Szukam praktyk studenckich, mechanika i budowa maszyn

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez lukape » 28 maja 2013, 08:47 Szukam praktyk studenckich, mechanika i budowa maszyn

Witam na forum, chcialbym Was spytac czy ktos szukal studiujac w polsce praktyk zagranicznych? (program erasmus)
Studiuje 3 rok mechanike i budowe maszyn, elektromechanika samochodowa, bede wdzieczny za jakiekolwiek wskazowki
pozdrawiam Łukasz

lukape
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 maja 2013, 08:25
Reputacja: 0
Neutralny

Na tutejszych universytetach jest (zapewne w każdym) osoba, która organizuje swoim studentom praktyki (student placements).Osoba taka ma kontakt z okolicznymi firmami, w których studenci mogą mieć swoje student placements.Ja załatwiłem sobie, że miałem swoje placement w fabryce Jaguar-a na Castle Bromwich (a jestem na Automotive Engineering of BCU) w departamencie R&D a to dlatego, bo mam blisko oraz z wielu innych powodów.O ile wiem, to jeszcze do wyboru było JCB, Land Rover, GKN,Ricardo (Leamington Spa) i wiele wiele innych, mniejszych firm i firemek motoryzacyjnych.Nie wiem, jak to sie ma do studentów zewnętrznych, ale np. na stronie JLR w rubryce vacancies jest specialny oddział dla aplikantów na student placements i takiej właśnie formy w zasadzie szukasz.Poszperaj na stronkach internetowych okolicznych firm i fabryk- może trafisz też na coś takiego, co ma JLR na swojej stronie.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA

cron