Montarzysta Anten potrzebny

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Forti 45 » 25 sie 2013, 17:17 Re: Montarzysta Anten potrzebny

Podciagne temat do gory.Ja rowniez potrzebuje fachowca od tych spraw.Czyli montaz i ustawienie sygnalu na Cyfre i Polsat.Mam jeden konwerter z dwoma wejsciami.Ktos chetny???

Forti 45
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 61
Dołączył: 4 mar 2012, 18:08
Lokalizacja: Birmingham/A.G.
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 25 sie 2013, 17:32 Re: Montarzysta Anten potrzebny

2 tyg temu braliśmy montażyste ,instalował nową antenę oraz ustawiał sygnał.
Fachowo podszedł do sprawy,także mogę polecić.
A..uprzedzam...straszny gaduła z niego :lol: moze troche zmęczyć

kontakt wysyłam na priv
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Forti 45 » 26 sie 2013, 13:05 Re: Montarzysta Anten potrzebny

Wlasnie jestem po inspekcji montarzysty.Pelny profesjonalizm i co najwazniejsze -nie naciaga bez potrzeby na dodatkowe uslugi typu:wymiana czaszy czy innych bzdetow.U mnie problemy byly dwa.Slaby sygnal (niektore programy nie odbieraly prawidlowo -zalamany obraz i piksele).Drugi to taki,iz podczas deszczu wogole znikaly wszystkie programy.Nastawilem sie na wymiane czaszy na 90 cm.Jednak koles ustawil na razie sygnal przy tej czaszy,ktora mam i teraz sa wszystkie programy.Pytam:co jesli bedzie padac???To wtedy wymienimy czasze na 90 cm.Jestem zadowolony jak na razie. :TT::

Forti 45
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 61
Dołączył: 4 mar 2012, 18:08
Lokalizacja: Birmingham/A.G.
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 26 sie 2013, 14:48 Re: Montarzysta Anten potrzebny

Forti 45, no to super :)
My tez jestesmy zadowoleni z usługi montażysty.
Mielismy podobnie,podczas deszczu,ba nawet lekkiej mżawki,bądz silniejszych wiatrów obraz krzaczył sie i załamywał.
Stara czasza juz troche przeżyła,a to ma wpływ na odbiór tak więc postanowiliśmy zmienić na nową.Montaż w pełni profesjonalny,kabel po ścianie na zewnątrz i w domu jak przy poziomicy puszczony:)Praca wykonana sprawnie i czysto.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Forti 45 » 26 sie 2013, 16:27 Re: Montarzysta Anten potrzebny

Jak na razie krzaczy mi tylko tvn HD ale to wina tego,ze ten program pracuje na slabym transporderze (jak 10 innych kanalow).Ale dla jednego programu nie bede zmienial czaszy.Tym bardziej,ze normalny TVN hula :grin:

Forti 45
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 61
Dołączył: 4 mar 2012, 18:08
Lokalizacja: Birmingham/A.G.
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI