TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 7 lis 2007, 06:22 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

zgadzam sie a gdzie amortyzacja ,czas i dlatego nie jezdze tylko rodzine i bliskich znajomych zawoze a pozatym to zaden interes
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez klocek » 7 lis 2007, 12:09 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

jedziesz do Coventry 900
tam mozesz zlapac autobus na lotnisko,ale on jedzie tylko 1 na godz i chyba o pelnych czyli,12,13,14 itd
lub wezmiesz taxi na lotnisko i to kosztuje 10f
Avatar użytkownika
klocek
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 11 mar 2007, 11:15
Lokalizacja: wadowice
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 7 lis 2007, 16:07 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Arku z tego co mi wiadomo to przegląd auta robi się co poł roku ;> ?
wiec nie jest i tak najgorzej ... a skoro tak mało zarabiasz to mozesz isc do innej pracy i miec dwie rownoczesnie z tym ze przewozy dorywcze

a dla mnie mimo wszytsko nawet te 25

a do luton podrózowałam national expressem ;]

a ja Cie wcale nie osądzam tylko stweirdzam ze dla jednej osoby 30 funtow to wyzysk bo zgadzam sie z Toba ze dla calej rodzniny to tanio i wygodniej...

a ja pojade jednak pociagiem i autobusem bo tanio ;p

pozdrawiam ;p no i moze dozobaczenia ;p chcoiaz nigdy mi nie pasuja dni kiedy sa organizowane :)
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 7 lis 2007, 18:32 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

przegląd auta robi się co xx tyś kilometrów czyli co tyle ile instrukcja wymaga.Ja trzaskam takie przebiegi, że gdyby to był Fiat czy jakiś Ford to już by na szrocie stał.Ja robię przeglądy co 3miesiące lub gdy pojawiają się niepokojące objawy. Opony kupiłem nowe(300F) 3 m-ce temu i już są do wymiany. Pracę oczywiście mam normalną a jeżdżę po/przed pracą lub gdy chcę od pracy odpocząć. Nie napisałaś też, że to drogo dla jednej osoby...napisałaś że to zdzierstwo i wyzysk a moi klienci to naiwniacy czym obraziłaś chyba 1/3 tego forum;) Ok nie ważne już.koniec tematu.

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 7 lis 2007, 19:06 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Arek_pie napisał(a):Ok nie ważne już.koniec tematu.


No i masz racje ... nie ma co tego ciagnąc .. sam chciałem cos napisac ale nie ma sensu . Dziwczyna zrozumie jak kiedys bedzie miec auto.
Sam woze tylko znajomych (zeby unikac podobnych jak ta sytuacji) gdy mam czas i ochote za darmo badź tak zwane piwo.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 7 lis 2007, 20:47 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

dobrze przesadzilam ale mimo wszytsko dla mnie jest i tak zdzierstwem zapłacenie 30- funtow za przejazd z birmingham do coventry bo to wcale nie jest tak daleko !

skoro masz klientow na forum to dobrze i to połowe... hmm to widze ze połowa polaków tu na forum ma całkiem dobre stawki skoro im nie zal tyle kasy.. ( nie mowie tutaj o przynajmniej 2 czy wiecej osobach bo logiczne ze wtedy sie juz opłaca gdy ludzie sie składaja) ale w momencie gdy ja jade sama i Ty mi mowisz ze 30 funtow w edna strone to dla mnie mimo wszystko to przesada zwłaszcza ze mam kolezanke która płaci tyle samo ale na lotnisko w east midlands co jest o wiele dalej...taksówka z dzielnicy bearwood.

a poza tym na początku myslalam ze jestes poprostu osoba prywatna, a nie ze masz firme

x.x.x...x.x.x napisał(a):Dziwczyna zrozumie jak kiedys bedzie miec auto.


hmm dziekuje Ci bardzo ... ale mi narazie auta miec nie spieszno bo zdaje sobie sprawe czym zapewne jestes zaskoczony ile ono kosztuje, tymbardziej ubezpieczenie angielskie i to w moim wieku...


a poza tym dziekuje wszytskim za odpowiedzi :P :)


KONIEC TEMATU NIE MAM OCHOTY DLUZEJ NA TEN TEMAT PISAC.

pozdrawiam
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 8 lis 2007, 19:25 Re: TRANSPORT - LOTNISKO COVENTRY

Jestem osobą prywatną! Gdybym miał firmę musiałbym zrobić drogą licencję, płacić podatek i zapisać się do korporacji co też kosztuje.Generalnie cena wzrosłaby drastycznie a klientów bym nie miał. Chciałem to zalegalizować ale stwierdziłem, że nie ma to sensu. Dodam, że woziłem nawet 1 osobę na Luton za 60F więc są tacy których na to stać;) ale fakt faktem jak zobaczyłem wyniki głosowania na temat zarobków to się za głowę złapałem:( koniec:P

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI