Jaki sprzęt AGD ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 19 paź 2011, 08:43 Jaki sprzęt AGD ?

Witam.
Muszę kupić lodówkę,pralkę i zmywarkę zastanawiam się nad marką BEKO ale nigdy nie miałem sprzętu tej firmy. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą marką to proszę o wpisy.
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Maciej 25 » 19 paź 2011, 08:49 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Polecam , mam w domu lodówkę i pralkę owej firmy od dłuższego czasu, i jak do tej pory jestem zadowolony. Nie ma problemów ze sprzętem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Wiek: 38
Dołączyła: 9 mar 2010, 12:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 19 paź 2011, 10:34 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Prawda jest tak że każdy sprzęt jest dobry pod warunkiem że się nie psuje, a awarii nikt nie jest w stanie przewidzieć. Patrz na funkcjonalność, ekonomiczne zużycie energii i módl się by się nie psuło.
To nie te czasy że sprzęt był na wieki, ruch w interesie musi być...

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 19 paź 2011, 11:04 Re: Jaki sprzęt AGD ?

No są marki nie do zajechania np MIELE tylko że taki sprzęt jest dla mnie za drogi. BEKO jest tanie tylko nie miałem nigdy nic z tej firmy i wlasnie chciał bym sie cos dowiedzieć. Jedną opinie od kolegi Maciej 25 (dobrą) już mam.
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 19 paź 2011, 11:37 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Z uporem maniaka stwierdzę że moje słowa są dobrą radą a skoro tobie zależy na ilości osób zadowolonych do ilości niezadowolonych z konkretnej firmy to poczytaj coś o beko oczywiście nie twierdzę ze beko jest najgorszą z możliwych.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 19 paź 2011, 12:22 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja jestem zadowolona z firmy BEKO -ponieważ w mojej pralce po 10-latach użytkowania nastąpiła awaria,bębna,więc praleczka do wymiany,natomiast moja lodówka,również tej firmy ma 15-lat i dalej działa bez zastrzeżeń,ale wybór należy do Ciebie-pozdrawiam :)

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 paź 2011, 12:29 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam pralkę , lodówkę i kuchenkę elektryczną Beko i na święta dokupię jeszcze zmywarkę z Beko , jestem zadowolona , mam ubezpieczony sprzęt więc nawet jak się zepsuje to nie będę płakać a płacę 3f miesięcznie. Używam sprzętu od 2,5 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń .
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 19 paź 2011, 12:44 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam pralke Beko ponad rok, do tej pory nic jej sie nie dzieje. Jedyna moze wada jest to ze jak upiore cos recznie i chce odwirowac w pralce to mi nie odwirowuje. Wolno kreci ale bęben nie rozpedza sie, nie wiem czy wszystkie tak maja czy tylko moja. Ale to jak pisalam tylko w przypadku gdy w pralce jest tylko jedna-dwie rzeczy, gdy nastawiam normalnie pranie to wszystko jest ok
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 15:58 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Witam . W mojej opini jak i opini powyzszych uzytkownikow Beko jest niezawodne - posiadam pralke i lodowke dzialaja bez zadnych zarzutow:))Moge takze polecic firme hotpoint wczesniej uzywalem dluugi czas i bylo ok nic sie nie zepsulo dzialalo jak potrzeba.Polecam promocje w argosie Beko lub w Tesco direct. Pozdrawiam

Razor
 
 

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 19 paź 2011, 23:01 Re: Jaki sprzęt AGD ?

U mnie lodówka BEKO najpierw pracowała przez pół roku, później stała wyłączona w garażu przez 1.5 roku, następnie została właczona po przerwie i pracuje OK już od 14-stu miesięcy. Sezonowanie w garażu nie popsuło jej.Teraz większość sprzętu białego AGD różni się tylko plakietką producenta, a podzespoły i tak u większości jest made in China.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 paź 2011, 08:47 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Na świecie jest tylko kilku (4 czy 5) dużych producentów AGD.
Przychodzi przedstawiciel Beko - "Poproszę 120 tys tego modelu ale z moim logo"
Przychodzi przedstawiciel Miele - "Zamawiam 250 tys sztuk tego modelu, z moim logo i damy naszego designera"
Przychodzi przedstawiciel ....

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 20 paź 2011, 09:14 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Zebys wiedzial Adam! Niestety czasy Indywidualnosci minely i podstawá do produkcji jest OPLACALNOSC! i a taki schemat jak Adam pisze jest wlasnie jednym z nahbardziej oplacalnych w przemysle.Wiekszosc produkcji tak sie kreci!
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 20 paź 2011, 15:33 Re: Jaki sprzęt AGD ?

to i ja sie dopisze, posiadam w polsce lodowke beko w mieszkaniu, ktore wynajmuje dla ludzi, na dzien dzisiejszy lodowka ma okolo 5 lat i nikt nie zglaszal awarii.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Dżastina » 21 paź 2011, 07:51 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Witam,
Miesiąc temu kupiłam zmywarkę Beko a tydzień temu lodówkę. Mam nadzieję że będę zadowolona. Dla zainteresowanych zakupem sprzętu AGD polecam stronkę (chyba najtańszą ) http://www.appliancesonline.co.uk/ . Dostawa następnego dnia, wnoszą do domu nawet jeśli ktoś mieszka na piętrze. Polecam !!!!

Dżastina
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 25 kwi 2007, 09:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dobosz65 » 8 gru 2011, 15:24 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam piekarnik BEKO i też nie narzekam :) Ale chyba niedługo zacznę, bo za pół roku wracam do Polski, muszę się od podstaw wyposażyć, a widzę samych innych producentów http://www.euro.com.pl/piekarniki-do-zabudowy.bhtml :( Ktoś wie, czy jest jakiś odpowiednik w jakości na rodzimym rynku?

Dobosz65
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 gru 2011, 14:43
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI