Witam mam problem z ebay

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 2 sie 2009, 10:28 Witam mam problem z ebay

problem polega na tym ze chce wystawic przedmiot ale nie moge dodac zdj zmiejszalem do min i nic nie daje.Otrzymuje taki komunikat A picture file couldn't be found on your computer. Make sure your pictures are on your computer. Image files cannot be uploaded to Picture Services from the Internet. Make sure that the file path to your pictures is valid. If your pictures are on a removable disk, the disk must remain in the drive until picture submission is completed. (error code: FP001) Prosze o pomoc moze na gg 7687303

Guest
 
 

PostNapisane przez KA i PE » 2 sie 2009, 14:55 Re: Witam mam problem z ebay

proponuje przeniesc zdjecie bezposrednio na pulpit i sprobowac uploadowac z tamtad. ten komunikAT ZNACZY ZE NARZEDZIE DO WGRYWANIA ZDJEC NIE MOZE ZNALEZC ZDJECIA NA TWOIM OMPUTEZRE.

POZDR

PE

sorry za capsy ale juz mi sie nie chce drugi raz tego pisac bo mam kaca i juz

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez gdynek » 2 sie 2009, 21:56 moze rozszerzenie albo fake plik

ja bym sprawdził jakie rozszerzenie maje twoje pliki... bo na pewno Ebay nie obsługuje wszystkich.... najlepsze są JPG, tak dla pewności sprawdziłbym czy to zdjęcie ma na pewno jakiś rozmiar bo możne to tyć "fake", ale i tak na 90% obstawiam złe rozszerzenie pliku.

gdynek
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 paź 2007, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 4 sie 2009, 17:30 Re: Witam mam problem z ebay

mam zdj w formacie jpg.zdj sa na pulpicie wszytkiego probowalem i dalej to samo

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 5 sie 2009, 21:46 Re: Witam mam problem z ebay

sprawdź czy nazwa zdjęcia lub folderu w którym się znajduje nie zawiera przypadkiem spacji lub polskich znaków (ogonków), jeśli ma to ja zmień.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 sie 2009, 06:21 Re: Witam mam problem z ebay

Dalej lipa juz niewiem co mam zrobic zmienialem nazwe zdj na cyferki na wszsytko i dalej nie chce dodac prosze o pomoc

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DD » 8 sie 2009, 16:03 moris

moris, zmien opcje wystawiania z Szybkiego wystawiania na Advanced (Sell with all options) i sprobuj jeszcze raz. Powinno pomoc.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 29 sie 2009, 11:54 Re: Witam mam problem z ebay

Witam DD bardzo mi pomogłes poszło odrazu.Mam jeszcze taki mały problem gdy wystawiam ogłoszenie prosi mnie o podanie kosztow wysylki nie zaznaczam p&p daje standard i podaje cene 2.00f a on mi mowi ze cena nie moze byc wysza od 0.00 ja niechce wyslki free daje wiecej opcji i musze pod spodem dac inna wysylke ale i tak jak kupujacy bedzie chcial to musze mu wyslac free oco tu chodzi jak to zrobic dzieki pozdrawiam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 29 sie 2009, 19:52 Re: Witam mam problem z ebay

niektore przedmioty musisz wyslac na swoj koszt, np. gry komputerowe. nie wiem co jeszcze, wowczas nie podajesz kosztow wysylki i sam musisz je oplacic. ebay zabezpiecza sie w ten sposob przed stratami. poniewaz pod koniec aukcji obarcza ostateczna kwote prowizja. nie pobiera prowizji od kosztow wysylki. np sprzedales cos za 10f i darmowa przesylka. ebay zarabia 1f. sprzedales cos za 1p i wysylasz to za 9.99f, ebay nie pobiera zadnej oplaty. przy kupowaniu nie jest to najlepsza opcja, bo sprzedawca w razie reklamacji nie zwraca kosztow wysylki, wiec dostaniesz 1p za zwrot w drugim przypadku a 10f w pierwszym... trzeba troszke posiedziec na ebay, zeby sie wgrysc w takie kruczki.
pozdro

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 30 sie 2009, 05:31 Re: Witam mam problem z ebay

witam włsnie byla to gra do psp ale nie zabardzo rozumiem czemu gry na swoj koszt.Zrozumialem ze mozna wystawic przedmiot za 5 p al na przesylce zarobic tak pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 paź 2009, 11:22 Re: Witam mam problem z ebay

No i ja nie będe tworzyła nowego tematu tylko dopiszę się pod tym, otóż mam taki problem. Siostra poprosiła mnie o kupno pewnej rzeczy na ebayu kiedy klikłam na kup teraz , ponownie zatwierdz ona napisała mi na gg żebym jeszcze się wstrzymała i ona to przemyśli jeszcze raz...Nie zapłaciłam za ten przedmiot ale nie wiedziałam gdzie można z niego zrezygnować, nacisłam na kontakt seller i wysłałam wiadomość o pomyłce i prośbie o anulowanie tego zamowienia. Koleś nic nie odpisał chociaż minęło już ponad tydzień a mi wciąż wyświetla info ze mam wystawić mu ocene i zapłacić za ten przedmiot, jak moge w inny sposób to załatwić ? Gdzie się kasuje zamówienie jeśli się jeszcze za nie nie zapłaciło?
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI