A ja nie prosze o pomoc :-)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez camilozeta » 12 kwi 2007, 21:33 A ja nie prosze o pomoc :-)

Czesc Wam!

Nie wiem czy jeszcze pamietacie tego fana zespolu Electric Light Orchestra z Wysp Kanaryjskich :-) Witalem sie z Wami jakis czas temu w powitalni... No wiec decyzja zapadla, bilety z Kanarow do Londynu juz kupione. Na razie jade sam, bez zony i dzieci, aby sie rozejrzec i pozalatwiac wstepne formalnosci. Nie prosze o pomoc, bo zawsze sobie jakos potrafilem poradzic i juz nawet bilet z Londynu do Birmingham kupilem za 3 funciaki w promocji funfare, mam nadzieje, ze bedzie wazny :-))

No dobra, a teraz pytanko, czy ktos zna jakies pewne lokum dla abstynenta, na jeden miesiac? Oczywiscie zaplace, nie chce pchac sie w gosci :-) Bede w Bham 11 maja i dobrze by bylo miec gdzie zlozyc kosci po nocy w samolocie. Patrzylem juz na gumtree, jednak pomyslalem, ze mozna zapytac tutaj. Potencjalnemu gospodarzowi obiecuje tez poopowiadac troche o zyciu na Gran Canarii i ewentualnie pouczyc hiszpanskiego ;-)

Z moja Ula jestesmy malzenstwem po 30-ce z dwojka dzieciakow i chetnie poznalibysmy milych ludziow. Dobra to tyle wyznan hihi.

Un saludo, Camilo

--
http://www.poloniacanarias.com

camilozeta
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 sty 2007, 09:37
Lokalizacja: Bham, Las Palmas
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 13 kwi 2007, 06:42 Re: A ja nie prosze o pomoc :-)

Niestety zapewnić miejsca noclego nie mogę, ponieważ nie mieszkam sam ale może chciałbyś pouczyć hiszpańskiego? Tzn douczyć... hehe :mrgreen: :cool:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 13 kwi 2007, 11:51 Witajcie!

Szkoda że nie dałeś znać wcześniej o przyjeżdzie do B-ham... Jestesmy małżeństwem też po 30-stce z 11-letnim synem i mieszkamy sami, ale za tydz. bedzie nas już 6-ścioro wiec przykro nam, ale w maju jedziemy do Murci do Hiszpanii i chętnie poznamy podstawowe zwroty hiszpańskie... Życzymy znalezienia dobrego lokum i powodzenia w UK

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez camilozeta » 13 kwi 2007, 15:47 Re: A ja nie prosze o pomoc :-)

Insanity napisał(a):może chciałbyś pouczyć hiszpańskiego? Tzn douczyć...


Czemu by nie? Mozemy isc na wymiane, jesli chodzi o mnie, to na pewno przyda mi sie poprawienie angielskiego, w zamian mozemy pogadac po hiszpansku. Wprawdzie moj hiszpanski nie jest na poziomie uniwersyteckim, jednak znam go jako tako. Jesli sa chetni na taka wymiane, to czemu by nie.

marfefka26 napisał(a):Szkoda że nie dałeś znać wcześniej o przyjeżdzie do B-ham... Jestesmy małżeństwem też po 30-stce z 11-letnim synem i mieszkamy sami, ale za tydz. bedzie nas już 6-ścioro


Ano szkoda, ale wczesniej sam jeszcze nie wiedzialem. Taka decyzja na 100% zapadla wczoraj, przy okazji kupienia biletow :-)

Pozdrawiam, Camilo

--
http://www.poloniacanarias.com

camilozeta
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 sty 2007, 09:37
Lokalizacja: Bham, Las Palmas
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 13 kwi 2007, 16:10 Re: A ja nie prosze o pomoc :-)

domyslam sie , ze bedziesz chyba czestym bywalcem na naszym forum. pozwolilam sobie zajrzec na wasze. nie sadzilam, ze tam tez jest troche rodakow :wink: jesli chodzi o pokoj, to zajrzyj na strone ogloszen na stronie startowej, napewno cos znajdziesz. pozatym chyba moge powiedziec witamy. :mrgreen:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez camilozeta » 14 kwi 2007, 09:36 Re: A ja nie prosze o pomoc :-)

kik1976 napisał(a):domyslam sie , ze bedziesz chyba czestym bywalcem na naszym forum.


Zapewne :-)

Co do ogloszen na stronie startowej, to juz przegladalem, dziekuje. Poki co na razie jeszcze niczego nie zalatwilem, wiec jesliby ktos wiedzial o czyms fajnym, to prosze o info. Mysle, ze problemem jest krotki okres czasu, na jaki chce wynajac ten pokoj, czyli 4 tygodnie. Jakby co, to zawsze mozna skorzystac z tej firmy czeskiej, gdzie placi sie 10 funtow za dzien. Zaoferowali mi nawet mala znizke.

No a potem od poczatku lipca bedziemy chcieli wynajac ladny dom, ale tego bede juz szukal na miejscu. Mimo, ze wszystko jeszcze w powietrzu, to juz zapraszam na parapetowe w nowym domu :-)

Pozdrawiam, Camilo

camilozeta
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 sty 2007, 09:37
Lokalizacja: Bham, Las Palmas
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI