Zwolnienie lekarskie z pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez joanna24360 » 9 kwi 2013, 17:04 Zwolnienie lekarskie z pracy

witam wszystkich mam pytanie jestem na zwolnieniu lekarskim i pracodawca wzywa mnie na spotkanie do biura czy musze sie stawic.

joanna24360
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 19 lut 2011, 21:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 9 kwi 2013, 17:21 Re: Zwolnienie lekarskie z pracy

Możesz odmówić,uzasadniając że Twój stan zdrowia nie pozwala Ci.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ps » 10 kwi 2013, 20:44 Re: Zwolnienie lekarskie z pracy

ok mam niewielkie doswiadczenie w podobnej sytuacji
choruje juz bardzo dlugi czas....
w miedzyczasie moje firma uwazala ze cos kompinuje i wydzwaniali do mnie...ja nie mialem ochoty rozmawiac z nimi....
napisali list zeby przyjechac na ta godzine itd...oni wogole nie biora pod uwage ze czlowiek jest slaby lezy w lozku i nie moze sie przemieszczac....
umowili mnie w koncu a raczej wymusili na rozmowe z glownym managerem w firmie....zawiesili mi wyplate wie moga cie w taki sposob zmusic do wizyty
skierowali do lekarza firmowego ubezpieczyciela i on uwiarygodnil moja chorobe....
jakbys nie dawala rady to zwroc sie o pomoc do http://www.acas.org.uk/index.aspx?articleid=1461 tam jest numer tele. mozesz bez problemu prosic tlumacza...to trudne sprawy i trzeba je dokladnie zrozumiec....
pozdrawiam i zdrowia zycze
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna24360 » 11 kwi 2013, 10:09 Re: Zwolnienie lekarskie z pracy

dzięki wszystkim dzwoniłam do prawnika i okazalo sie ze pracodawca ma prawo mnie wezwac a ja musze sie stawic ale jezeli lekarz do zwolnienia dopisze ze moj stan zdrowia na to nie pozwala to nic mi nie moga zrobic

joanna24360
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 19 lut 2011, 21:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ps » 28 cze 2013, 19:50 Re: Zwolnienie lekarskie z pracy

ok agg usunela posty widocznie miala powody,,,
pozdrawiam....
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA