EE internet taki myk problematyczny

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 4 lip 2014, 10:59 EE internet taki myk problematyczny

co mam uczynic...bo juz rece mi opadaja
miesiac temu wzbogacilam pakiet mojego internetu o szybszy przesyl
wraz z mezem udalam sie do punktu aby podpisac umowe na szybszy net plus weekendowe rozmowy w promocji za jakiestam 23 funty pierwsze pol roku i potem 31...w ofercie dostalam darmowe weekendy i darmowe polaczenie..wplacilam depozyt,maz podpisal umowe i pomimo mojej prosby o umieszczenie mnie na umowie gdzie pan w salonie wzial moje dane ale jak sie okazalo ich nie uzyl mam teraz lekki problem

chcialam zadzwonic do operatora zapytac kiedy wlacza mi net pan powiedzial ze on nie wie kim jestem i ze moj maz moze tylko z nim rozmawiac...tyle ze moj maz nie moze...trudnosci jezykowe wiec tlumacze ze ja takze jestem na umowie.. a on na to nie ne ma mnie
wiec rozlaczylam sie i oczekiwalam wlaczenia

wszystko nastapilo i bylo piekne do momentu kiedy dostalam dwa pierwsze rachunki
pierwszy by dziwny bo na 6 funtów tak jakies znizki wyrownania i oplata za podlaczenie 25 funtow jako promocja no dobra zanzcae ze bylo to wyrównanie poprzedniego pakietu

ale wczoraj dostalam rachunek kolejny
na 112 funtow naliczyli m poltora abonamentu i oplate za wlaczenie 50 funtów
najlepsze jest to ze zadna kwota sie nie zgadza ani nawet taryfa gdyz wrabali mi nielimitowana pelaczenia za dwa razy tyle gdzie zamawialam weekendowe...wrabali mi oplate za podlaczenie czyli 50 funtów..czego na umowie tez nie mam i ogólnie to chyba nie moja umowa
zmierzam juz ku koncowi...
umowa nie moja do serwisu zadzwonic nie moge jedyne co sie dowiedzialam to ze mam isc do sklepu i tam wyjasnic co obawiam sie ze zakonczy sie wewaniem policji bo wyrzne temu panu czyms ciezkim w glowe jesli odesle mnie do serwisu obslugi bo wtedy kolo kwadratowe i kanciaste


dzwonilam do CAB i umowilam sie na wtorek bo w poniedzialek pojde do tego sklepu i wyrzne mu tym czyms w glowe
i jak myslicie...oszukali mnie w sklpie specjalnie ?bo mysleli ze odpuszczer?
pomylili sie bo ja mam kontrakt na kolanach w ktorym mam wszytsko czarno na bialym...
czy poprostu zycie postanowilo mnie wpienic bo po co mam miec bezstresowo?

czy ktos mal cos podobnego...
prosze darujcie sobie zbedne czekam na rady z dobroci serca...


ps karabin naladowalam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 5 lip 2014, 18:42 Re: EE internet taki myk problematyczny

Mialam podobny problem z Virgin Media.
Odnioslam wrazenie, ze to celowe dzialanie firmy bazujace na tym, ze ludzie nie czytaja umow, nie maja czasu i checi, zeby sie upominac o swoje itd...


W wiekszosc infolnilii po potwierdzeniu tozsamosci mozna przekazac sluchawke komus innemu.
Mozesz sprobowac wyjasnic swoj problem, dac mezowi sluchawke, zeby odpowiedzial na kilka pytan potwierdzajacych jego tozsamosc i kontynuowac rozmowe samodzielnie.

Jesli sie nie uda, sprobojcie zadzwonic do EE jeszcze raz, ale wczesniej przygotuj mezowi kartke, na ktorej bedzie mial napisane po angielsku, w miare prostym jezykiem:
- na czym polega problem
- ze nie posluguje sie biegle angielskim i chce zebys byla jego tlumaczem
- ze chce aby dopisac Cie do umowy/ upowaznic do dokonywania zmian przez telefon.

Jesli to nie poskutkuje napiszcie do nich list.

Pomyslnego zakonczenia tej sprawy!

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 6 lip 2014, 14:24 Re: EE internet taki myk problematyczny

Dlatego ja podpisuję umowy przez internet :-)W salonach prawie zawsze próbują coś wcisnąć, co zazwyczaj jest Ci nie potrzebne.


Pozdrawiam
A
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI