Birmingham - czy czujecie sie tu bezpiecznie?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 6 paź 2006, 14:13 Re: Birmingham - czy czujecie sie tu bezpiecznie?

Bo 'gangi' Hindusow leja sie z gangami Murzynow a nie z bialymi emigrantami. Poza tym uwazam ze Hindusi sa mniej zaczepni niz Murzyni.
Mialbym wybierac W'wood Heath czy Handsworth- to wybralbym 1.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 8 paź 2006, 13:25 Re: Birmingham - czy czujecie sie tu bezpiecznie?

Ja tez mieszkalam pol roku na Small Heath i nie spotkalam sie z zadna nieprzyjemna sytuacja, oprocz zaczepek ci..a pozytywnych.Nigdy nie uslyszalam od nich nieprzyjemnego slowa. A syf tam jest straszny dlatego mieszkam teraz na Handworth Wood i narazie jestem zadowolona-jest duuuzo czysciej :smile:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kasia_jazz » 8 paź 2006, 18:51 dziekuje za Wasze komentarze...

...od dwoch dni mieszkam w Erdington i... jestem zalamana....
w najgorszych snach nie przypuszczalam, ze aklimatyzacja tutaj
bedzie przychodzila mi z tak wiekim trudem... :cry:

ale nic to...

w koncu nie o tym jest ten watek...

pozdrawiam wszystkich goraco
i dziekuje za Wasze wypowiedzi...

K.

Kasia_jazz
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 wrz 2006, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 16 paź 2006, 13:23 Wednesbury

My mieszkamy w Wednesbury , naprzeciwko parku z wiewiorkami :), nie dlaleko biblioteki. Okolica dosc spokojna i raczej nikt nikogo tu nie zaczepia.
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 paź 2006, 06:21 Re: Birmingham - czy czujecie sie tu bezpiecznie?

ja tam jadac niektorymi dzielnicami bhm zamykam dzwi w aucie od srodka .

a mieszkamy w malym miasteczku kolo bhm i tu jest naprawde bialo ( brak murzynow i temu podobne ) i bezpiecznie .

KA i PE
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI