Polski sklep w Bloxwich

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez pawel_g3 » 11 gru 2011, 17:44 Polski sklep w Bloxwich

Witam czy ktos z Was wie w ktorym miejscu otwarty zostal(podobno) wczoraj polski sklep w bloxwich?

pawel_g3
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 gru 2008, 15:13
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 11 gru 2011, 19:53 Re: Polski sklep w Bloxwich

Hej.Jeśli wiesz gdzie jest Asda w bloxwich to trafisz.Z Asdy kieruj się na można by nazwać pasaż handlowy lub centrum bloxwich jak wolisz.ten sklep jest przed lub za bankiem Lloyds.POZDRAWIAM

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pawel_g3 » 12 gru 2011, 16:41 Re: Polski sklep w Bloxwich

Dzieki bardzo a jak z zaopatrzeniem any good :)Pozdrawiam

pawel_g3
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 gru 2008, 15:13
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 13 gru 2011, 12:28 Re: Polski sklep w Bloxwich

A tego to nie wiem bo jeszcze nie bylam, wysłałam tylko syna po chlebek bo mieszkamy niedaleko,ale napewno sie tam przejde i dam znać.pozdrawiam

Dodano: -- 13 gru 2011, o 15:52 --

no i byłam dzisiaj w tym sklepie.więc w mojej opinii sklep jak sklep potrzebne rzeczy kupisz jesli chodzi o zaopatrzenie to nie ma szału ale wiadomo to dopiero początek.jeśli chodzi o ceny np. wędlin to dla mnie niestety baaardzo drogo tzn podobne ceny jak w sklepie polskim w centrum.osobiście wole pojechać do west bromwich bo jest dużo taniej i większy wybór więc paliwo zwróci mi się tak czy siak.dla przykładu parówke cienka która ostatnio kup[ilam w west bromwich po 2.99 tutaj jest po 4.99.mam wrażenie {chyba że się mylę} że ten sklep jest raczej otwarty dla angielskiej klienteli ponieważ obsługa jest w języku angielskim i nie jest to polak mówiący po angielsku tylko anglik.pozdrawiam

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI