szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez tomasso85 » 23 kwi 2013, 15:28 Re: szukam pracy

na Allison Street szukają ekspedientki do polskiego sklepu. W niedzielę wisiało jeszcze ogłoszenie.

tomasso85
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 sty 2013, 22:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez czasempada » 23 kwi 2013, 18:41 Re: szukam pracy

Właśnie jestem na etapie pakowania się i wyjazdu z Pl. Czy ktoś z Was orientuje się jak jest z agencjami reklamowymi w Anglii. W Polsce prowadziłem taka firmę przez 7 lat mam doświadczenie w oklejaniu aut jak i przygotowaniu pod druk itp tylko jakoś nie mogę znaleźć takich ogłoszeń o prace.

Dużo spotykacie drukarni w Birmingham ?

pozdrawiam
Arek

czasempada
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 kwi 2013, 18:37
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artsun451 » 24 kwi 2013, 14:08 Re: szukam pracy

Staffline pilnie poszukuje pracownikow z doswiadczeniem w pracy w magazynie/logistyce. W zamian oferuje stale godziny pracy 33-36 godzin tygodniowo. Przy stawce £6.70 jako picker/packer. Praca tymczasowa z mozliwosci dostania kontraktu po 13 tygodniach. Angielski komunikatywny/dobry wymagany!
Zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcja na firmie TK Maxx lub kontakt z nasza linia rekrutacyjna.

Zadzwoniłem na linie rekrutacyjną. Podałem wszystkie niezbędne dane. Odpowiedziałem na wszystkie pytania, również na to, jakim środkiem transportu podróżuje najczęściej....W ciągu 4 tygodni się odezwą, a więc oferta nie jest asap. :|
Avatar użytkownika
artsun451
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 mar 2013, 19:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olonka » 24 kwi 2013, 20:09 Re: szukam pracy

witam
Szukam pracy jako spawacz tig, mig.
macie namiary może na jakoś firmę lub agencje która przyjmuje teraz?
pozdrawiam

Dodano: -- 24 kwi 2013, o 20:09 --

witam
Szukam pracy jako spawacz tig, mig.
macie namiary może na jakoś firmę lub agencje która przyjmuje teraz?
pozdrawiam

olonka
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 13 mar 2010, 15:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 kwi 2013, 21:21 Re: szukam pracy

Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 2 maja 2013, 18:31 Re: szukam pracy

Poszukiwania pracy tym razem JAKIEJKOLWIEK uwazam za otwarte.
Kto cos widzial, slyszal, wie? :D
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mewho » 2 maja 2013, 22:39 Re: szukam pracy

czesc,
czy znacie jakies agencje w PL, z ktorymi mozna wyjechac do Birmingham?
W UK juz pracowalem, ale w innych stronach. Nastawiam sie na wyjazd i mysle, ze najfajniej byloby zalatwic sobie obojetnie jaka prace na 'zaczepienie' bedac jeszcze w Polsce, a wtedy na miejscu na spokojnie szukac czegos - pracujac i nie tracac pieniedzy. Tak wiec czy znacie jakies konkretne agencje w Polsce?

mewho
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 maja 2013, 22:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pysiu303 » 3 maja 2013, 03:05 Cukiernie w birmingham

cześć. czy możecie mi polecić jakieś cukiernie polskie w b-ham? tylko takie w których przyjmują do pracy. z góry dziękuję

pysiu303
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 mar 2013, 18:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mareczek » 9 maja 2013, 18:53 Re: szukam pracy

czy warto wyjechac do birmingham i okolic za praca?

mareczek
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 maja 2013, 18:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez post71 » 9 maja 2013, 19:39 Re: szukam pracy

jak kazdy dolaczylem do forum z zapytaniem o prace, jesli ktos ma jakies namiary bylbym bardzo wdzieczny. praca jaka kolwiek dla nowicjusza gdyz niemam udukomentowanego stazu.

post71
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 32
Dołączył: 9 maja 2013, 19:34
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 9 maja 2013, 21:30 Re: szukam pracy

Na obecną chwilę nie ma zbyt dużo ofert pracy.Ale można coś trafić w szybkim czasie,prościej będzie ci coś napisać jak byś się określił co masz zamiar robić.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez post71 » 9 maja 2013, 22:18 Re: szukam pracy

Darwas dzieki za odpowiedz. moge robic wszystko, wiadomo najwiecej pracy jest w warehousie wiec pewnie w te strone ale posiadam rowniez prawo jazdy b tylko wiem ze niemam szans na kierowce ze wzgledu na brak udukomentowanego doswiadczenia i wiek (21lat).

post71
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 32
Dołączył: 9 maja 2013, 19:34
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pio46 » 10 maja 2013, 11:19 Re: szukam pracy

czy ktos moze mi udzielic info o agencji nova,jaka tam maja prace i jak traktuja ludzi?

pio46
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 maja 2013, 11:07
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VT03 » 10 maja 2013, 19:33 Re: szukam pracy

Witam. Kolejny "nowy" w Birmingham. I również poszukuję pracy. Mam doświadczenie jako spedytor, handlowiec, kierownik działu transportu, a prywatnie 7 lat prowadziłem mały warsztat samochodowy ;) W sumie doświadczenia ok 10 lat. Gdyby komuś coś się obiło o uszy to będę wdzięczny za info. Angielski raczej komunikatywny zona filologia angielska ;) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
VT03
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 10 maja 2013, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Iskander » 13 maja 2013, 00:27 Re: szukam pracy

Witam, nie chce nikogo zniechęcać do wyjazdu do Birmingham ale w chwili obecnej nie jest to najlepszy pomysł. Pracy jak na lekarstwo, ludzie z Birmingham dojeżdżają czasem po 50 mil do jakiś warehouse'ów. W mojej opinii jeśli jechać w ciemno to w jakieś mniejsze miasteczko gdzie jest mniejsza populacja. Z czasem można zebrać te 1000 - 2000 funtów i wypłynąć na głębokie wody, oczywiście z doświadczeniem z angielskich firm i językiem na bardzo dobrym poziomie.

Jeśli ktoś nie kupił jeszcze biletu to proponuje się wstrzymać do października - wówczas zaczyna się busy i o wiele łatwiej można coś złapać. Na wakacje jest ciężej,ponieważ ogromna liczba młodych anglików kończy edukacje a tajemnicą poliszynela jest,że to właśnie oni mają pierwszeństwo.pozdrawiam
Avatar użytkownika
Iskander
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 maja 2013, 00:20
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA