Agencja pracy NEON

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez ola30 » 26 lip 2007, 20:04 Agencja pracy NEON

poszukuję informacji na temat tej agencjii, jakie prace oferują, czy z podstawowym angielskim mam szansę?

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 1 gru 2009, 14:50 Re: Agencja pracy NEON

Witam chciałabym poruszyć powyższy temat-agencja pracy neon. Czy jest na forum ktoś kto pracuje dla tej agencji??Jak tam jest?czy pracę przez tą agencję są w porządku?Czy są szanse na "stałą" pracę??takie ogólne informacje ;)

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 1 gru 2009, 19:57 Re: Agencja pracy NEON

ja pracowalam przez ta agencje i pierwsza praca - kontrakt po 3 miesiacach:) mi sie akurat udalo, ale jak wiekszosc agencji jest to agencja pracy tymczasowej wiec , wiec nikt ci nie zagwarantuje kontraktu. wszystko zalezy od pracodawcy do ktorego cie wysla.

a agencja jest ok. kase zawsze mialam na czas, zadnych problemow z podatkami, zwrot tez dostalam bez problemow. jesli nie masz home officu to tez ci dadza papiery.

ogolnie godna polecenia, nawet jesli masz podstawowy angielski. jest tam duzo polakow zarejstrowanych, wiec wiedza jak z 'nami' rozmawiac :wink:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 1 gru 2009, 21:45 Re: Agencja pracy NEON

('cwircwirek, ')Dziękuję za informacje :-) pozdrawiam :wink:

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 2 gru 2009, 09:07 Re: Agencja pracy NEON

mam pytanko,gdzie jest ta agencja :?:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 2 gru 2009, 14:29 Re: Agencja pracy NEON

http://www.touchbirmingham.co.uk/busine ... id/3555667

5 sek z przyjacielem "google"

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boogi75 » 15 maja 2010, 15:46 Re: Agencja pracy NEON

Pracowalem w roznych agencjach i powiem szczerze ze jest to jedna z lepszych agencji pracuje dla nich kilka miesiecy i prace mam non stop nie czekam na telefon wiec niema stresow z tym zwiazanych.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
boogi75
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 49
Dołączył: 10 paź 2008, 11:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 maja 2010, 16:21 Re: Agencja pracy NEON

boogi75 napisał(a):Pracowalem w roznych agencjach i powiem szczerze ze jest to jedna z lepszych agencji pracuje dla nich kilka miesiecy i prace mam non stop nie czekam na telefon wiec niema stresow z tym zwiazanych.Pozdrawiam

Skoro nie czekasz na telefon oznacza tylko jedno - pracujesz non stop dla jednego klienta/firmy, Bo wiesz na którą i gdzie masz być. Gorzej się zaczyna jak dany klient nie potrzebuje pracowników (z różnych powodów). Nie twierdzę, że ta agencja nic nie robi, ale 90% agencji tak właśnie postępuje. Pracownik agencji jest przypisany do danego zakładu (co z resztą z reguły jest w kontrakcie z agencją) . I póki zakład potrzebuje ludzi póty są brani. Zmniejsza się zapotrzebowanie na pracowników - zaczynają się offy i dni wolne.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Pq » 20 maja 2010, 16:20 Re: Agencja pracy NEON

Agencja spoko, dwa temu bylem u nich na interview i dzisiaj dzwonili ze jutro mam prace, mam zajechac do agencji z rana i kolo mnie zawiezie osobiscie do pracy. Will see :wink: My first job in Bham i dzieki pomocy forum :mrgreen:

Pq
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 46
Dołączył: 11 maja 2010, 16:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dzasta » 8 cze 2010, 11:17 Re: Agencja pracy NEON

czy ktoś wie może jakie fabryki obsługuję ta agencja??? jakie pracę ona oferuję???

dzasta
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 maja 2010, 10:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Pq » 10 cze 2010, 21:45 Re: Agencja pracy NEON

Robilem juz w dwoch ale nazw nie pamietam za bardzo. Jedna zajmowala sie chromowaniem i jest na Perry barr ale caipatych sporo i radio tez ichnie leci hehe a druga gdzie teraz robie to blisko centrum okolice Digbeth a zajmuja sie spawaniem aluminium itp gadzetami. Wiem ze jeszcze maja dojscia w Frederick & Cooper a ta z kolei zajmuje sie malowaniem proszkowym elementow do aut angielskich typu Bentley i Aston i Roverek. Zalezy jak sie trafi u nich bo z tym roznie bywa, poznalem kolesia ktory jest rzucany doslownie z dnia na dzien w inne miejsca wiec wszystko chybaq zalezy od agencji czy ktos im podejdzie czy tez nie. Jak skonczyla mi sie robota w Chrome Midland Plating i po pracy dzwonilem do agencji ze skonczyla sie tyrka to zadzwonili do mnie next day w poludnie i zaraz potem pojechalem do nowej roboty. Jak widac u mnie spoko jest z ta agencja ale nie wiem jak inni maja wiec moze ktos jeszcze sie wypowie?

Pq
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 46
Dołączył: 11 maja 2010, 16:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez brat_pit » 10 cze 2010, 22:21 Re: Agencja pracy NEON

agencja jak kazda inna ..ani lepsza ani gorsza ... no ok - gorszej od gb chyba nie ma , bynajmniej na dzien dzisiejszy moge stwierdzic ze gorszej nie poznalem a liznalem kilka innych miast i roznie bywalo...
jakies dwa tygodnie temu neon zaoferowal mi prace - po tygodniu od rejstracji ale niestety nie popisali sie ,ja nie akceptuje zadnej(no ok jesli by to nie byl warehouse to mozna by bylo pomyslec) pracy ktora ktos mi oferuje na godzine przed rozpoczeciem dodatkowo na ranna zmiane-szczyt!

brat_pit
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 42
Dołączył: 6 paź 2009, 21:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmzylpaw » 8 paź 2013, 15:09 Re: Agencja pracy NEON

Najgorsza Agencja to Alliance czy jakos tak , maja podfirme z ktora MUSISZ podpisac umowe i przez to sciagaja ci nie tylko skladki na NIN ale dodatkowo tamta firma bierze za WYKONANIE USLUGI czyli wystawienie ci payslip a - przez co dostajesz nie 6,19 czyli najnizsza krajowa ale 5f !!! jest to kradziez i oszustwo ale niestety robi sie tu druga polska wiec i takie waly przechodza

zmzylpaw
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 lip 2013, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paga » 8 paź 2013, 17:27 Re: Agencja pracy NEON

Hej , hej ... Nie znam nikogo kto by pracowal przez ta Agencje , osobiscie takze dla niej nie pracowalam ,ale dzis mialam od nich telefon i maja oferty pracy , wiec moze warto zajrzec .
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 paź 2013, 16:08 Re: Agencja pracy NEON

zmzylpaw, to dziwne bo moja żona pracuje u nich już 2 lata i nigdy sie nie zdarzylo aby pobierali jakies ukryte oplaty
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA