szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Paga » 27 wrz 2013, 09:35 Re: szukam pracy

Znów się powtarzam z ta Agencja , chodzi o Tudor na Walsall . Do magazynu Poundland kogoś poszukują , wiec zahaczyc i zapytać można jak to tam wygląda . pierwsze dwa dni są ta przyuczenia , potem juz tylko praca . pozdrawiam
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
Avatar użytkownika
Paga
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 31 maja 2012, 21:36
Lokalizacja: Walsall .
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Smiter » 27 wrz 2013, 14:49 Re: szukam pracy

Witam moja dziewczyna szuka pracy angielski słaby dogadać się dogada ale nic po za tym doświadczenie tylko jako pusher w firmie kurierskiej jeżeli byście słyszeli o jakiejś pracy np. przy sortowaniu ubrań czy czymkolwiek proszę o kontakt najlepiej PW dziękuje Mateusz

ps praca najlepiej w okolicach wolverhampton a jeżeli jest dojazd komunikacja publiczną to i dalsze okolice.

Smiter
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 wrz 2012, 18:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Navigator » 3 paź 2013, 02:02 Re: szukam pracy

Witam obecnie pracuje jako Chef w Scotsbridge Mill Rickmansworth ale nie mam zbyt wielu godzin a obiecano mi że będę mieć sporo godzin ale sporo sie zmieniło w kompani i jest jak jest :/ jestem tu od ponad 4 miesięcy mam oszczędności i pomyślałem o birmigham. Ciężka praca nie jest mi opca posiadam uprawnienia na wózki widłowe angielski mam komunikatywnym pracowałem kiedyś w Irlandii na kuchni,piekarni,
budowie,fabryce jak by ktoś coś wiedział o jakiejś pracy i pokój do wynajęcia automatycznie składam wypowiedzenie i jestem na miejscu. Jestem bez nałogów prowadzę sportowy tryb życia jeśli jest tu ktoś normalny i chętny do pomocy napewno i ja nie zostanę obojętny.… jeśli tak to proszę o kontakt : zalewski0784@gmail lub 07756041609
Ps:sorry za literówki jeśli są pisze z tel Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Navigator
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 40
Dołączył: 2 paź 2013, 15:03
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dread » 9 paź 2013, 23:02 Re: szukam pracy

moj znajomy szuka kierowcy busa w BIRMINGHAM, z tego co wiem, praca stala

dread
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 3 sty 2007, 08:23
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 13 paź 2013, 08:25 Re: szukam pracy

Team Support Midlands poszukuje ludzi do APC OVERNIGHT przy sortowaniu paczek na nocki w Cannock i Wolverhampton(Essington)aczkolwiek ten komunikatywny poziom angielskiego jest wymagany
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agatus » 14 paź 2013, 15:13 Re: szukam pracy

hej a ty tam pracujesz.

agatus
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 4 paź 2013, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam1722 » 23 paź 2013, 18:21 Re: szukam pracy

witam. szukam pracy, i licze na jakąś pomoc. Mam 3 letnie doświadczenie przywiezione z Polski jako operator CNC, ale jest bardzo cięzko znaleść prace ponieważ słabo znam język. Może ktoś słyszał gdzie potrzebują do pracy bez języka w branży metalowej. będe bardzo wdzięczny

prosze o info na priv

adam1722
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 paź 2013, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jasior02 » 28 paź 2013, 18:40 Re: szukam pracy

Witam, mam 23 lata z wykształcenia jestem nauczycielem WF :), szukam pracy na magazynie mam ponad dwa lata doświadczenia w uk.Szukam także jako kierowca posiadam prawo jazdy class 2 (kat.C) ale nie mam doświadczenia co mnie praktycznie w agencjach eliminuje jako kierowce.
Pozdrawiam.

Jasior02
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 34
Dołączył: 29 mar 2010, 13:13
Lokalizacja: Walsall/ Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bigspot » 28 paź 2013, 19:41 Re: szukam pracy

Jasior02 napisał(a):Witam, mam 23 lata z wykształcenia jestem nauczycielem WF :), szukam pracy na magazynie mam ponad dwa lata doświadczenia w uk.Szukam także jako kierowca posiadam prawo jazdy class 2 (kat.C) ale nie mam doświadczenia co mnie praktycznie w agencjach eliminuje jako kierowce.
Pozdrawiam.

wcale nie dyskwalifikuje, nawet dzisiaj dzwonili do mnie z driving GB a nie mam doświadczenia

bigspot
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 maja 2013, 18:26
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 29 paź 2013, 12:05 Re: szukam pracy

Witam, ktokolwiek widzial, slyszal ktokolwiek wie ;)
Szukam pracy dla kuzynki, najlepiej okolicy :acocks green, hallgreen, yardley, solihull,olton .
Poziom jezyka podstawowy. Godziny i dni w zasadzie obojetna, osoba jest dyspozycyjna. Praca najlepiej przez agecje, markety, sklepy, magazyny fabryki. Jesli ktos cos wie i moze pomoc, proze o info na prv. Dzieki
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 1 lis 2013, 05:39 Re: szukam pracy

This is Tudor Employment Agency Ltd in Walsall, we are recruiting for one of our clients based in Oldbury and Smethwick who are looking for 100 x Parcel Sorters.Candidates will be required to work evenings/nights within a fast paced working environment.If you or anyone you know would be interested please call 01922 725445 and speak to Toni, Ramal or Sam and they will be able to give you more information.  Alternatively, send me your contact telephone number and I will get someone to give you a call.If you are not interested please advise so I can update your record.Kind regards



To ogłoszenie otrzymalem dzisiaj.Ja mam prace wiec moze komus innemu sie przyda.Pozdrawian
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 3 lis 2013, 20:18 Re: szukam pracy

Pewnie DPD. Chyba już z 10 ofert dali i jakimś dziwnym niefartem nadal nie mają pracowników?? I to do tego szukają 100?

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pe4nute » 5 lis 2013, 10:01 Re: szukam pracy

Witam :)
Szukam pracy w West Bromwich, Oldbury, Smethwick, Birmingham bądź okolicach. Poruszam się komunikacją miejską. Niedawno przyjechałem do UK, zdążyłem już chwilę popracować jako temporary worker na warehouse'ach.
Angielski na poziomie conajmniej komunikatywnym, więc problemu z dogadaniem się ze mną nie ma :-) Mogą to nawet być warehouse'y w których nie ma niewolniczo ciężkiej pracy. Interesuje mnie full-time.
W Polsce pracowałem jako doradca klienta w branży telefonów komórkowych ponad rok, jako sprzątacz przez pewien czas i kilka krótszych prac. Mam 21 lat.
Jeśli ktoś coś wie, to proszę o pomoc. Kontakt PW.

pe4nute
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 lis 2013, 09:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ziomek » 5 lis 2013, 14:43 Re: szukam pracy

jest taka agencja na stacji paliw murco kolo lidla na handsworth zbierają aplikacje
do pracy oni zawsze cos maja, nie wiem gdzie maja ofis,
tam trzeba być o 17 codziennie tam sa

ziomek
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 lis 2013, 18:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koka0506 » 7 lis 2013, 12:28 Re: szukam pracy

Przepraszam, ze wlacze sie do burzliwej dyskusji, ale mam taki sam problem...Przyjechalismy tu z narzeczonym liczac na lepsze zycie... wyjazd byl dosc spontaniczny, bez wiekszego przemyslenia... nie znamy jezyka a potrzebujemy pilnie pracy....jak na razie tulalismy sie po agencjach ale zadna nie chciala nas "przygarnac":( troche stracilismy wiare w lepsze jutro:( w agencjach gdzie pracuja polki bylo najtrudniej:( wymagaly " bod wie czego":( zero zrozumienia dla rodakow:9 moze ktos cos slyszal o jakies sprawdzonej pracy... mam dwie rece, checi podejme sie kazdej pracy....prosze o pomoc

koka0506
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 22 paź 2013, 19:43
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA