szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 29 lip 2009, 13:54 Re: szukam pracy

hej!Z tego co wiem,to przyjmowali w Walsall w tk-maxx processing centre na Green Lane (nie wiem czy teraz tez)ale mozesz tam sprobowac zlozyc aplikacje.I duzo Polakow pracuje tez przez agencje Gb resourcing w centrum,tam moze tez znajdziesz jakas prace na poczatek...Ps.Jestes z Kwidzyna??
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez kwidzyn26 » 29 lip 2009, 14:14 Re: szukam pracy

Tak jestem z Kwidzyna

kwidzyn26
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 cze 2009, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomwoj » 31 lip 2009, 11:39 Re: szukam pracy

UWAGA! Jeżeli ktoś rozważa możliwość współpracy z agencją STAFFLINE (dawny BRIDGE) na West Bromwich, to zapraszam do wymiany poglądów na ich temat. Mam sporo do opowiadania :/ Do dziś czekam na pieniądze od nich za przepracowane dni i urlop... Z tego co wiem, wielu Polaków zostało oszukanych wcześniej i nawet zmiana nazwy tej "cudownej" agencji nie zmieniła ich przyzwyczajeń.
Moja rada: omijajcie ich szerokim łukiem i nie dajcie się zwieść słodkim słowom bardzo miłej Agaty, która obiecuje, że zaraz wszystko się wyjaśni itd itp

tomwoj
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 lip 2009, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SZCZAPA » 4 sie 2009, 21:19 Re: szukam pracy

Hej! Wiecie coś może gdzie teraz przyjmują do pracy?? pilnie potrzebuje chociaż najmniejszych namiarów... z góry dzięki za informacje!

SZCZAPA
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 sty 2009, 23:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szamot » 13 sie 2009, 11:37 szukam pracy jako glass cutter

Prosze o informacje jak w temacie, o zakładach w birmingham lub okolicach w ktorych pracuja polacy

szamot
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 sie 2009, 11:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 24 sie 2009, 06:53 Proszę o rade

Witam mam pewien problem od 2 miesięcy jestem w birmingham i bezskutecznie poszukeje pracy chodziłem dzwoniłem po agencjach wszedzie brano tylko dane albo nic wogóle ale jak dotąd nikt sie nie odzywa byłem w job centre ale tam to wogóle porazka wiec jesli moze wy macie jakies namiary na agencje lub bezposrednio pracodawce dajcie znac bede wdzieczny bez problemu porozumiem sie po angielsku mam uprawnienia na wózki widłowe nie wiem dlaczego tak cieszko znalesc cos bede ogromnie wdzięczny za pommoc

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 24 sie 2009, 12:40 Re: szukam pracy

Próbowałeś dzwonić do firm czy agencji ogłaszających się na B-ham.
Ogólnie ciągle jest ciężko z pracą.Spróbuj Nova Recruitment Services Ltd. 01215040870.Jeśli chodzi o wózki widłowe to większość firm wymaga angielskiej licencji.Spróbuj też pochodzić po marketach jak ASDA cz LIDL i zapytaj tam o jakąkolwiek pracę.Powodzonka.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Karollla » 2 wrz 2009, 17:45 Re: szukam pracy

Witam Was :smile:

mam pytanko, pisaliście tutaj, że do pracy na sprzątanie w hotelach szukają praktycznie cały czas. Było to jakiś czas temu, chciałabym się zapytać czy nadal tak jest i czy mam w ogóle jakieś szanse na znalezienie pracy na odległość.

Ja aktualnie mieszkam w Szwecji, gdzie pracuje także jako sprzątaczka tyle, że w prywatnych domach, zależy mi na przeniesieniu się do Birmingham, mam kaske na start, zagwarantowany pokój oraz pomocna dłoń, która wprowadzi mnie we wszystko, brakuje mi tylko pracy. Angielski może nie super ekstra jednak można powiedzieć, że komunikatywny na zasadzie, że rozumiem praktycznie większość, czasem sie solidnie zatnę przy własnej wypowiedzi :razz: ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.. myślę, że spokojnie bym dała rady dogadać się co należy do moich obowiązków ;) bo tutaj też praktycznie na angolu jadę.. szwedzkim nawet sobie głowy nie zawracam póki co :-)

No i ta praca.. :roll: doskonale zdaje sobie sprawę, że bardzo ciężko jest teraz z pracą w Anglii i nawet nie marze o dostaniu się do jakiejś fabryki na produkcje czy cuś w ten deseń.. nadzieję wzbudziliście mi tymi hotelami.. chciałabym się zaczepić gdzieś a potem to już myślę, że pójdzie :-)

Tak więc moje pytanie dokładniej brzmi czy jesteście mi wstanie pomóc jak się do tego zabrać czy może są jakieś agencje specjalizujące się w szukaniu właśnie sprzątaczy do hoteli czy trzeba by było uderzyć do każdego hotelu z osobna.. :?: nie mam pojęcia jak to ugryźć..
Avatar użytkownika
Karollla
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 1 wrz 2009, 22:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 2 wrz 2009, 19:07 Re: szukam pracy

witajKarolla :!: wiesz co to jest tak, ze jak sie zwolni jakies miejsce to jest wielu chetnych i od razu kogos maja na to miejsce. ja jeszcze dobrze z pracy nie odeszlam, a juz szkolilam kilka osob na swoje i nnych dziewczyn miejsca :roll:
jesli jestes zdecydowna na przyjazd do bham, bo dla chcacego nic trudnego :!: jak ktos na prawde CHCE to prace znajdzie :wink:

w agencjach sie nie orientuje za bardzo, ale tam to tez trzeba osobiscie sie zglosic a potem oni dzwonia, zeby przyjsc do pracy. w sumie koleznka tak pracuje i mowili, ze ciagle maja jakies oferty (ale wiadomo ludzi tez duzo).
no i pomysl z osbistym uderzeniem w rozne miejsca tez jest dobry, czest bardzo skuteczny :-) powodzenia :!:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez chimerus » 3 wrz 2009, 06:45 praca

ello,przymiezam sie do przeprowadzki do Tamworth i poszukuje pracy jesli ktos mial by namiary na agencje z tych okolic bym byl wdzieczny,a jesli ktos slyszal o jakiejs pracy (mechanik,kierowca c+e,luk kazda inna fizyczna)to prosze o PW z gory dziekuje

chimerus
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 46
Dołączył: 2 wrz 2009, 18:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Karollla » 3 wrz 2009, 21:20 Re: szukam pracy

dzięki agg za słowa otuchy.. tez jestem zdania, że dla chcącego wszystko jest możliwe.. jednak rozsądek mi podpowiada, że póki taka sytuacja a nie inna jest w Anglii lepiej się 3mać tego co mam, pewną prace dzięki której mam na chleb, dach nad głową i kilka grosików do odłożenia, bardzo bym chciała zdziałać coś tu na miejscu i przyjechać na coś pewniejszego chociaż zdaję sobie sprawę, że szanse są znikome..

przy okazji mam pytanko.. w innych postach wyczytałam, że chyba również pracujesz w hotelu.. mogłabyś mi napisać na czym dokładnie ta praca polega.. tzn jeśli chodzi o sprzątanie pokoi jak to wygląda jaki zakres i czas na sprzątnięcie jednego np.. tutaj czy też na privka :) z góry dziękuję :-) :-)

aha i praca w tesco na wykładanie towaru, przyjaciel, mnie nastraszył, że jest to bardzo ciężka praca, zgrzewy karm dla kotów czy napoi wszystko wykładane ręcznie, miał możliwość załatwienia mi tej pracy jednak odmówił twierdząc, że taka praca jest zbyt ciężka dla kobiety.. może ktoś też by mógł powiedzieć jak to jest na prawdę?
Avatar użytkownika
Karollla
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 1 wrz 2009, 22:00
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 4 wrz 2009, 10:01 Re: szukam pracy

Karollla, wiem od znajomych, ze praca w tesco do latwych nie nalezy. Nie wiem jaka prace daja kobitkom, ale faceci nie maja lekkiego zycia na magazynie.

jesli bedziesz zainteresowana, moge ci dac namiary na agencje w Burton kolo Lichfield. Maja tam przyjecia caly czas, bo brakuje im ok 300 osob :!:
to jest praca na magazynie ksiazek, skanowanie, wkladanie do kartonow itp.

jest to kawalek za b'ham i bez samochodu sie raczej nie obedzie, ale zawsze mozna sie dogadac w pare osob i robic zrzutke na paliwo :-)

nie bede tu robic reklamy ;) wiec jesli ktos chce nr tel albo adres agencji to zapraszam na priv.

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Karollla » 4 wrz 2009, 14:58 Re: szukam pracy

suuuper poszedł privek, każda pomoc jest na wagę złota :grin:
Avatar użytkownika
Karollla
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 1 wrz 2009, 22:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtas82 » 8 wrz 2009, 17:55 potrzebna pomoc

szukam pracy jako kierowca --autobusu,ciezarowki lub tira.bylem 3lata w Anglii.a w Birmingham jeszcze nie moze ktos zna jakies adresy firm lub numery tel.prosze o pomoc. info na -e-mail wojtekkidd@wp.pl

wojtas82
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 wrz 2009, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 8 wrz 2009, 18:50 Re: szukam pracy

Hej

Z tego co mi wiadomo agencja, któłra codziennie mijam w drodze do pracy (Berry Recruitment) zajmuje sie poszukiwaniem pracy dla kierowców. Mieści sie ona niedaleko stacji kolejowej Tyseley, na trasie autobusu 37 z centrum.

Dzis rano zauwazyłam, jak pracownicy tej agencji zawiesza nad drzwiami wejściwymi jakiś bilbord o dniach otwartych. Z tego co pamietam mowa była o sobocie, choc to raczej mało prawdopodobne. Dla wszystkich poszukujących pracy kierowców, w tym także i dla Ciebie, sprawdze jutro ta informacje. :) A moze warto sie tam pofatygować osobiscie?


:)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA