prad, gaz, telefon, internet

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 13 sie 2007, 15:39 prad, gaz, telefon, internet

Czy po przyjezdzie do uk bez problemu zaloze sobie prad, gaz, telefon, internet? Jeszcze nie bede miala credit score. Czy beda wymagali depozytu?
dzieki

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 14 sie 2007, 07:15 Re: prad, gaz, telefon, internet

problemu z zalozeniem raczej powinno byc. credit check nie bedzie ci do tych rzeczy potrzebny-raczej bardziej do wynajecia mieszkania czy domu i wtedy rowniez bedzie potrzebny depozyt z reguly jest to miesieczny czynsz.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 14 sie 2007, 08:27 Re: prad, gaz, telefon, internet

emcia04 napisał(a):problemu z zalozeniem raczej powinno byc. credit check nie bedzie ci do tych rzeczy potrzebny-raczej bardziej do wynajecia mieszkania czy domu i wtedy rowniez bedzie potrzebny depozyt z reguly jest to miesieczny czynsz.
do telewestu vel virgin credit check jaknajbardziej robia, wczoraj nawet skladalem zamowienie dla siostry i napisali , ze robia, pozatym na moim koncie w credit expert pojawila sie informacja o sprawdzaniu. telefon komorkowy rowniez sprawdzaja stacjonarny - nie sprawdzaja, ale moga wziasc z 50 depozytu.za komorke 100, gaz i prad oczywiscie bez problemow
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 14 sie 2007, 14:52 Re: prad, gaz, telefon, internet

Dzieki za pomoc. zasady podomne jak w usa.

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 19:24 ]
Ok. Ale chyba moge wynajac mieszkanie bez posiadania credit score. Nie wiem platnosc za pierwszy i ostatni miesiac z gory, wyciag z konta z usa, ze mam kase na oplacanie mieszkania. Prosze, napiszcie jak to wyglada w praktyce
Dzieki

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 14 sie 2007, 21:02 Re: prad, gaz, telefon, internet

bardzo roznie......... od ci***ak ktorzy wynajmuja bezposrednio kazdemu, po agencje ktore nie wynajma nikomu niezaleznie od stanu konta, kto nie jest w uk od minimum 2 lat

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 14 sie 2007, 21:17 Re: prad, gaz, telefon, internet

Czyli mam szukac od osob prywatnych. W takim razie gdzie moge znalezc wzory umow o wynajem nieruchomosc?
z gory dzieki za odpowiedz.
Aha, jak ktos ma do wynajecia 2-3 sypialniowy dom/mieszkanko do wynajecia od poczatku wrzesnia to jestem bardzo zainteresowana, tylko potrzebuje czegos blisko dobrej primary school

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 14 sie 2007, 21:26 Re: prad, gaz, telefon, internet

agamiltko napisał(a):Aha, jak ktos ma do wynajecia 2-3 sypialniowy dom/mieszkanko do wynajecia od poczatku wrzesnia to jestem bardzo zainteresowana, tylko potrzebuje czegos blisko dobrej primary school


my mamy bardzo fajny dom od prywatnego angola w dobrym miejscu i tylko biali ludzie jak cos to odezwij sie na gg

KA

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 22:27 ]
a opuszczamy go bo kupilismy swoj wlasny

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 14 sie 2007, 22:29 Re: prad, gaz, telefon, internet

KA i PE napisał(a):
agamiltko napisał(a):Aha, jak ktos ma do wynajecia 2-3 sypialniowy dom/mieszkanko do wynajecia od poczatku wrzesnia to jestem bardzo zainteresowana, tylko potrzebuje czegos blisko dobrej primary school


my mamy bardzo fajny dom od prywatnego angola w dobrym miejscu i tylko biali ludzie jak cos to odezwij sie na gg

KA

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 22:27 ]
a opuszczamy go bo kupilismy swoj wlasny[/quote

Czy mozesz mi napisac ile wynosi ubezpieczenie miesiecznie mniej wiecej jakie placicie, bo chyba jakies ubezpieczenie musi byc na dom oraz na zycie? chodzi mi o dodatkowe koszty do raty za kredyt
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 15 sie 2007, 13:18 Re: prad, gaz, telefon, internet

agamiltko napisał(a):Czyli mam szukac od osob prywatnych.


tez niekoniecznie
nie wszystkie agencje wymagaja tak wiele jak udowodniony pobyt 2letni

niektore chca tylko kase
to zalezy od agencji

ja wynajmowalam na handswordzie na rookery i nie sprawdzali nas wogole, nie wyrolowali rowniez wiec to wszystko zalezy od konkretnej agencji
a z agencji zawsze lepiej, pewniej w razie klopotow co taki hindus (lub inny prywatny nie chcialam zabrzmiec rasistowsko) ci pomoze wali go toze na glowe ci leci tynk woda kapie (i inne historie znajomych blizszych i dalszych)

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 15 sie 2007, 14:30 Re: prad, gaz, telefon, internet

Hej. Jak mozesz to podsaj mi namiary na ta agencje. Kontaktuja sie ze mna rozni agenci, znaja sytuacje, ze dopiero przyjezdzam, ale zawsze lepiej jest korzystac zee sprawdzonej. A i jak mozesz to napisz mi jakie ponioslas oplaty dla tej agencji
dzieki
aga
ps Mam wrazenie, ze bardzo fajni ludzie sa na forum

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 sie 2007, 16:12 Re: prad, gaz, telefon, internet

wsiaz napisał(a):Czy mozesz mi napisac ile wynosi ubezpieczenie miesiecznie mniej wiecej jakie placicie, bo chyba jakies ubezpieczenie musi byc na dom oraz na zycie? chodzi mi o dodatkowe koszty do raty za kredyt


35 za dom i zawartosc, 13 za zycie

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 15 sie 2007, 18:28 Re: prad, gaz, telefon, internet

dzieki, to nie tak duzo
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 26 sie 2007, 23:07 Re: prad, gaz, telefon, internet

a w praktyce duzo wiecej no nie??/??? :lol:

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 28 sie 2007, 06:58 Re: prad, gaz, telefon, internet

Kat_Bham napisał(a):a w praktyce duzo wiecej no nie??/??? :lol:
o co ci chodzi , jak wiecej ??????????????????????????????

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 28 sie 2007, 17:32 Re: prad, gaz, telefon, internet

KA i PE napisał(a):o co ci chodzi

no bo dochodza jescze wydatki weekendowe :wink:
<<<... taki zart... :roll: :mrgreen:

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI