Auto na Lawecie do Polski

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 3 sty 2008, 16:34 Auto na Lawecie do Polski

Hej

Mam pytanie : Czy ktos z was ma namiary na jakas lawete do Polski . Potrzebuje pchnac auto do Rzeszowa. Znalazlem co prawda jednego kolesia, ale jestem ciekaw czy wy kogos nie znacie.

Data jest dowolna, Jesli znacie koszt to równiez bylo by milo .

Pozdrawiam i szerokiej drogi

Marcin
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 3 sty 2008, 17:56 Re: Auto na Lawecie do Polski

jezeli chcesz wyekspediowac samochow stosunkowo niedrogo, poszkaj w necie polskiej firmy transportowej / spedycji ktora wozi cos do anglii. moga ci wziac takie cos jako czesc ladunku powrotnego, liczac ci za 1/3 naczepy. na pewno bedzie taniej niz wysylac busa z laweta specjalnie 2000km. a z ciekawosci to ile ci powiedzieli? sadze, ze jak bys pogadal z polskimi laweciarzami to przyjechali by ci po to tutaj pomoca drogowa z polski za okolo 5K. polecam jednak transport ciezarowy.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 3 sty 2008, 19:09 Re: Auto na Lawecie do Polski

Mam firme spedycyjna , ale jestem ciekaw czy ktos nie ma namiarów na jakas inna.
Mi zaoferwali 350 gbp .
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 3 sty 2008, 20:34 Re: Auto na Lawecie do Polski

Za transport motoru na terenie UK płaciłem 85f za 200km w firmie Rac.
Transport międzynarodowy nie powiem ile ale z ciekawości dzwoniłem do ubezpieczenia bo mam full pakiet, za motor waga 180kg z Londynu do Krakowa powiedzieli mi 1400f z czego ja płacił bym 450f + PROM bo reszte pokrywa ubezpieczenie. Jeszcze babka chyba zażartowała bo powiedziała że wyżywienie kierowcy mile widziane :roll:

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 3 sty 2008, 22:36 Re: Auto na Lawecie do Polski

Wozek jezu to czym ty ten motor chciales wiezc. Szampan i Kawior chyba wliczony????


Mi za motocykl krzykneli 250 wiec jeszcze nie tak zle. Wiem ze lokalni laweciaze dra na maksa bo ja mialem motocykl do odebrania z pod domu w Stechford do garazu kolo digbeth i krzykneli za to 60 .


ALe z tym 1700 to troche laska przesadza. Jak na razie najtansza oferta jaka znalazlem to jest 350 Londyn Rzeszów . Negocjuje odbiór w Birmingham , ale sie zobaczy.


pozdro i czekam na kolejne newsy
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 4 sty 2008, 07:59 Re: Auto na Lawecie do Polski

marcin.p napisał(a):jest 350 Londyn Rzeszów


wiesz co..chyba taniej nie znajdziesz, ja za swojego grata zeby mi go wzieli do polski z bham zaplacilam w zlotowkach 1800 i gosciu zabral z bham do plocka
w zamian za promocyjna niby cene mam go teraz na glowie bo ciagle ma prosbe o zalatwenie jakis spraw w uk... no ale przysluga za przysluge jak to sie mowi ;-)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 5 sty 2008, 10:02 Re: Auto na Lawecie do Polski

Do zapłaty nie 1700 tylko 450+Prom, reszte pokrywa ubezpieczenie. :razz:
Zresztą chyba gość musiał jakoś wrucić jeszcze bo to nie firma przewozowa.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 5 sty 2008, 20:27 Re: Auto na Lawecie do Polski

hej!
mysle ze 1700-1800pln (choc wolal bym zaplacic 350gbp :mrgreen: :mrgreen: ) to dobra cena pod szczegolnie jak sie da wynegocjowac odbior auta b-ham.Sam powaznie sie nad taka opcja zastanawiam bo auto niedawno jakies 2 tygodnie temu przekrecilo legalne 6 miechow.......
opcja PE jest (bedzie) korzystniejsza cenowo ale tylko dla samochodu sprowadzanego z tad na czesci do pl -pozostaje maly szkopol zaladunku auta na przyczepe tir-a -robi sie to wozkiem widlowym wiec raczej trudno bedzie zachowac auto (jego spod) w dobrej kondycji......ale na czesci jak w przyslowiowy pysk strzelil!
lokalnie mysle ze firma z pilzna Omega smiaga do uk wiec pewnie by sie to udalo zorganizowac mysle ze do tysiaka pln (choc moge sie mylic)
howgh

firma kurierska z lawetami pl-uk www.speedtrans.co.uk
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 sty 2008, 20:48 Re: Auto na Lawecie do Polski

lysy napisał(a):pozostaje maly szkopol zaladunku auta na przyczepe tir-a -robi sie to wozkiem widlowym wiec raczej trudno bedzie zachowac auto (jego spod) w dobrej kondycji......


albo wjezdzasz na naczepe po lawecie (tyl do tylu, spuszczasz powietrze z poduszek w naczepie zeby ja maxymalnie obnizyc, i najazdy lawety kierujesz w gore zamiast w dol), albo podkladasz palety pod auto i ladujesz widlakiem. musi byc wozek z dlugimi widlami, inaczej pogniesz bok auta. 3cia opcja to ruchoma rampa do roz/za ladunkow.jezeli omega jezdzi do bham, na pewno sobie poradza z zaladunkiem. chyba ewalsy tez jezdza z krakowa. generalnie jest to wykonalne. naczepa ma 13,6 metra dlugosci, wiec mieszcza sie przecietnie 3 auta. ale co by nie bylo, uwazam ze cena 350F bedzie trudna do pobicia :-)

pozdr

pe

[ Dodano: Pon Sty 07, 2008 17:47 ]
o taka rampe dokladnie chodzi. maja to w firmach ktore wiekszosc za/roz ladunkow robia z boku, a czasami musza zalatwic kontener. na 100% jest cos takiego w firmie 'birds' w oldbury. pracuje tam sporo polakow, tyle ze wlasciciele i zarzadcy to prawdziwe h@#e. jak komus zalezy to znajdzie. pozdrawiam

pe
Załączniki
07012008520.jpg

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 10 sty 2008, 22:51 Re: Auto na Lawecie do Polski

dzis speed trans z linku z wczesneijszego postu potwierdzil transport z redditch do Tranowa za 380f terminy w lutym......
sam zaczynam te opcje rozwazac
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 13 sty 2008, 20:14 Re: Auto na Lawecie do Polski

widzialam ogloszenie w drobnych apropo treansportu fury do polski....
chyba 1700zl z bham ...
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sty 2008, 08:53 Re: Auto na Lawecie do Polski

Ok dzieki wszystkim, chyba jednak wybiore moja opcje. 350 gbp nie brzmi tak zle. Auto jedzie w niedziele. Jesli ktos potrzebóje informacji .... co cóz wiecie gdzie mnei znalesc
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI