szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez stillinback » 12 kwi 2013, 15:35 Re: szukam pracy

tmila ja bylam w poniedzialek i w czwartek. cisza jak makiem zasial ;)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 12 kwi 2013, 16:18 Re: szukam pracy

ja pracowałam kiedyś jako kontroler jakości, bez doświadczenia, bardzo łatwa praca...
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tmila » 13 kwi 2013, 09:37 Re: szukam pracy

teraz już nie przyjmują bez doświadczenia... zależy zresztą w jakiej branży bo np. w kontroli mięsa to bez doświadczenia ani rusz a szukają w walsall

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez coy » 13 kwi 2013, 12:08 Re: szukam pracy

Proszę o kontakt osoby, które wiedzą coś o wolnych stanowiskach pracy na magazynach lub w fabrykach w Wolverhampton lub okolicach.

coy
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 31
Dołączył: 8 kwi 2013, 21:38
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 13 kwi 2013, 19:35 Re: szukam pracy

coy napisał(a):Proszę o kontakt osoby, które wiedzą coś o wolnych stanowiskach pracy na magazynach lub w fabrykach w Wolverhampton lub okolicach.


W agencjach powinni wiedziec... Trzeba chodzic i pytac. Rano, a nie jak jeden jegomosc po 12 gdy raczy wstac...
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tmila » 13 kwi 2013, 19:36 Re: szukam pracy

jak ktoś mieszka w walsall to przyjmują w tkmaxx na green lane.... są dwie zmiany od 6 do 15 i od 15 do 24

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez papug5280 » 14 kwi 2013, 11:29 Re: szukam pracy

Witam, jestem w birmingham od niedawna.Szukam pracy czy to w fabryce jako packer czy na jakies myjni.Czy ma ktos namiary na takie cos w okolicy sheldon(obok lotniska)?Jada do centrum widzialem kilka fabryk. W sumie odległosc nie jest najwazniejsza,chcialbym zaczac jakakolwiek prace.A polecicie mi dobra agencje w mojej okolicy gdyz jestem nowy i chcalbym dobrze wybrac,Dziekuje za pomoc

papug5280
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 mar 2013, 21:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 14 kwi 2013, 11:36 Re: szukam pracy

tmila great news! :P

a czy to prawda, ze oni maja swoja agencje, gdzies w srodku sklepu? czy trzeba gdzies udac sie w konkretne miejsce po aplikacje?!
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tmila » 14 kwi 2013, 16:53 Re: szukam pracy

to nie jest praca w sklepie tylko na magazynie... w tjx europe ale pracujesz dla tk maxx... trzeba iść do recepcji po aplikacje

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 14 kwi 2013, 18:51 Re: szukam pracy

tak wiem, ze to jest praca na magazynie. bardziej chodzilo mi o to, gdzie moge dostac aplikacje.

teraz juz wszystko wiem. ja myslalam, ze magazyn maja gdzies z tylu sklepu. nie sadzilam, ze to sa dwa oddzielne budynki.

no nic. jutro po prostu trzeba sie przejsc :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 14 kwi 2013, 21:28 Re: szukam pracy

dostałam dzis maila z agencji Gold Recruitment, że zaczynaja rekrutację do pracy na lotnisku w bham na sezon kwiecień-październik a praca zaczyna sie pod koniec przyszłego tygodnia, nie wiem czy mozna tu podawać namiary, ale jak coś to mogę podać w prywatnej wiadomości.
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artsun451 » 16 kwi 2013, 14:00 Re: szukam pracy

dostałam dzis maila z agencji Gold Recruitment, że zaczynaja rekrutację do pracy na lotnisku w bham na sezon kwiecień-październik a praca zaczyna sie pod koniec przyszłego tygodnia, nie wiem czy mozna tu podawać namiary, ale jak coś to mogę podać w prywatnej wiadomości.
Gold Recruitment? Czy to ta agencja z siedzibą w Solihull? Wysłałem już do nich CV dzisiaj i zero odzewu.
A tak przy okazji.Jeśli chodzenie po agencjach zawodzi, dzwonienie i rejestrowanie się też nie daje pozytywnego efektu, to co pozostaje? Jaka metoda poszukiwań jest najprostsza, żeby się gdziekolwiek załapać na przysłowiowy zmywak? Jakieś pomysły? :roll: :?:
Avatar użytkownika
artsun451
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 mar 2013, 19:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 16 kwi 2013, 16:36 Re: szukam pracy

ja nie wiem gdzie oni maja siedzibę, jesli wysłałes do nich cv dzis to nie liczyłabym, że zaraz będą do ciebie oddzwaniać bo na pewno mają mnóstwo takich cv do sprawdzenia.
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adasko1984 » 17 kwi 2013, 16:22 Re: szukam pracy

Jak ktoś nawet nie szuka pracy a coś wie o jakiś miejscach gdzie potrzebują to wrzucajcie na pewno niejednej osobie się to przyda , sam pilnie szukam pracy .
Pozdrawiam wszystkich :)

adasko1984
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 9 kwi 2013, 10:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ramzes11 » 22 kwi 2013, 00:22 Odp: szukam pracy

Jak ktoś szuka to niech spróbuje w The Best Connection i pyta o pracę w Aston Labs. Jest teraz trochę roboty i co chwilę kogoś nowego przyjmują.

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 cze 2011, 14:54
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA