Zaswiadczenie o niekaralnosci
Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam:)
Niedlugo przyjezdzam do Birmingham i chcialabym znalezc prace zgodnie z moim zawodem, czyli z dziecmi( w Polsce pracowalam w szkole podstawowej). Czytajac rozne oferty pracy wiem, ze pracodoawcy tutaj chca enhanced disclosure. Czy ktos sie orientuje czy to jest to samo co nasze zaswiadczenie o niekaralnosci? Czy chcac pracowac z dziecmi musze miec jedno takie z Polski a drugie z UK? Czy Brytyjscy pracodawcy uznaja polskie zaswiadczenie o niekaralnosci?
Jesli ktos wie cos na ten temat to z gory dziekuje za informacje:) :wink: :wink:
-

-
Dorothy
-
-
uznaja. ale dotego jeszcze jakies dokumenty sie tu wypelnia. najlepiej dowiedziec sie na miejscu. a zaswiadczenie moze sie przydac.przedewszystkim jezyk perfekt , jesli chcesz pracowac w szkole i przetlumaczone dokumenty poswiadczajace twoje doswiadczenie.mozesz jeszcze poszukac informacji na stronach councilu city birmingham. powodzenia.
-

-
kik1976
- Zadomowiony
-
-
- Posty: 970
- Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
- Reputacja: 5
Polskie zaswiadczenie uznaja ale tak czy owak przy rozpoczynaniu pracy z dziecmi albo z doroslymi zagrozonymi 'abuse' i tak bedziesz musiala miec zaswiadczenie angielskie z CRB (Criminal Records Bureau) ktore kosztuje kolo £30 ale nie wiem na pewno bo moglo podrozec ostatnio. Wazne jest tylko na okres pracy u konkretnego pracodawcy. Szczegolowe info tutaj:
http://www.crb.gov.uk
Dodam ze sama z siebie nie mozesz sobie wypelnic aplikacji o to zaswiadczenie. Musisz je dostac od pracodawcy, ktory ma druki zawierajace jego Registered Body Number.
Pozdr,
Wazooon
-

-
Wazooon
- Początkujący
-
-
- Posty: 12
- Dołączył: 27 lip 2006, 10:45
- Reputacja: 0
Powrót do SZUKAM INFORMACJI