TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez panterka » 26 cze 2017, 19:57 TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Witam. czy ktos pracuje lub pracowal w tyrefort na erdington? jak tam jest ? dostalem propozycje jako wozkowy ale w agencji BC powiedzieli ze jest to praca "ONGOING" ale na dlugi okres, ale wiadomo jak to z agencjami... nie wiem czy mnie nie zwolnia po 2 lub 3 miesiacach czy ktos moze z doswiadczenia powiedziec czy jest tam duza rotacja i czy przyjmuja ludzi tylko na chwile a pozniej zwalniaja|? i czy jest mozliwosc robienia overtimow? czy ktos kto tam pracuje juz dlugo i moze powiedziec jak to wyglada? z gory dziekuje za wszelkie info pozdrawiam.

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez johnyd » 28 cze 2017, 21:02 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Nie pracuję tam więc nie odpowiem na Twoje pytania, ale to jedno wiem, że zamiast męczyć się latami przez agencję Best Connection, lepiej aplikować bezpośrednio do DHLa: https://www.dpdhl.jobs/search-jobs

Niestety nie wiem, którego magazynu dotyczy poniższe ogłoszenie, ale zawsze można zadzwonić do HR i zapytać:
https://www.dpdhl.jobs/job/birmingham/w ... 86/4942160

Niedawno były dwa inne ogłoszenia, jedno do Hams Hall i drugie do Tyrefortu ale już wygasły. Po prostu trzeba śledzić stronę na bieżąco.
Avatar użytkownika
johnyd
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 paź 2013, 15:17
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 7 lip 2017, 21:52 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Witam. czy ktos pracuje lub pracowal w tyrefort na erdington?

Tak, pracuje.

jak tam jest ?

Praca jak praca. D... nie urywa. wszystko zależy od poziomu Twoich oczekiwań.

w agencji BC powiedzieli ze jest to praca "ONGOING" ale na dlugi okres, ale wiadomo jak to z agencjami...

DHL ma kontrakt z JLR-em, więc jeśli JLR nie padnie, albo nie przyjdzie światowy kryzys w branży albo DHL nie da totalnie d.. to praca jest w miarę zapewniona.

nie wiem czy mnie nie zwolnia po 2 lub 3 miesiacach

Jeśli się o to bardzo nie postarasz, to nie powinni. Nie słyszałem o redukcjach, szczególnie wśród wózkowych.

czy jest tam duza rotacja i czy przyjmuja ludzi tylko na chwile a pozniej zwalniaja|?

Rotacja jest, jak wszędzie. A ludzi zwalniają za głupotę. Obowiązkowe testy D'N'A. Generalnie jak chodzisz do pracy, bez walenia w główkę, nie spóźniasz się, nie opuszczasz, nie ćpasz, nie chlejesz, nie bierzesz za często poniedziałkowych chorobowych i generalnie jesteś przeciętniakiem, to nie martwiłbym się zbytnio. Poza tym jak już dostaniesz się do korpo to zawsze możesz zmienić magazyn (I pozycję) na jakikolwiek inny w świecie :) Oczywiście jak będą nabory.

czy jest mozliwosc robienia overtimow?

Zależy gdzie trafisz (dział). Jedni są co tydzień na overtime'ach, inni nigdy w życiu się nie zhańbili pracą w weekend. Overtime'y jak są to w 90% w weekendy, a nie w środku tygodnia.

czy ktos kto tam pracuje juz dlugo i moze powiedziec jak to wyglada?

od początku istnienia - 5 lat

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez panterka » 8 lip 2017, 12:08 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

johnyd dzieki za rade. bede mial to na uwadze w przyszlosci
AdamBoltryk dzieki za wyczerpujaca odp. jednak agencja nie wyslala mnie do trye fort tylko do midpoint. nie wiem czy to lepiej czy gorzej :) okaze sie... jestem juz po testach i po induction takze niedlug zaczynam jescze raz dzieki.

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 lip 2017, 15:36 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Na Midpoint spokojniejsza praca - nie ma sequencingu czyli pikowania ręcznego. W obiegu są same palety.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez lukzlo » 10 sie 2017, 11:33 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Na Midpoint więcej parówiarzy i podpierd....y jest więc, nic szczególnego. Mają tam większego hopla na punkcie Health&Safety, za byle bzdurę wywalają. Sporo osób uciekło do Tyre Fort.

lukzlo
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączył: 4 lis 2007, 20:50
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kamann » 31 sie 2017, 15:47 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu może orientuje się ktoś z was czy nie daleko od Erdington lub trochę dalszej okolicy przyjmują do pracy lub ktoś by mógł pomóc proszę o informacje i pozdrawiam

kamann
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 sie 2017, 15:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 13 wrz 2017, 15:22 Re: TyreFort , Erdington, FLT, DHL

kamann od tego jest osobny wątek :
viewtopic.php?f=10&t=4411
całe 101 stron do przeglądania.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA