Troche o abolicji podatkowej...

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Mark77777 » 4 paź 2008, 16:07 Troche o abolicji podatkowej...

witam! Wszystkich dzis przeczytalem na onet-cie o abolicji podatkowej i stad moje pytanie czy ktos z Was korzystal z tego?
http://wiadomosci.onet.pl/1837131,28350 ... osceu.html

Mark77777
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 43
Dołączył: 23 sie 2007, 17:24
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez fionka » 5 paź 2008, 05:07 Re: Troche o abolicji podatkowej...

czytajac komenty pod artykulem dochodze do wniosku, ze chyba lepiej sie nie wychylac i zobaczyc, co sie bedzie dzialo. Szczerze mowiac, to lekko mi to smierdzi, i wyglada jak podstep. Ktos moze wie, jak to wyglada od strony prawnej..?
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 5 paź 2008, 08:46 Re: Troche o abolicji podatkowej...

JA mam gdzies kolejne swietne pomysly naszego kraju. Przedawnienie jest po pieciu latach czyli za podatki z 2003 nikt nie ma prawa cie scignac. U nas jest taki bórdel w fiskusie ze w piec lat sie na pewno nie polapia.

Chca zrobic kolejny organizm do zatrudnienia kolejnych osób w administyracji. Wiecie jak to jest jak sie administracja nudzi to wymysla kolejne swietne pomysly. A pomysly wymagaja kolejnych pracowników, którzy tez sie w koncu zaczna nudzic i wymyslac kolejne pomysly ......


Dla mnei to nie ma sensu Chrzanic Abolicje !!!!!!!!!!!!!!
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI