Extra Personnel

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez talaaaa » 7 lis 2007, 09:23 Extra Personnel

Witam!
Mam takie pytanie, slyszal ktos moze cos o agencji Extra Personnel? ALbo moze ktos przez nia pracuje?

Chodzi mi o to, ze szukam pracy i juz naprawde nie wiem gdzie sie udac.

Pracowalam dla AM2PM (nie polecam)...

Juz nie wiem gdzie chodzic za praca... dzisiaj chyba zrobie sobie wycieczke po pubach i hotelach.

Ma ktos moze jakis pomysl?:)
z gory dzieki:)

talaaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączyła: 6 wrz 2007, 09:11
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 7 lis 2007, 10:58 Re: Extra Personnel

Ta agencja byla juz poruszana,nawet ja chyba poruszalam ten temat.Dobra jest ta agencja,masz romowe,i praktycznie zaraz masz prace:)
Moj facet dostal tam prace ,jak pomocnik pogotowia ratunkowego prywatnego.
Wiec polecam.Moge ci dac telefony jak np warehouse operative nr 01212472407.Pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez talaaaa » 7 lis 2007, 12:02 Re: Extra Personnel

dzieki:)
koles stamtad powiedzial ze dzis zadzwoni popoludniu, wiec zobaczymy:)

talaaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 35
Dołączyła: 6 wrz 2007, 09:11
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 7 lis 2007, 12:55 Re: Extra Personnel

Extra Personel
Ja sobie chwale ta agencje .. aczkolwiek trzeba sobie kontrolowac pewne rzeczy np. jezeli masz rozne stawki na roznych zmianach. Ja co 2 tyg musialem sie u nich zjawiac z payslipami .. ale po poinformowaniu ich (osobistym) wszystko mialem wyrownywane przy nastepnej wyplacie. Jak juz znajda cos dla Ciebie staraja sie Cie utrzymac przy sobie tzn. na poczatek glopkowate prace na jeden lub dwa dni a pozniej cos stalego i na dluzej.

Polecam jeszcze The Best Connection..... to takie 2 agencje ktore chyba najmilej wspominam.
Powodzenia
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 7 lis 2007, 19:14 Re: Extra Personnel

agencje z tytulu polecam, dosc szybko znajduje prace i w miare cenia sobie ludzi pracowitych... raz sie zdarzylo ze zaplacili mniej ale po interwencji telefonicznej oddali niedoplate w nadchodzacym wynagrodzeniu...
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez drimemenx » 22 lis 2007, 02:31 Re: Extra Personnel

ja Pracuje dla tej agencji naprawde polecam !!

drimemenx
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 36
Dołączył: 30 maja 2007, 16:58
Lokalizacja: Gorzowa Wlkp
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Olcia » 4 gru 2007, 13:26 Re: Extra Personnel

Extra Personnel pracowalam dla nich ponad rok ,fajni ludzie tam pracuja tylko troszke zakreceni czasem trzeba bylo im o czym przypominac kilka razy,ale ogolne wspomnienia ok,,,,,,,,,,,,,,,,,,a co do best connection osobicie nie polecam.teraz dla nich pracuje ,same problemy,traktuja ludzi troche niepowaznie.
daja polakom najgorsze prace (juz nie wspomne o pieniadzach) i mysla ze dzieki temu zlapalismy Boga za nogi ale zostaje tam tylko do swiat wiec.... np zaproponowali mi prace za 5.52 na godzine ,12godzin dziennie,6dni w tygodniu plus nadgodziny w niedziele,wszystko chcieli liczyc po 5.52,powiedzialm im ze chyba sa nienormalni ,wiec dali mi inna prace jest lekka i przyjemna ,trzeba ich trzymac krotko,ale jesli ktos nie zna jezyka chociaz w stopniu komunikatywnym to ma problem
wiem co mowie mieszkam w anglii ponad 4 lata i znam sytuacje dosc dobrze pozdrowionka

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 4 gru 2007, 14:53 extra personel

a moze ktos podac namiary na w/w agencję? i czy jest tam jakas polska obsługa?

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 4 gru 2007, 14:56 Re: Extra Personnel

01216166261 extra personel w centrum
niestety nie znam aby byla polska obsluga :-(
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez magdunia22, łącznie edytowano 1 raz
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Olcia » 4 gru 2007, 15:08 Re: Extra Personnel

nie wiem czy jeszcze tam pracuje ,ale kilka tygodni temu bylam w tej agencji ze znajomymi i slyszalam jak jedna dziewczyna mowila tam po polsku(z obslugi) ,nie rozmawialam z nia wiec nie wiem jak ma na imie
Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 09:14 przez Olcia, łącznie edytowano 1 raz

Olcia
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 39
Dołączyła: 16 paź 2007, 18:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 4 gru 2007, 15:42 extra personel

serdeczne dzieki :-)

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sziwa » 6 gru 2007, 20:27 Re: Extra Personnel

witam,jestem zawiedziona ta agencja,gdyz od miesiaca wisza mi kase za prace a dzis nawet dowiedzialam sie od nich ze nie moga znalezc mojej listy wyplat,wiec sorry...moze od poczatku:kiedy zaczelam u nich pracowac wszystko bylo super,teraz stwierdzam ze za slodko!!mialam prace,ale tylko taka na telefon,i dowiadywalam sie ze ide do pracy z dnia na dzien i przyznam ze zaczelo mnie to denerwowac,bo jak pierwsza do nich dzwonilam to oni zazwyczaj nie wiedzieli czy ide do pracy czy nie,czasami potrafili zadzwonic np. o 8 i powiedziec ze na 8.30 mam byc w pracy gdzie dojazd w dane miejsce zajmowal godzine,a teraz wisza mi kase i mnie splawiaja,mojemu chlopakowi wisza kase za 2dni a czeka juz 2miesiace..wiem juz jak mam kase odzyskac wiec zaczne na ostro dzialac w poniedzielek!!! :twisted: (sziwa)

sziwa
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 6 gru 2007, 17:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 15 sty 2008, 21:30 Re: Extra Personnel

Zawsze jest tak ze jak dopiero zapisujesz sie do agencji to na poczatek dostaje sie same shity no chyba ze fuks ze potrzebuja akurat wiecej ludzi :mrgreen: Wszyscy to przerabiaja na poczatku pamietam wszystko nie jest lekko ale jak juz jest kontrakt to inna bajka ;)

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtekm » 27 sty 2008, 20:43 Re: Extra Personnel

jest laska ktora dobrze mowi po Polsku, aczkolwiek nie Polka, z tymze akurat mialem okazje przysluchiwac sie jak wygladalo interview babki, ktora poprosila o rozmowe wlasnie z nia-pierwsze pytanie: dlaczego wlasnie u mnie?-bo chce po polsku, juz na starcie miala przerabane, i w sumie to babke splawila, mimo ze prace w zasadzie mieli-ja dostalem po godzinie
mnie sie wydaje, ze nawet jesli nasz angielski jest na niskim poziomie, to lepiej nie pytac o polska obsluge-jak maja to sami czesto posylaja, pozatym czesto te polki w agencjach maja troche za duze poczucie wladzy-w jakiejs agencji pod mailboxem polka wrecz nie wpuscila mnie do biura, mimo ze pol godziny wczesniej angol telefonicznie zaprosil mnie na interview

pracuje teraz przez extra w fabryce sprzetu medycznego-stawka 5,52 na popoludnia:/ , nie placa overtimow, ale etatowi tez zarabiaja 5,52, z tymze nadgodziny maja platne podwojnie, no i kontrakty ludzie dostaja po 2-3miesiacach-ale to juz chyba kwestia fabryki a nie agencji

wojtekm
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 paź 2007, 10:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez provid » 30 sty 2008, 14:32 Re: Extra Personnel

idz do best connection. pracuje dla nich juz prawie rok z malymi przerwami i sobie chwale. nigdy nie czekalem na prace dluzej niz tydzien. wiec jest spoko. pierwsz praca u nich za 7,44 fzh w przemysle samochodowym, druga (tylko 2 tyg) za 5,52 f\h w firmie kurierskiej (wywalili mnie z poprzedniej, bo nie przyszedlem w niedziele, lol ;( ), 3 praca z besta w przemysle mot. za 8,55 f\h. polecam ich naprawde. jak dla mnie najlepsza agencja w b'ham. tu masz adres:

630 Warwick Road
Tyseley
Birmingham
B11 2HJ
Telephone: 0121 628 8000
Fax: 0121 707 2297

z cantrum autobusem 37 i wysiadasz pod agencja. wiem ze maja jeszcze oddzialy na west bromwich, wallsal i jeszcze gdzies, niepamietam.

powodzenia :)

provid
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 44
Dołączył: 30 sty 2008, 14:18
Lokalizacja: b'ham / Poznań
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA