Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Kate1 » 15 lis 2019, 09:51 Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Czy mozecie podac w jaki sposob dzwonic z UK do Pl tanio w sieci EE oraz Three. Dziekuje za podpowiedz jesli ktos taka udzieli.

Kate1
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 28 lut 2015, 08:42
Reputacja: 9
Neutralny

Najlepsze do dzwonienia do Polski jest lycamobile. Płacisz 1 pi za minutę na mobilne i stacjonarne. Potem jest jeszcze lebara. Ale tam jest trochę drożej.

Obywatel gc
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 45
Dołączył: 23 sty 2010, 16:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kate1 » 18 lis 2019, 20:49 Re: Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Dziekuje bardzo za sugestie. Mam Lyca mobile choc mysle o przejsciu na EE aby miec 1 telefon.

Kate1
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 28 lut 2015, 08:42
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 19 lis 2019, 10:37 Re: Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Mam telefon w EE też nie drogie połączenia,kilkanaście lat temu ja dołączyłem do EE dawniej orange to miałem pakiet że po sieci w weekend za darmo obojętnie do jakiego kraju.Obecnie tego już nie ma jako że kilkanaście lat w sieci to pozostałem nigdy nie było problemów.A do Polski dzwonie za darmo po przez aplikacje WhatsApp jedyne co potrzeba aby nasz rozmówca tez posiadał aplikacje i dostęp do internetu.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Kate1 » 20 lis 2019, 11:50 Re: Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Dziekuje bardzo Darwas. WhatsApp, messenger czasem przerywa lub zle slychac, a telefon jest pewniejszy. Bywa, ze w waznych, pilnych sprawach np. zamowienie wizyt u lekarzy w Pl trzeba miec dobre polaczenia telefoniczne, aby nie domyslac sie co powiedzieli. Tak naprawde to moja kolezanka wziela EE I nie wie jak dzwonic do starszych osob w rodzinie ktore maja telefon stacjonarny lub maly komorkowy. Mowie jej Lyca, a ona nic tylko narzeka.

Dodano: -- 20 lis 2019, 13:51 --

https://ee.co.uk/help/help-new/roaming- ... ing-abroad

EE International Add on
Daje mozliwosc dzwonic za granice za 2p/min

Kate1
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 28 lut 2015, 08:42
Reputacja: 9
Neutralny

Ściągnij sobie aplikacje "tesco internacional calling" 1,5 pensa minuta polaczenia na mobilne 1 pens na stacjonarne i nie ważne w jakiej sieci masz telefon. Jedyny minus podczas wykonywania połączenia musisz mieć dostęp do internetu.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez marmar » 13 gru 2019, 00:16 Re: Tanie rozmowy z UK do Polski w sieci EE oraz Three

Hej, zawsze warto sprawdzić, jakie są aktualnie promocje na ich stronach internetowych. Dwie najlepsze czy najtańsze sieci na rozmowy do Polski to Lyca i Lebara, jw. Zależy na czym bardziej Ci zależy, czy jaki masz budżet czy ile minut akurat potrzebujesz. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
marmar
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 10 gru 2012, 23:57
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI