Extra Personnel

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 11 lut 2008, 18:59 Re: Extra Personnel

provid napisał(a):idz do best connection. pracuje dla nich juz prawie rok z malymi przerwami i sobie chwale. nigdy nie czekalem na prace dluzej niz tydzien. wiec jest spoko. pierwsz praca u nich za 7,44 fzh w przemysle samochodowym, druga (tylko 2 tyg) za 5,52 f\h w firmie kurierskiej (wywalili mnie z poprzedniej, bo nie przyszedlem w niedziele, lol ;( ), 3 praca z besta w przemysle mot. za 8,55 f\h. polecam ich naprawde. jak dla mnie najlepsza agencja w b'ham. tu masz adres:

630 Warwick Road
Tyseley
Birmingham
B11 2HJ
Telephone: 0121 628 8000
Fax: 0121 707 2297

z cantrum autobusem 37 i wysiadasz pod agencja. wiem ze maja jeszcze oddzialy na west bromwich, wallsal i jeszcze gdzies, niepamietam.

powodzenia :)





co do best connection, bylem u nich dzisiaj i na dziendobry uslyszalem ze moj angielski nie jest na 5 wiec wyslala mnie najpierw do szkoly a pozniej moge wrocic , wiec o czym ty mowisz, tu na forum ludzie maja rowniez problemy z jezykiem wiec jak juz polecasz jakas agencje to taka ktora chociaz zapyta sie w czym moze pomoc , ( szkoda slow )
pozdrawiam
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mikser87 » 28 lut 2008, 22:09 Re: Extra Personnel

Polecam Best Connection i Extra Personnel... baaardzo dobre agencje... za to odradzam prace dla AM2PM (problemy z wypłacaniem pieniędzy, i ogólnie z dogadaniem się z niektórymi pracownikami agencji)

mikser87
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 3 lis 2007, 22:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 1 mar 2008, 08:18 Re: Extra Personnel

extra personnel polecam ... nie znam agencjii z autopsjii ale moj kolega z pracy jest w niej zarejestrowany i nie narzeka .... councilowska posada, bez problemu z wyplatami czy zalatwieniem czegokolwiek przez agencje ... wiec polecam

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez JAGODA J » 18 paź 2013, 16:12 Re: Extra Personnel

Ja pracuje przez extra personel wszystko było by ok gdyby nie to ze praca jest na telefon.Dowiaduje sie z dnia na dzień jak pracuje niczego nie da sie zaplanować.Ostatnio było tak ze zadzwonili zebym przyszła godzine przed rozpoczęciem pracy , a dali dzień wcześniej wolny dzień.pużniej siedziałam tydzien w domu bo pracy nie było.

JAGODA J
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 21 cze 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA