Royal Mail

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez meduza » 21 sie 2007, 14:12 Royal Mail

Witam wszystkich!Czy jest ktos kto miał do czynienia z przesyłaniem pieniędzy do Polski przez ta firme?Bo ja tak i szukam w tej sprawie pomocy .20 stycznia wysylalem pieniadze do Polski ale niestety nie doszly.Dodam,ze cały poprzedni rok dochodziły bez problemu.Po 2 tygodniach zgłosiłem reklamacje.Po miesiącu otrzymałem odnich aplikację iż nastąpił u nich jakiś problem i ponownie opisałem im całe zajście.Po kolejnym miesiącu odpisali,iż doszukali się,gdzie trafiły te pieniadze czyli do Ameryki Północnej!!!!Powodem był chyba bład kogoś tam kto zle wpisał numer przesyłki zamiast 10 cyfr były 9.Razem z pismem z Royal Mail przyszła kolejna aplikacja bym przedstawił swoje oczekiwania finansowe jako zwrot wysłanych pieniędzy oraz kwote odszkodowania.To pismo wysłałem do nich 2 lipca 2007,a teraz 8 sierpnia otrzymałem od nich odpowiedż iż zamknęli sprawę bo mineło pół roku w którym mogłem to reklamować!!!!Według mich obliczeń pół roku mija 20 lipca od daty wysłania,cały czas prowadziłem z nimi rozmowy,wysyłałem pisma,kontaktowałem się telefonicznie,a teraz dostaję taka odpowiedz.Jestem załamany bo nie wiem gdzie zwrócic sie o pomoc by odzyskac te pieniądze.Może ktoś z Was miał też taki przypadek i wie co dalej zrobic?Serdecznie dziękuję.

meduza
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 mar 2007, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 24 sie 2007, 21:05 Re: Royal Mail

kazda firma ma head office - wiec moze tam

albo customer service

ja bym poszla na poczte i zwyczajnie zapytala pracownika oddzialu ze chce sie pozalic i do kogo mam to uczynic?? na pewno dadza ci adres badz nr telefonu

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI