Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez hjkier » 15 lis 2008, 18:47 Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Witam! Nie wiem, za bardzo nie rozumiem ludzi Którzy chodza i sie skarza ze niema pracy. Praca zawsze jest jesli sie bardzo chce pracowac, np. ja sobie zmieniłem prace po prostu, bo tak chcialem bo tu palca mi wiecej i szef jest polakiem Pracuje w firmie budowlanej i z tego co wiem potrzebne sa jeszcze pare osob. . Tak ze szukajcie a znajdziecie, jak cos piszcie na priva jesli znacie sie na budowlance moze w czyms pomoge. A wszedzie mowia niema pracy ze rynek jest załamany to sa ludzie załamani

hjkier
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 lis 2008, 15:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojna » 16 lis 2008, 07:52 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Praca ZAWSZE jest. Nie wyobrazam sobie zebym nie mial pracy. Byc moze nie zawsze jest to cos co sie lubi, ale zawsze...

Wojna
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 maja 2007, 07:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 16 lis 2008, 10:58 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z Wami. Praca jest zarówno tu, jak i w Polsce. Oczywiście jeżeli zgadzamy się na pracę poniżej naszych możliwości i ambicji oraz poniżej naszych wymagań finansowych. W branży, która nas kompletnie nie interesuje, a praca nie daje satysfacji. Uważam jednak, że pracy jest. A to nasz wybór czy zgadzamy się na niższe warunki czy szukamy do skutku wymarzonej pracy.
:roll:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez akam » 16 lis 2008, 15:27 praca vs. praca

heyka. mam rozmowe w piatek o dobra prace biurowa. w sumie nie jest zle z office tyle ze trzeba miec doswiadczenie i reszte oczywiscie. oscyluje na 18PA. takze jest ok. mam tez inne propozycje...

pozdro
Avatar użytkownika
akam
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 43
Dołączył: 14 paź 2008, 18:19
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 18 lis 2008, 05:02 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Powodzenia :grin: Napewno będzie dobrze :grin:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lidka231 » 18 lis 2008, 09:33 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

hjkier napisał(a):Witam! Nie wiem, za bardzo nie rozumiem ludzi Którzy chodza i sie skarza ze niema pracy. Praca zawsze jest jesli sie bardzo chce pracowac, np. ja sobie zmieniłem prace po prostu, bo tak chcialem bo tu palca mi wiecej i szef jest polakiem Pracuje w firmie budowlanej i z tego co wiem potrzebne sa jeszcze pare osob. . Tak ze szukajcie a znajdziecie, jak cos piszcie na priva jesli znacie sie na budowlance moze w czyms pomoge. A wszedzie mowia niema pracy ze rynek jest załamany to sa ludzie załamani


A więc napisałam do miłego pana bo akurat znajomi budowlańcy szukają pracy, odpowiedzi dostałam numer telefonu, który przekazałam znajomym. Właśnie przed chwilą dzwonił do mnie znajomy i powiedział ze bardzo miły pan powiedział mu ze jest praca ale on pobiera 180 funtów za umówienie z szefem.
Nie wiedzialam ze az taka jest podłość Polaków, teraz Juz rozumiem co miał na myśli admin gdy w jednym z postów napisał dlaczego na forum nie można dawać ogłoszeń o prace.

Swoim poście użytkownik hjkier, narusza zasady forum , a oferując prace za kasę lamie prawo dlatego proszę moderatorów o reakcje

lidka231
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 lis 2008, 16:05
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 lis 2008, 10:52 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

No tak nie ma to jak w Anglii pracowac dla Polaków ....
lidka231, podaj ten nr na forum jako pzestroge . Swoja droga jeszcze 2lata temu "zyczliwi" śpiewali po 300f za załatwienie pracy.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ewelina Wagner » 18 lis 2008, 22:42 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

to podpowiedzcie mi gdzie szukac pracy bo moja fantazja i wiedza konczy sie na kilku agencjach... niestety....

Ewelina Wagner
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 24 lut 2008, 00:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 19 lis 2008, 08:37 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Lidka masz moze swiadka ze facet oferowal prace za pieniedze???

Jezeli tak to pisz na priva pomoge ci chlopaka zniszczyc.

A jesli nie to podaj namiary na priva, sam sie draniem zajme. Nienawidze takich skórwieli
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karjo » 19 lis 2008, 12:56 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Ewelina, poszukaj na stronach netowych duzych sieci (Sainsbury, Tesco, Lidl itp.), przejdz sie po centrach handlowych, przed swietami szukaja ludzi (w Bullringu troche ogloszen wisialo po sklepikach ), stronka jobcentre, szukajki pracy - mozliwosci jest mnostwo.

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 19 lis 2008, 20:57 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

A nawet jezeli ktos chciał te 200 funtow za załatwienie pracy to co z tego??? Jezeli to komus nie odpowiada to niech nie płaci i nie komentuje. Jezeli ktos jest zdesperowany i szuka roboty to moze zapłaci i bedzie szczesliwie pracował. Moze dla kogos taka oferta to byc albo nie byc w Anglii. Nigdy sie nie bawiłem w posrednika pracy czy cos takiego ale sam nie idze w tym nic złego. Wiekszosc ludzi chcialaby wszystko za darmo. Jak ktos idzie do pracy np. przez agecje to wydaje Wam sie, ze to sa organizacje charytatywne?? ze pomagaja ludziom, ktorzy własnie szukaja pracy? Tak sie składa, ze NIE!! One tez co tydzien zabieraja z waszej pensji swoja dole i o to jakos nikt nie ma hallo! Uwazam, ze jezeli to uczciwa oferta a pieniadze placi sie np. po 2 miesiacach pracy a nie z gory to przestancie sie oburzac i pozostawmy to przemyslenia ludziom, ktorzy naprawde szukaja pracy.

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 19 lis 2008, 21:31 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

a pieniadze placi sie np. po 2 miesiacach pracy a nie z gory


no wlasnie tak jest ze 99% to platne z gory... a wtedy wiadomo jak to sie konczy...
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 19 lis 2008, 21:40 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

lomax20 napisał(a):nie idze w tym nic złego
To niech ci co te roboty za kase zalatwiaja, zaloza dzialalnosci i placa od tego podatek i ubezpieczenie, jak kazda agencja. Lapy takim ucinac.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 lis 2008, 21:53 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

Dokladnie to samo chcialem napisac, Luiza :]

@Ewelina Wagner: w bullringu w wielu miejscach przy wejsciach rozstawione sa te komputerki z dotykowymi ekranami - tam sie przeklikaj, bo wiekszosc tych sklepikow bullringowych tam sie w specjalnym dziale z praca oglasza i mozna zaraz na mapie znalezc i od razu pojsc zlozyc aplikacje.

@Marcin: skurwieli piszemy przez "u" otwrte ;P
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez lidka231 » 19 lis 2008, 22:34 Re: Praca jest jak jej sie dobrze poszuka

lomax20, nie wiem czy wiesz ale pobieranie opłat za pośrednictwo w poszukiwaniu pracy jest nielegalne. Poza tym ten koleś powiedział ze chce 180 funtów za umówienie z szefem a to nie oznacza ze się prace dostanie.

Jeśli ty nie widzisz nic w tym złego to gratuluje. Równie dobrze możesz stwierdzić ze dawanie łapówek to nic złego bo przecież jak ktoś nie chce to nie weźmie.
Nie bez powodu Polacy maja taka złą opinie, tylko przez właśnie takich kombinatorów którzy patrzą jak z kogoś zedrzeć i go oszukać.

lidka231
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 8 lis 2008, 16:05
Reputacja: -2
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA