ryan air a niewazny paszport dla dziecka

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 30 paź 2010, 11:27 Re: ryan air a niewazny paszport dla dziecka

Odmowic Ci nie moga, ale pewnie beda probowali tak Cie zakrecic zebys dala im spokoj, nasi kochani polscy urzednicy wszedzie sa tacy sami. Zycze powodzenia i nie poddawaj sie
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agniecha500 » 30 paź 2010, 11:36 Re: ryan air a niewazny paszport dla dziecka

no sprobuje...ale najgorsze jest to ze dzwonisz 5 razy i za kazdym razem inna odp slyszysz.... no ale sprobuj e w pon i zobaczymy co nasze kochane urzedniczki mi powiedza :D

agniecha500
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 11 maja 2009, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 30 paź 2010, 12:35 Re: ryan air a niewazny paszport dla dziecka

To jest normalka, najbardziej zalamujace jest to ze spora czesc ludzi siedzacych w roznych urzedach nie zna przepisow i jesli tylko pojawia sie jakas "nietypowa" sytuacja to albo staraja sie wypchnac interesanta oby od siebie albo udzielaja blednych informacji i nie ponosza za to zadnych konsekwencji a zwykly czlowiek na tym cierpi :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 30 paź 2010, 19:16 Re: ryan air a niewazny paszport dla dziecka

agniecha500 napisał(a):ale najgorsze jest to ze dzwonisz 5 razy i za kazdym razem inna odp slyszysz

To może nie dzwoń tylko pojedź i złóż wniosek. Ewentualnie przygotuj sobie pisemko wyjaśniające dlaczego tylko jeden rodzic składa, jakie są ważne powody i na czym polega w tym przypadku dobro małoletniego (powołaj się na konkretne paragrafy ustawy).
Jakby chcieli odmówić to zastanowią się dwa razy - musieliby to zrobić na piśmie i podpisujący odmowę musiałby wziąć za to odpowiedzialność...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 17 gru 2010, 21:48 Re: ryan air a niewazny paszport dla dziecka

Hej Agniecha 500 ja bardzo bardzo chcialabym znac dalszy ciąg Twoich przebojów paszportowych, prosze powiedz mi jak przez to przebrnęłaś ......

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI