szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Rastafari » 10 cze 2013, 14:34 Re: szukam pracy

Agencja pracy na Rookery Rd. Handsworth gdzie są :]
Avatar użytkownika
Rastafari
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 maja 2013, 17:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marass85 » 10 cze 2013, 16:51 Re: szukam pracy

Co tu duzo mowic... automotive industry - to jest miejsce gdzie warto byc i wskazowka dla tych ktorzy szukaja stabilnosci i calkiem dobrych pieniazkow... tu akurat jest ajwiekszy bum od kilkudziesieciu lat i potrwa zapewne jeszcze kilka, bo nie inwestuje sie setek mln od ntak na chwile... i prosze nie pytajcie sie jak i gdzie szukac. Czasem trzeba wyszukac cos przez dziesiatki godz w necie wychodzic pol miasta przedzwnic 50 agencji. Sam teraz szukam dla mojej aby sie w czyms takim zaczepila jak sie uda, podziele sie a do tymczasem ludzie - szukajmy,, a byc moze znajdziemy, pzdr ;)
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 39
Dołączył: 3 mar 2013, 13:45
Lokalizacja: B23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 10 cze 2013, 17:04 Re: szukam pracy

dzis dzwonili do mnie z Careelink w Walsall , możę mogą mieć jaką pracę..
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 10 cze 2013, 19:22 Re: szukam pracy

Etienette tak, jestem porejestrowana. do tk maxxa to nawet poszlam, bylam na interview pierwszym, pozniej na testach, niestety ostatniego nie udalo mi sie zaliczyc, bo zabraklo mi 1 pkt i teraz moge sie starac ponownie o prace tam po trzech miesiacach...

a do Careelink wybiore sie jutro :)

tak mysle sobie, czy czasem nie rozpoczac bycia mobilnym fryzjerem damskim ;)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 10 cze 2013, 20:34 Re: szukam pracy

Potwierdzę słowa kamila.zie też miałem telefon.
Reszta tu może komuś się przyda
http://www.careerlink.uk.com/jobdescription.asp?ID=345
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 10 cze 2013, 21:06 Re: szukam pracy

ooo prosze... A dlaczego zaznaczyli, ze TRZEBA miec referencje? Czy to tutaj jest tak wazne? Nie posiadam co prawda, ale oczywiscie bede aplikowac, moze sie uda :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 10 cze 2013, 21:51 Re: szukam pracy

Kolega przyjechał nie dawno i skąd ma nabrać referencji z uk,powiedział pani że dopiero rozpoczyna pracę w uk i jak pani chce to może przedstawić z Polski pani podziękowała i aplikacja została przyjęta co dalej nie wiem coś będę wiedział napisze.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dog » 11 cze 2013, 07:58 Re: szukam pracy

jest taka agencja nazywa sie fusion personel hinduska na qunton ja tam na poczatku pracowalem

dog
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 9 kwi 2013, 11:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pio46 » 11 cze 2013, 10:58 Re: szukam pracy

mam dosc idiotycznych angolskich przepisow i braku organizacji pracy.dzwonienia na 5 minut przed rozpoczeciem pracy i wiadomosci your schift is ben cancelled gdy juz jestem w drodze do pracy.nie slyszalem zeby takie cos sie angola zdazylo.co to za traktowanie jak ludzi 3 kategorii.agencja nawet nie zadzwoni w ciagu tygodnia tylko na piatek i sobote bo angole sie chca bawic.to jest czyste skurwysynstwo.a tym bardziej wkuza to ze nie mozna nic z tym zrobic,nie ma na nich bata.

pio46
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 maja 2013, 11:07
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukasz1980 » 11 cze 2013, 11:09 Re: szukam pracy

Ludzie polecam wam te agencje careerlink pracowalem dla niej w tamtym roku i dostalem sie na kontrakt z firma ,praca jest albo na dpd oldbury lub interlink na smetwicku i tylko na nocki .Warto bo po 12 tyg dostajesz tyle ile kontraktowcy czyli 9.59

lukasz1980
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 paź 2012, 14:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 cze 2013, 13:28 Re: szukam pracy

pio46 doskonale Cie rozumiem :) sama mialam kiedys podobna sytuacje. Raz w ogole zadzwonili do mnie w okolicach 13:30, zebym na 14:00 byla w Bilston (dodam, iz wiedza, ze poruszam sie busami), a kolejnym razem dzwonili, zebym przyszla do agencji po mapke i szczegoly. Poszlam, wzielam wszo, jade... oczywiscie wszystko na wariata, bo praca byla na "juz". Jestem w drodze, a oni dzwonia, ze juz nieaktualne... ;/
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 11 cze 2013, 17:54 Re: szukam pracy

pio46 napisał(a):mam dosc idiotycznych angolskich przepisow i braku organizacji pracy.dzwonienia na 5 minut przed rozpoczeciem pracy i wiadomosci your schift is ben cancelled gdy juz jestem w drodze do pracy.nie slyszalem zeby takie cos sie angola zdazylo.co to za traktowanie jak ludzi 3 kategorii.agencja nawet nie zadzwoni w ciagu tygodnia tylko na piatek i sobote bo angole sie chca bawic.to jest czyste skurwysynstwo.a tym bardziej wkuza to ze nie mozna nic z tym zrobic,nie ma na nich bata.


To nie "angolskie" a raczej angielskie przepisy tylko rodacy nasi, którzy pozwolili i pozwalaja dalej soba pomiatac...
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pio46 » 11 cze 2013, 18:22 Re: szukam pracy

madride,zgodze sie z toba bo ogolnie jestesmy glupi dajac soba pomiatac i nie przeciwstawiamy sie temu.niestety jednostki nie moga nic zrobic w tym temacie bo nie maja sily przebicia.poza tym jesli ja sam sie nie poszanuje to nikt mnie nie bedzie szanowal.ludzie tego nie rozumieja,a szkoda.

Dodano: -- 11 cze 2013, 19:26 --

stillinback i pewnie cie zagotowalo?nie raz tak mialem i wrzalo we mnie ,pozabijalbym poprostu za takie traktowanie.

pio46
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 maja 2013, 11:07
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 cze 2013, 19:07 Re: szukam pracy

Oczywiscie, ze tak! Dobrze, ze nie mam zadnych wiekszych obowiazkow i moglam sobie "pozwolic" na takie ekscesy...

Ale ja, sama, jako zwykly, szary czlowiek, ktory liczy na prace z agencji, nie moge isc i sie klocic, bo juz mi podziekuja na zawsze. Chociaz i tak nic mi nie daja...

Zastanawiam sie czy moze lepiej zmienic miasto? Gdzies, gdzie jest chociaz wiecej fabryk i wieksze szanse na otrzymanie jakiegos zatrudnienia... ?
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Daga8 » 12 cze 2013, 08:44 Re: szukam pracy

Siema
Szukam pracy w okolicach Tipton bądź centrum Birmingham przy pomocy znalezienia odwdzięczę się.
Pozdrawiam Daga

Daga8
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 12 cze 2013, 08:03
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA