Kretacze z agencji

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez demi1 » 14 paź 2013, 13:40 Kretacze z agencji

Czy kto moglby mi polecic agencje, ktora nie sciemnia?
Wszycy obiecuja prace, a potem cisza.
A nawet jak sie trafi praca, to okazuje sie, zr to dwa, trzy dni w tygodniu.
Jedziesz z rana, a tam po 2 godzinach okazuje sie, ze dzis pracy nie ma.
Nikt nie zadzwoni, nie uprzedzi.
Prosze, dajcie namiary agencji, ktora nie sciemnia, tylko moze dac solidna, stala prace.
Pozdrawiam

demi1
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 7 wrz 2013, 17:21
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bialasek442 » 14 paź 2013, 13:55 Re: Kretacze z agencji

Hej z tego co wiem od znajomej to agencja gap personel jest dobra praca cały czas i po 3 miesiącach kontrakt na 100 procent. I stawkę mają agencyjni taka sama jak kontraktowy

bialasek442
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 14 maja 2013, 12:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez demi1 » 14 paź 2013, 17:37 Re: Kretacze z agencji

Piszesz o Gapie?
O nich wlasnie pisze.
Wstajesz o 5 rano, przyjezdzasz do roboty, do 9 cie potrzymaja i dowiadujesz sie, ze nie ma roboty.
Mam na mysli czekolandie.
Chyba, ze piszesz o czyms innym

demi1
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 7 wrz 2013, 17:21
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mostovoi » 14 paź 2013, 20:54 Re: Kretacze z agencji

nie ma juz takiej agencji ktora nie sciemnia trzeba miec szczescie to moze sie odezwa atakowanie ich tez nic nie daje bo odprawiajaz kwitkiem. najlepiej robic gdzie kolwiek nawet po pare dni a w miedzy czasie szukac itd innego wyjscia chyba tutaj nie ma

mostovoi
Początkujący
 
 
Posty: 32
Wiek: 39
Dołączył: 19 cze 2011, 14:10
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bialasek442 » 14 paź 2013, 21:23 Re: Kretacze z agencji

Koleżanka robi na kurczakach niedaleko mery Hill właśnie w w ich aagencji. Zarówno jej chłopak i obydwoje podostawali kontrakty po 3 miesiącach.

Dodano: -- 15 paź 2013, 10:06 --

Chcesz to na pw mogę dac ci namiar na moją agencję

Dodano: -- 15 paź 2013, 10:09 --

Chcesz to na pw mogÄ™ dac ci namiar na mojÄ… agencjÄ™

bialasek442
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 14 maja 2013, 12:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez demi1 » 15 paź 2013, 09:28 Re: Kretacze z agencji

mostovoi napisał(a):nie ma juz takiej agencji ktora nie sciemnia trzeba miec szczescie to moze sie odezwa atakowanie ich tez nic nie daje bo odprawiajaz kwitkiem. najlepiej robic gdzie kolwiek nawet po pare dni a w miedzy czasie szukac itd innego wyjscia chyba tutaj nie ma


Dodano: -- 15 paź 2013, 10:31 --

to daj prosze :D

demi1
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 7 wrz 2013, 17:21
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 15 paź 2013, 09:51 Re: Kretacze z agencji

Powiem tak nie koniecznie wina leży po stronie agencji,pracowałem kiedyś dla staflline i było podobnie że kupa ludzi zrywała się rano do pracy a na fabrykę wpuszczono 1/2 na telefony do agencji w tej sprawie odpowiedz była jedna gdyby fabryka zadzwoniła wcześniej że nie potrzebuje tylu pracowników to by wysłali sms do kilku osób że jutro pracy niema.Ale że fabryka robiła zabezpieczenie bo część może nie przyjdzie to nic nie mówili.Odnośnie Gap personel pracowałem dla nich i właśnie na tej fabryce o której pisze bialasek442 i każdy agencyjny po 12 tygodniach otrzymuje kontrakt od fabryki pracownicy agencyjni pracują co dzień + nadgodziny w soboty jak jest potrzeba w fabryce.Co do płacy przez agencje obecnie mają 7.20 na godzinę nadgodziny 9.64 tak że jak na agencje to chyba nie zle.Może porozmawiaj w agencji aby ci zmienili fabrykę.Co do tej fabryki kurczaków to tam jest system dwu zmianowy i wymagany transport własny lub mieszkasz blisko bo godziny są takie że komunikacja ciężka sprawa.Tak że agencja gap personel nie jest zła ciesz sie że nie trafiłaś gorzej.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez demi1 » 15 paź 2013, 10:01 Re: Kretacze z agencji

Bardzo dziekuje Darku za wyczerpujaca opowiedz.
Tak wlasnie zrobie.
Przyznam, ze ludzie w agencji sa mili i pomocni.
Moze to moja niecierpliwosc.
Dziekuje za odzew, a juz myslalam, ze nikogo tu nie ma :lol:
Pozdrawiam Dorota

demi1
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 7 wrz 2013, 17:21
Reputacja: 4
Neutralny


Powrót do PRACA