Chicken factory

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez nowa89 » 30 kwi 2014, 08:06 Chicken factory

hej,

Jestem nowa w Anglii, jestem tu od kilku tygodni. Szukam pracy i w czwartek mam isc na rejestracje do agencji staffline w wolverhampton do pracy na chicken factory.

Czy ktos cos wie o tej pracy i o tej agencji ?
czy w agencji pracuja jacys polacy ? Boje sie ze zatne sie na rozmowie i nic nie powiem , ale mam nadzieje ze tak zle nie bedzie.

Iza

nowa89
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 kwi 2014, 07:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 30 kwi 2014, 15:11

Oboz pracy podobno ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez nowa89 » 30 kwi 2014, 15:45 Re: Chicken factory

Co masz na mysli mowiac oboz pracy ?! :o

nowa89
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 kwi 2014, 07:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 30 kwi 2014, 16:12 Re: Chicken factory

pracowalam tam przez po roku,jesli sie dostaniesz bedziesz pracowac w 2sisters west bromwich ,w agencji pracuja polki ale nie sa zbyt mile.praca na rano lub popoludnie 8godz w tym 45min przerwa niestety trzeba chodzi w weekendy jesli odmowisz to w nastepnym tygodniu pracy dla ciebie niebedzie :cry:

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 30 kwi 2014, 16:23 Re: Chicken factory

2 sisters jest tez na Smethwicku

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 1 maja 2014, 00:07 Re: Chicken factory

2sisters jest tez Wolverhampton tam się mieści agencja na west bromie mają dwie fabryki praca na zmiany.Tak jak mówią odmówisz w sobotę niedziele nie bukują cię przez tydzień dodatkowo jedziesz rano jest za dużo ludzi odsyłają do domu czyli wstajesz rano jedziesz i wracasz do domu praca nie jest leka.Pracują polki ale nie licz na miłe przyjecie robią prosty test z j.ang.Pracował na obydwóch fabrykach na west bromie dość długo.Obecnie pracuje też w podobnej fabryce i powiem że zmiana jest taka że trafiłem z piekła do nieba.Jeżeli masz zamiar pracować w takiej fabryce to udaj się w Wolverhampton do agencji Gap personel praca przyjemniejsza dużo rodaków lepsza kasa.Fabryka jest na Dudley i na obecną chwilę przychodzą nowe osoby z agencji.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez nowa89 » 1 maja 2014, 11:33 Re: Chicken factory

brzmi nieciekawie.

Ale bylam, zarejestrowalam sie. zobaczymy co bedzie dalej.

W kazda sobote trzeba pracowac???

nowa89
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 kwi 2014, 07:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalW » 1 maja 2014, 14:25 Re: Chicken factory

powiem tak oboz pracy hmm... zdefinjuj to najpierw a pozniej pisz nie musisz chodzic co sobote zrob dwie soboty w mies i tyle kieruj sie na site D bo jest tam jakas organizacja i wmiare spoko robilem przez agencje i jak ty ich nie olewasz oni cb nie olewaja jak ktos nie odpisuje czemu nie moze w sb to sie ludzie pozniej dziwia czemu ich nie bukuja :P

michalW
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 paź 2012, 11:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 1 maja 2014, 17:45

Co mam Ci napisac jak nie wystarcza Ci okreslenie oboz pracy ...

Znajomy tam przepracowal kilka dni i zdecydowal sie zjechac do PL bo nie mogl nic innego znalezc to chyba wyjasnia wiecej niz trzeba.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez por.Borewicz » 1 maja 2014, 18:02 Re:

Alzak napisał(a):
Znajomy tam przepracowal kilka dni i zdecydowal sie zjechac do PL bo nie mogl nic innego znalezc to chyba wyjasnia wiecej niz trzeba.


Nie rozumiem co to wyjaśnia?
Twój znajomy zjechał do PL bo nie mógł pracy znaleźć w UK? czy zjechał bo chciał pracować tylko w tej fabryce?

por.Borewicz
Rozeznany
 
 
Posty: 118
Dołączył: 10 mar 2013, 22:03
Lokalizacja: UK
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 1 maja 2014, 18:10

Tyle wyjasnia ze wolal zjechac do PL niz pracowac w tej firmie...

A okres byl taki ze innej pracy niestety nie bylo.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 maja 2014, 19:49

Alzak podobo szukaja pracownika u mojej kuzynki męża w pracy. Ten co zjechal zainteresowany jak co?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 maja 2014, 09:00 Re: Re:

Thomas napisał(a):Alzak podobo szukaja pracownika u mojej kuzynki męża w pracy. Ten co zjechal zainteresowany jak co?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka



Znalazl dosc dobra prace w PL takze UK mu nie w glowie po tym co zobaczyl w kurakach...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Yomandaaa » 2 maja 2014, 09:14 Re: Chicken factory

Moj facet pracowal w Wolver. Masakra, wiekszosc ludzi angielskiego nie znala. Straszny zapiernicz, zimno, mobbing. Odradza.

Yomandaaa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 11 maja 2013, 17:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez basiaw30 » 2 maja 2014, 17:00 Re: Chicken factory

gap presonel wolverhampton przyjmuje do fabryki kurakow na bilstonie slaby angielski mozliwy byle rozumiec i umiec cos powiedziec . opiekunem agencjnym tej fabryki jest greg wysoki chudy z kitka kolo 40 bardzo mily cierpliwy facet fabryka nazywa sie salisbury poultry obecnie szukaja wielu osob wiem bo sama tam pracuje i jest spoko wiadomo sezon bbq to nie wakacje w pracy tlko z.p.erdol czasem od 6-18 przez tydzien lub wiecej ale nie bylo nigdy problemu z kasa wystarczy tylko normalnie pogadac z kim trzeba i tyle i nie szachraic bo nie lubia tego . becnie bardzo poszukiwani na produkcje i buczerzy-( kobiety i faceci na obsluge noza do wykrawania kurczaka o ile wiem robi test noza doswiadczenie wiec jako takie i pojecie wymagane)

basiaw30
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 4 lip 2010, 00:21
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA