Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez elixa » 23 lut 2013, 18:32 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

udalo wam sie cos ustalic w sprawie pana Cezarego??

elixa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 lut 2013, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 23 lut 2013, 21:37 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

Dzwoniłem tam kilka razy , ale nie raczy odebrać.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez elixa » 23 lut 2013, 22:04 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

Znalezlismy tez inne ogłoszenie gdzie podany jest ten sam adres meilowy a inne miejsce pracy (Preston)....

elixa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 lut 2013, 18:23
Reputacja: 0
Neutralny

Poszukajcie w Polscott24 jest opisana sytuacja jak Polacy trzfili na drugich Polaków do pracy ...podane przez was email typ ...emiwarehouse i podobne dokladnie pasuja do opisanej tam sytuacji

Friends of Worcester
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 cze 2012, 13:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anoula1 » 24 lut 2013, 20:58 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

Udało się ustalić,że to najprawdopodobniej oszust :|

anoula1
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 20 lut 2013, 20:37
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez HKP » 5 mar 2013, 12:43 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

Ludzie uważajcie na oszystów, dradzam współprace z osobami oferujacymi prace nie bedacymi pracownikami agencji. Posługuja sie prwyatnymi mailami, zdarzaja sie juz nawet z płatnych domen np warehouse@gov.staff.co.uk albo myszka@miki.co.uk .Taka domena kosztuje kilka stów i szybko sie zwraca..
To przykład, robia sobie biznes sciagajac do przeplaconych mieszkan przez innych posrednikow oragnizuja spotkania w sprawie pracy na kilka dni w tygodniu i bedziecie na nich pracować, jak wogole cos znajdziecie zanim wydoją was z kasy
To zwykle oszustwo, sa sprytni, znają prawo oferują wyłącznie mieszkanie i nic pozatym. Nie bede wymieniał nazwisk tych osób, ale sm natrafiłem na 2 nazwiska oszustów.
Transline kiedyś organizował spotkania w Polsce do magazynów, ale o też niezły wał bo nie gwarantuja godzin pracy. Fakt agencje medyczne szukają pielegniarek/pielegniarzy w Polsce i to na tyle. Reszta to zwykła sciema i oszusci. Zdarzają sie nawet modele oferujacy prace i obierajacy po 400zł za tłumaczenie dokumentow, sam dostałem taką odpowiedz, ale nie dałem sie wyru...ć. Jak odpisałem że znam angielski i ma dwujezcyzne dokumenty to podziekowali za wspólpracę,a na nastepnego maila poleciały hu.. itd
Sam przyjechałem w ciemno w lutym po spotkaniu z polską medyczna rekrtuacujną w PL, wypełniłem dokumenty zawodowe i szukam pracy w magazynach i jest.. kicha. Referencji UK wymaga prawie każda agencja a co z 1 pracą.. odpowiedzcie sobie sami.
Jest duży zastój chodze od agencji do agencji od firmy do firmy i tylko rejestracje a w firmach czesto nie chca nawet CV

HKP
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 46
Dołączył: 17 lut 2013, 14:09
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 5 mar 2013, 15:15 Re: Magazyny w Droitwich-Redditch k.Birmingham

dokladnie!! nie dajcie sie nabrac!! rowniez prosze uwazac na biuro Eurolinex!!! to rowniez oszusci
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA