Gdzie na kurs przedłużania paznokci......

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 10 paź 2009, 10:20 Gdzie na kurs przedłużania paznokci......

Mam pytania do pań zajmujących się tym,lub tych którzy coś na ten temat wiedzą....Gdzie w Birmingham moge iść na kurs przedłużania paznokci????Jeżeli ktoś wie coś na ten temat bardzo proszę o jakąś wskazówke. :-| Z góry dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam :grin:
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 11 paź 2009, 02:16 Re: Gdzie na kurs przedłużania paznokci......

W katalogu firm znajdziesz DORI DIAMONDS gdzie mozesz zrobic kurs na przedluzanie pazurkow. Ja zrobilam i jestem zadowolona. Pozdrawiam i powodzenia
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 11 paź 2009, 10:38 Re: Gdzie na kurs przedłużania paznokci......

Tak juz tam bylam wczoraj,ide na kurs od poniedzialku :-D Dziekuje ci bardzo i pozdrawiam :grin:
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI