MMA, Brazilian Jujitsu, Muai Thai, K1..

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez kobutronix » 15 wrz 2010, 21:20 MMA, Brazilian Jujitsu, Muai Thai, K1..

Witam! Interesuje się sportami walki takimi jak MMA, Brazilian Jujitsu, Muai Thai, K1 itd i szukam sklepów lub hurtowni na terenie Birmingham i okolic z asortymentem o tej tematyce (np. koszulki, bluzy, dresy). Jezeli znacie takie miejsce to bede wdzieczny za podanie adresu. (nie interesuja mnie sklepy internetowe). Z góry dzięki!

kobutronix
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 wrz 2008, 17:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lemon » 16 wrz 2010, 00:11 Re: MMA, Brazilian Jujitsu, Muai Thai, K1..

jeśli nie chcesz korzystać z sklepów internetowych, polecić mogę sklep usytuowany między halami targowymi (tej naprzeciw kościoła i chińskiej dzielnicy w centrum). Choć prowadzi go były bokser (i tej dziedziny asortymentu jest tam najwięcej) nie ma problemu z zakupem gadżetów innych sportów czy sztuk walki. Obsługa miła i rzetelna a i ceny można potargować :mrgreen: Sam kupowałem tam wielokrotnie
pzdr
ps. warto rzecz jasna zaglądać do innych sklepów sportowych, czasem mogą one mile zaskoczyć asortymentem martial arts :mrgreen:

lemon
Raczkujący
 
 
Posty: 56
Dołączył: 27 lip 2009, 17:20
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kobutronix » 17 wrz 2010, 12:27 Re: MMA, Brazilian Jujitsu, Muai Thai, K1..

dzieki lemon!
ten sklep znam...
znacie moze inne sklepy z birmingham i okolic?

[ Dodano: Pią Wrz 17, 2010 13:27 ]
dzieki lemon!
ten sklep znam...
znacie moze inne sklepy z birmingham i okolic?

kobutronix
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 wrz 2008, 17:20
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI