. Oczywiscie ze w 50 procentach koles sie wystraszy i zaplaci a w pozostalych 50 poleci na policje i nie zaplaci,dostanie odszkodowanie za pobicie ,a nasz zleceniodawca razem z egzekutorem dostana mile cele do zwiedzenia.
Po prostu jak chce sie cos zalatwiac takimi metodami to nie szuka sie na otwartym forum bo to jest najzwyczajniejszy dowod planowania popelnienia przestepstwa.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 9 lut 2012, 13:26 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Ale tutaj nikt nie napisal wprost, ze konkretnie w ryja chce dac, moze po prostu potrzebny jest ktos wiekszy, badz ktos kto odpowiednio bedzie umial wyegzekwoawac to co sie nalezy, po prostu osoba ktora wzbudzi respekt u dluznika, nawet za pomoca ostrego slowa - lub przedstawienia prawa, bo najwyrazniej kolega nie potrafi tego uczynic. Juz piszecie czarne scenariusze, jakby ewidentnie napisal, ze szuka mafiozy, ktory z gnatem pojdzie do dluznika i wyciagnie dlug badz w ostatecznosci odstrzeli go, moze to poniektorzy za duzo filmow ogladaja, skoro automatycznie maja takie skojarzenia. Tutaj jesli sie ma dlug w banku czy gdziekolwiek indziej dziennie Ci wysylaja listy w ktorych Ciebie strasza o karach(czesto kiedy dlug jest juz dawno splacony), co drugi dzien dzwonia do Ciebie, w przypadku Providenta masz regularna wizyte i uwazasz ze to jest ok? Akurat nie jest to moj przypadek, ale nie ukrywajmy, ze takie naruszanie wolnosci, ktore wedle prawa sa niby w porzadku sie zdarzaja kazdego dnia, a moim zdaniem jest to chyba gorsze niz dostac w ryj.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lut 2012, 16:35 Re: Poszukuje ludzi, ktorzy skupuja dlugi

Ależ zabawny jest ten wątek :D (nie problem)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI