kierowcy autobusów

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Maciemak » 12 wrz 2008, 16:07 kierowcy autobusów

pracuje jako kierowca autobusu w Whampton chcialbym się dowiedzieć jakie warunki pracy placy są w poszczególnych korporacjach.Jakie wymogi językowe doświadczene ,czy są dodatki za prace popoludniową i nocną oczywiście poza niedzielami bo w firmie w której pracuje nic takiego nie istnieje a żeby dostać autobus na wieczorną zmiane graniczy z cudem.Jezeli są tu kierowcy to piszcie jak jest.

Maciemak
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 mar 2008, 10:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Iwona Nasuto » 15 wrz 2008, 16:22 Re: kierowcy autobusów

hej moj chlopak pracuje w Travel West Midlands, to dobra i solidna firma, wymagania to podstawowy angielski i niekaralnosc. wiem ze placa okolo 230/tydz bez over timow, maja duzy wybor overkow i wiem ze nocki to nie problem, jest ich sporo, placa za wszystko tak samo, nie ma podzialu na nocki czy weekendy, ale czasem pracujesz 5h a placa nadal za 7.35h, poza tym maja tu polskiego kolesia na trafiku i czesto mozna sie z nim dogadac co do zamian i over timow. firma jest ogolnie bardzo solidna i polecam ta prace. jak masz jakies pytania to pisz, popytam o szczegoly kierowcow :-D

Iwona Nasuto
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 27 gru 2006, 15:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 16 wrz 2008, 09:23 Re: kierowcy autobusów

Iwona Nasuto napisał(a):hej moj chlopak pracuje w Travel West Midlands, to dobra i solidna firma, wymagania to podstawowy angielski i niekaralnosc. wiem ze placa okolo 230/tydz bez over timow, maja duzy wybor overkow i wiem ze nocki to nie problem, jest ich sporo, placa za wszystko tak samo, nie ma podzialu na nocki czy weekendy, ale czasem pracujesz 5h a placa nadal za 7.35h, poza tym maja tu polskiego kolesia na trafiku i czesto mozna sie z nim dogadac co do zamian i over timow. firma jest ogolnie bardzo solidna i polecam ta prace. jak masz jakies pytania to pisz, popytam o szczegoly kierowcow :-D


No juz teraz troche wiecej niz podstawowy wymagaja, oraz ten koles co pracuje w trafficu nie jest potrzebny do zamian oraz overy pewnie nie od niego zaleza.

Nie takzebym sie czepial o cos,tylko wiem to z autopsji

A jak ktos chce zaczac prace to moze sie skontaktowac z centrum treningowym w Walsall lub wejsc na jakikolwiek garaz TWM i wziasc forme , wypelnic i wyslac do walsall, oddzwaniaja w miare szybko a potem juz normalna procedura.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 wrz 2008, 17:05 Re: kierowcy autobusów

A czy sponsoruja wyrobienie prawka na autobusy? tak pytam z ciekawosci - bo powiem ze jesli by mi zasponsorowali licencje na bus to bym poszedł na to :-D

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 18 wrz 2008, 20:54 Re: kierowcy autobusów

oczywiscie, ze sponsoruja, ale musisz to potem odrobic przez chyba 2 lata, tzn musisz pracowac tylko, jezeli zerwiesz sie po roku to chyba oddajesz polowe za prawko, nie jestem pewien ile to jest dokladnie, ale po 2 latach jak sie urwiesz z TWM to juz niczym cie nie obarcza, chyba, ze wypierdzianym fotelem
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 19 wrz 2008, 21:29 Re: kierowcy autobusów

a moge prosic o namiary chodzi mi o to gdzie sie udac ? dzieki :-D

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 20 wrz 2008, 08:50 Re: kierowcy autobusów

ja pamietam ze kiedys zobaczylem ogloszenie w autobusie i zadzwonilem pod podany numer po czym przyslali mi aplikacje do wypelnienia ktora trzeba bylo odeslac poczekac i firma przydzielila by Cie do najblizszego garazu (lub ew do garazu ktory bys chcial)

poszukaj na necie napewno gdzies jest...

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 20 wrz 2008, 21:25 Re: kierowcy autobusów

dzieki za podpowiedz :-D

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 21 wrz 2008, 06:54 Re: kierowcy autobusów

Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA