Jak opłaca się robić zakupy w pl

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 20 lut 2013, 16:46 Jak opłaca się robić zakupy w pl

Witam chciałabym zasięgnąc opinii na temat zakupów w pl, a dokładnie czy opłaca mi się wymienić funty w kantorze w pl? czy lepiej płacić angielska kartą? co jest bardziej opłacalne? czekam na wasze opinie.Pozdrawiam i dziękuję

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 20 lut 2013, 16:51 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

Osobiscie radze sprzedawac funty w kantorze,podam przyklad bedac na swieta w Pl funt stal jakos 5 z groszem nie pamietam dokladnie,a jak pobieralam z bankomatu pieniadze policzyl mi 4 cos czyl mysle, ze przy placeniu karta jest podobnie zanizaja kurs albo taka prowizje biora,w sumie nie wnikalam w to,ale bardziej sie oplaca poprostu funty wymienic.
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez dodsonn » 20 lut 2013, 16:54 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

dokładnie najlepiej w kantorze niż z bankomatu strasznie kurs zaniżają mi jeszcze jakieś opłaty dodatkowe dali za to ze wybierałem w Polsce ;[

dodsonn
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 mar 2012, 18:55
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandru$ » 20 lut 2013, 16:55 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

Przy placeniu karta policza Ci sredni kurs banku jest on duzo nizszy niz cena jaka daja kantory. Pamietaj rowniez wymieniajac duza kwote w kantorze zawsze mozesz ponegocjowac cene:)
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
Avatar użytkownika
sandru$
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 13 paź 2008, 19:35
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 20 lut 2013, 17:23 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

Podam Ci przyklad.
Chcac wybrac z angielskiej karty w Polsce, w bankomacie WBK pokazalo przelicznik
1f = 4,30. Idac do bankomatu PKO pokazalo 1f = 4,80. Majac funty w reku i wymieniajac je w kantorze bylo 1f = 5,10.
Wiec mozesz sobie sama odpowiedziec na postawione przez siebie pytanie ;)
A tak, jak kolega u gory napisal, zawsze przy wiekszej gotowce mozna negocjowac :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 20 lut 2013, 17:34 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

Czyli wszyscy są za wymianą funtów w kantorze.Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.Więc zdecydowanie wymiana w kantorze:).Dziękuję i pozdrawiam

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 20 lut 2013, 21:33 Re: Jak opłaca się robić zakupy w pl

Dalijka
''piec z groszem'' to jest maksymalnie 5,01 pln. natomiast ''4 cos'' to moze byc maksymalnie 4,99 pln :o. tez mnie przekonalas, ze biora duze prowizje przy wyplacie z bankomatu.

pozdrawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI