Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 cze 2013, 20:02 Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Witam, chciałbym zwrócić uwagę na oszusta, który wystawia ogłoszenia (są 3 różne ogłoszenia o tą samą pracę) o pracę w fabryce mięsa w Birmingham.

treść ogłoszenia
Kod: Zaznacz cały
Oferta pracy w Wielkiej Brytanii Praca w Fabryce miesnej/ chlodni / magazynie w Birmingham-UK. Praca sezonowa na okres 3miesiecy z mozliwoscia podpisania stalego kontraktu na dluzszy okres. Agencja Pracy Tymczasowej : Prime Time Recruitment prowadzi rekrutacje na stanowiska : - Picker/Packer - Cleaner ( zmiana dzienna/nocna) : - wymagane doswiadczenie minimum 6 miesieczne na podobnym stanowisku. - Stock Control : praca na dispatch oraz rozladunek transportu ( mile widziane uprawnienia na wozek widlowy) - Butcher - ( minimum 6miesiecy dosiwadczenia pracy przy nozu) Od kandydatow oczekujemy : - punktualnosci - doswiadczenia na okreslone stanowiska pracy - komunikatywna/ podstawowa znajomosc jezyka angielskiego - warunek konieczny, gdyz kandydat powinien przejsc szkolenie oraz krotki test pisemny . Stawka : - 6.19? - 7.95? w zaleznosci od doswiadczenia oraz zmiany pracy. Mozliwosc zapewnienia zakwaterowania w poblizu pracy. Koszt wynajecia pokoju 1 os : okolo 50?/tygodniowo, 2os : okolo 80-100?/tygodniowo. Aktualne CV w jezyku angielskim ze zdjeciem oraz krotki list motywacyjny, prosze wysylac na adres e-mail : maciejbirmingham@gmail.com


Po głębszej korespondencji z tym Panem otrzymałem wiadomość:
Kod: Zaznacz cały
ja moge zapewnic prace poprzez agencje Prime Time ktra miesci scie w fabryce : Tulip ltd . I tej fabryki dotyczy praca, praca na minimum 3miesiace po tym okresie albo kontrakt poprzez fabryke albo odbowiony kontrakt agencyjny, wszystko zalezec bedzie od Pana , ja za pomoc w uzyskaniu pracy pobieram 150£. Do moich obowiazkow nalezec bedzie, aby umowic Pana na interview po ktorym na drugi dzien pojdzie Pan do pracy , gdyz jest spore zapotrzebowanie.


Ogłoszenia znalazłem na poloniuszu ale tu też mogą się pojawić. Zostały tam już skasowane na skutek mojej interwencji. Czy gdzieś jeszcze można to zgłosić?
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lori28 » 11 cze 2013, 20:28 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Tutaj proponuje


Prime Time Recruitment
Oriel House
55 - 57 Sheep Street
Northampton
NN1 2NE

Tel: 01604 602700
Fax: 01604 603968
Email: mail@primetime.co.uk
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 11 cze 2013, 20:48 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Istnieje ta fabryka i tak wlasnie sie nazywa. Tulip i rekrutuje tam dokladnie primetime agencja zgadzaja sie te wszystkie dane. Moj znajomy tam pracuje od roku i faktycznie po 3 msc pracy z agencja otrzymal kontrakt od firmy

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 cze 2013, 20:52 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Ale to nie chodzi o to, że nie istnieje tylko, że ktoś pobiera za znalezienie pracy 150funtów... teraz pytanie czy ten pan Maciej L., który mi to proponował pracuje dla tej agencji czy nie...
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 cze 2013, 20:53 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

tu juz nie chodzi o raczej prace a o to ze ktos "zalatwia" za pieniadze.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 11 cze 2013, 20:57 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Cwany gosciu zarobi kase a Ty prace :) a czy on dla agencji pracuje hmm niewiem :/

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 cze 2013, 20:59 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

na mnie nie zarobił bo mu podziękowałem... ale nie zostawie tego tak
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 11 cze 2013, 21:00 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Ta agencja jest bezpisrednio w firmie znajdz na google Tulip na tipton tam bedziesz mial adres i tel. Zadzwon umow sie ja interwiu i zaoszczedzisz 150f a tam zawsze obrotnych ludzi potrzebuja

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 cze 2013, 21:00 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

czy prace to niewiadomo, ale interview . ale sobie zyczy 150 dobry jest
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 cze 2013, 21:05 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Trzeba uwazac na takich cwaniaczkow. Wiele ogloszen juz widzialam w podobnym kontekscie wlasnie na poloniuszu. Najlepiej to chodzic bezposrednio po agencjach czy firmach, a nie szukac przez "posrednikow", ktorzy zalatwia prace za kase....
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 11 cze 2013, 21:08 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

No czytam to i coś mi tu pachnie nie to że rasistą jestem ale cyganami.Zgadza się w fabryce jest agencja i tam można się udać samemu jeżeli posiadasz kwalifikacje jakich oczekują prace dostaniesz na okres próbny,jeżeli wyjdzie wszystko ok to dostajesz kontrakt.A ktoś kto załatwia za kasę to jest wielki wałek unikać takich ogłoszeń.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 11 cze 2013, 21:10 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

nazwisko i imie jest typowo polskie ;) nie wiem czy mogę napisać je tutaj ale to raczei Polak
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 cze 2013, 21:27 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

polscy cyganie maja polskie imiona i nazwiska, przynajmniej czesc. nie wazne kto wazne ze probuje zarobic sobie na kims
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 11 cze 2013, 22:07 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

Kolego pracowałem w takiej firmie,gdzie pracowali ludzie od cyganów.Zaczynało się to od załatwienia pracy w uk za co pobierana była opłata,nie każdego było stać kupowali bilet,na miejscu mieli gdzie mieszkać,praca była mieszkali cyganie pomogli w otworzeniu konta w banku i innych formalnościach ale człowiek nigdy nie zobaczył swojej karty z banku dostawał na wegetacje.Sam osobiście pomogłem kilu osobą odbić od takich układów.To co puzniej usłyszałem było dla mnie szokiem,jakie warunki mieli tam.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 11 cze 2013, 22:40 Re: Oszustwo Praca w fabryce mięsa Birmingham

W Wielkiej Brytanii płacenie za znalezienie pracy jest nielegalne. Agencje mogą pobierać opłaty za wypełnienie dokumentów, ale nie za pośrednictwo.Jesli masz wystarczajace dowody to zglos sprawe na Policje i cwaniak bedzie mial problemy....
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA